Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୨ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୫୪୦ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଡିସେମ୍ବର ୩୧ପୂର୍ବରୁ ବସିବ ବିଧାନସଭାର ଶୀତ ଅଧିବେଶନ
  • ||
  • କରୋନାର ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣରେ ବୃଦ୍ଧି, ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ ୪୩୮୯୩ ନୂଆ ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଅପରେସନ ଅଲ୍ଆଉଟ୍ : ସେନା ଗୁଳିରେ ୨ ଆତଙ୍କୀ ନିହତ, ବନ୍ଧୁକ ଓ ଗୁଳି ଜବତ
  • ||
  • ବିହାର ନିର୍ବାଚନ : ପ୍ରଥମ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ପାଇଁ ମତଦାନ ଆରମ୍ଭ, ୭୧ଟି ଆସନରେ ଚାଲିଛି ଭୋଟିଂ
  • ||

ବାହାଘର ପରେ ଘରକୁ ନ ଯାଇ ବରକନ୍ୟା ସିଧା ପହଁଚିଲେ ହସ୍ପିଟାଲରେ…

24/05/2020 at 2:07 PM

ସିର୍ସା ୨୪/୦୫ : ହରିୟାଣା ସିର୍ସା ଜିଲ୍ଲାରେ ଏକ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଘଟଣା ଘଟିଛି | ଏଠାରେ ହସ୍ପିଟାଲରେ ହଠାତ ଫୁଲରେ ସୁସଜ୍ଜିତ ଏକ ଗାଡି ପହଞ୍ଚିବା ପରେ ଲୋକେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଥିଲେ | ଲୋକେ ଝରକା ଦେଇ ବାହାରକୁ ଚାହିଁ ରହିଥିଲେ ଯେ ଏହିଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ କିଏ ଏମିତି ଫୁଲ ସଯ ହୋଇଥିବା ଗାଡିରେ ହସ୍ପିଟାଲକୁ ଆସିଛି | କେହି କେହି ଉତ୍ସୁକତାର ସହ ମୋବାଇଲରେ ଭିଡିଓ ରେକଡିଂ କରିବାକୁ ଲାଗିଲେ | କଥାଟି ହେଲା, ଫୁଲ ସଜା ହୋଇଥିବା ଗାଡିରେ ହସ୍ପିଟାଲକୁ ଆସିଥିଲେ ନବ ବିବାହିତ ବରକନ୍ୟା | ବାହାଘର ପଞ୍ଜାବରେ ହୋଇଥିଲା | ପୁଅ ଘର ହରିୟାଣା ସିର୍ସାରେ | କିନ୍ତୁ ପୁଅ ବାହାଘର ପରେ ଝିଅକୁ ନେଇ ଘରକୁ ଯିବା ବଦଳରେ ସିଧା ଯାଇଥିଲେ ହସ୍ପିଟାଲ | ସେ ଯୁବତୀଙ୍କର ଅର୍ଥାତ ନିଜ ନବ ବିବାହିତା ସ୍ତ୍ରୀର କରୋନା ପରୀକ୍ଷା କରିବାକୁ ବାହାଘର ପରେ ସିଧା ଯାଇ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ ହସ୍ପିଟାଲରେ |  

ଯୁବକଙ୍କ ଘର ସିର୍ସା ଜିଲ୍ଲା ଭଙ୍ଗୁ ଗାଁରେ | ତାଙ୍କ ବାହାଘର ପଞ୍ଜାବର ଲମ୍ବି ଗାଁରେ ହୋଇଥିଲା | ପ୍ରଶାସନ ଠାରୁ ଅନୁମତି ନେଇ ଶନିବାର ଦିନ ସେ ଅଳ୍ପ ଲୋକରେ ବରଯାତ୍ରୀ ନେଇ ପଞ୍ଜାବ ଯାଇଥିଲେ | ସେଠାରେ ପ୍ରଶାସନ ନିୟମ ଅନୁସାରେ ବିବାହ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଥିଲା | ବାହାଘର ପରେ ସେ ନବ ବିବାହିତା କନ୍ୟାଙ୍କୁ ନେଇ ନିଜ ଘରକୁ ଫେରିବା ବଦଳରେ ଗାଡି ନେଇ ସିଧା ହସ୍ପିଟାଲ ପରିସରରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ | ସେଠାରେ ଉଭୟ ବରକନ୍ୟାଙ୍କ କରୋନା ପରୀକ୍ଷା କରାଯାଇଥିଲା | ପରୀକ୍ଷା ପରେ ସେମାନେ ଘରକୁ ଫେରିଥିଲେ |  

   Related Posts