Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ମୃତ୍ୟୁ ହାରରେ ସାମାନ୍ୟ ହ୍ରାସ : ରାଜ୍ୟରେ ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ କରୋନା ନେଲା ୩୯ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ, ୩୪୭୧ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମୋଟ୍‌ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • କାମାକ୍ଷାନଗରରେ ଦୁଇ ସାହି ମଧ୍ୟରେ ଗୋଷ୍ଠୀ ସଙ୍ଘର୍ଷ : ଜଣେ ମୃତ, ୨ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ନୟାଗଡ : ୫ ଦିନ ପରେ ମିଳିଳା ନିଖୋଜ ଶିଶୁକନ୍ୟାର ମୃତଦେହ, ଶରୀରଠୁ ଅଲଗା ହୋଇ ପଡିଛି ମୁଣ୍ଡ
  • ||
  • ଖୋର୍ଦ୍ଧା : ଠାକୁରପଡ଼ାରେ ଯୁବକଙ୍କୁ ନିର୍ମମ ହତ୍ୟା ଘଟଣା, ୩ ଗିରଫ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ୧୮ ଓ ୧୯ରେ ବଢିବ ବର୍ଷା, ୨୦ରୁ ବଦଳିବ ପାଗ
  • ||
  • କମୁଛି ସଂକ୍ରମଣ, ରାଜ୍ୟରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ୩୬୩୧ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ
  • ||

ଭାଇଙ୍କ ଜନ୍ମଦିନରେ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଲେ ୫ଦିନରୁ ନିଖୋଜ ଥିବା ତେଜ ପ୍ରତାପ

9/11/2018 at 7:08 PM

ପାଟଣା ୯/୧୧ : ଆରଜେଡି ସୁପ୍ରିମୋ ଲାଲୁ ପ୍ରସାଦ ଯାଦବଙ୍କ ବଡପୁଅ ତଥା ବିହାରର ପୂର୍ବତ୍ତନ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ତେଜ ପ୍ରତାପ ଯାଦବ ଗତ ୫ ଦିନ ହେଲା ନିଖୋଜ ଥିଲେ | ତେବେ ୫ଦିନ ହେଲା କେଉଁଠି ଥିଲେ, କାହା ସାଙ୍ଗେ ଥିଲା ତାହା କୌଣସି ସୂଚନା କାହା ପାଖେ ନଥିଲା | ଆଜି ବିହାରର ପୂର୍ବତ୍ତନ ଉପମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ତେଜ ପ୍ରତାପଙ୍କ ସାନ ଭାଇ ତେଜସ୍ୱି ପ୍ରତାପଙ୍କ ଜନ୍ମଦିନ | ତେବେ ଭାଇକୁ ଜନ୍ମଦିନର ଶୁଭେଚ୍ଛା ଜଣେଇବା ପାଇଁ ତେଜ ପ୍ରତାପ ପହଂଚିଥିଲେ ଦିଲ୍ଲୀରେ |

ତେଜ ପ୍ରତାପ ଗଣମାଧ୍ୟମକୁ ସୂଚନା ଦେଇଥିଲେ ଯେ, ସେ ଲଗାତାର ୫ଦିନ ହେଲା ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ ଅଛନ୍ତି | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହ କଥାବାର୍ତ୍ତା ହେଉଛନ୍ତି | କେବଳ ମିଡ଼ିଆ ହିଁ ତାଙ୍କର ନିଖୋଜ ଥିବା ଖବର ଦେଇଚାଲିଛି ବୋଲି ସେ କହିଥିଲେ |

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହ ବିବାହ ବିଚ୍ଛେଦ ବିଷୟରେ କଥା ହେବ ପାଇଁ ତେଜ ପ୍ରତାପ ବାପା ଲାଲୁ ଯାଦବଙ୍କ ସହ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିବାକୁ ଜେଲ ଯାଇଥିଲେ | ସେଠାରୁ ଫେରି ସେ ଗୟାରେ ଏକ ହୋଟେଲରେ ରହିଥିଲେ | ସେଠାରୁ ସେ ଅଚାନକ ଗାୟବ ହୋଇଯାଇଥିଲେ | ତେବେ ଗୟାରୁ ସେ ବନାରସ ଚାଲିଯାଇଥିବା ସୂଚନା ମିଳିଥିଲା | ସେଠାରେ ସେ କଷି ବିଶ୍ୱନାଥ ମନ୍ଦିରରେ ପୂଜାପାଠ କରିଥିବା ଶୁଣିବାକୁ ମିଳିଥିଲା | ସେଠାରୁ ସେ ବୃନ୍ଦାବନ ଚାଲିଯାଇଥିବା ଗଣମାଧ୍ୟମରେ ପ୍ରକାଶ ପାଇଥିଲା |

   Related Posts