Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ସୋର : ଡକାୟତ ଗ୍ୟାଙ୍ଗ୍ ଓ ଗ୍ରାମବାସୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଖଣ୍ଡ ଯୁଦ୍ଧ : ୪ ଗୁରୁତର, ଜଣେ ଗିରଫ
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ଭାରତରେ କମୁଛି ସଂକ୍ରମଣ, ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ ୪୧୮୧୦ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଉଦଳା : ଜମିବାଡି ବିବାଦକୁ କେନ୍ଦ୍ରକରି ଡବଲ ମର୍ଡର ! ସଂମ୍ପର୍କୀୟ ଭାଇ ଓ ପୁତୁରାକୁ ହତ୍ୟା କଲା ଭାଇ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ବିଜେଡିରୁ ବହିଷ୍କୃତ ହେଲେ ଗୋପାଳପୁର ବିଧାୟକ ପ୍ରଦୀପ ପାଣିଗ୍ରାହୀ
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି : କମ୍ବିଂ ଅପରେସନ ସାରି ଫେରୁଥିବା ବେଳେ ଲ୍ୟାଣ୍ଡମାଇନ ବିସ୍ଫୋରଣ : ଆସିଷ୍ଟାଣ୍ଡ କମାଣ୍ଡାଣ୍ଟ୍ ସହିଦ, ୯ଯବାନ ଆହତ
  • ||

କୁଆଡେ ଥିଲେ, କେମିତି ଆସିଲେ ? ଅପହରଣ ଅଭିଯୋଗର ୪ଦିନ ପରେ ରାତି ଅଧରେ ଘରେ ପହଞ୍ଚିଲେ ଯୁବ ବ୍ୟବସାୟୀ ପ୍ରଦୀପ, କିନ୍ତୁ ସସ୍‌ପେନ୍ସରେ ପଡିନି ପୂର୍ଣ୍ଣଚ୍ଛେଦ

12/11/2020 at 12:31 PM

ରାଉରକେଲା ୧୨।୧୧: ଗତ ୪ ଦିନ ଧରି ଚାଲିଥିବା ଆଶା ଓ ଆଶଙ୍କାରେ ପୂର୍ଣ୍ଣଚ୍ଛେଦ ପଡିଛି । ଉଦ୍ଧାର ହେଲେ ଅପହୃତ ଯୁବ ବ୍ୟବସାୟୀ ପ୍ରଦୀପ କୁଣ୍ଡୁ । ଗତକାଲି ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ରାଉରକେଲା ସିଭିନଲ୍‌ ଟାଉନସ୍ଥିତ ଘରେ ପହଞ୍ଚିଲେ  ପ୍ରଦୀପ କୁଣ୍ଡୁ । ଏନେଇ ସୁନ୍ଦରଗଡ଼ ଏସ୍‌ପି ସାଗରିକା ନାଥ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି । ତେବେ କେଉଁ ପରିସ୍ଥିତିରେ ଅପହରଣ ହୋଇଥିଲେ, ସେନେଇ  ତନାଘନା ଚାଲିଛି ।

ଖବର ଅନୁଯାୟୀ, ଗତ ୭ ତାରିଖ ଦିନ ବିରମିତ୍ରପୁର ଥାନା ବୀଜାବାହାଲରୁ ନିଜ କ୍ରସରରୁ କାମ ସାରି ଘରକୁ ଫେରୁଥିବା ସମୟରେ କେହି ମାଡ଼ ମାରି ଅପହରଣ କରିଥିଲେ । ଏପରିକି ତାଙ୍କ ଦେହରେ ଇଞ୍ଜେକସନ ଦେଇ ଅପହରଣ କରିନେଇଥିଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ । ପ୍ରଦୀପଙ୍କୁ ଅପହରଣ କରିବା ପରେ, ତାଙ୍କ ଗାଡ଼ିରେ ଏକ ଚିଠି ଲେଖାଥିଲା । ସେହି ଚିଠିରେ ଏକ କୋଟି ଟଙ୍କା ଦାବି କରାଯାଇଥିବା ମଧ୍ୟ ଖବର ମିଳିଥିଲା । କିନ୍ତୁ ସେହି ଏକ କୋଟି ମଗାଯିବା ଘଟଣା , କେତେ ସତ ତାହା ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କିଛି ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇନାହିଁ ।

ତେବେ ଘଟଣାକୁ ଗୁରୁତ ସହ ନେଇ ସୁନ୍ଦରଗଡ ପୋଲିସ ୬ଟି ଟିମ୍‌ ଗଠନ କରିଥିଲେ । ଗୋଟିଏ ଟିମ୍‌ ଜିଲ୍ଲାରେ, ଆଉ ଗୋଟିଏ ଟିମ୍‌ ଜିଲ୍ଲା ବାହାରେ ଏବଂ ଅନ୍ୟ ଟିମ୍‌ ରାଜ୍ୟ ବାହାରକୁ ଯାଇ ତଦନ୍ତ କରୁଥିଲେ ସୁଦ୍ଧା ନିଖୋଜର ୩ ଦିନ ପରେ ବି କୌଣସି ପତ୍ତାମିଳିନଥିଲା । ତେବେ ନିଖୋଜ ୪ଦିନ ବିତିଯିବା ପରେ ଗତକାଲି ବିଳମ୍ବିତରେ ରାତିରେ ପ୍ରଦୀପ ଘରେ ପହଞ୍ଚିଛନ୍ତି । କିନ୍ତୁ କିଏ ଓ କାହିଁକି ଅପହରଣ କରିଥିଲା । ସେନେଇ ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କିଛି ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇନାହିଁ । ସେପଟେ ସୁନ୍ଦରଗଡ଼ ଏସ୍‌ପିଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ, ଘଟଣାରେ ଛାନ୍‌ଭିନ୍‌ ଜାରି ରହିଛି । ଖୁବଶୀଘ୍ର ସତ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିବ ।  

   Related Posts