Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବ୍ୟାଟସମ୍ୟାନଙ୍କ ପରେ ବିଫଳ ହେଲେ ଆରସିବି ବୋଲର, ‘କର ବା ମର’ ମ୍ୟାଚରେ ୫ ଓ୍ୱିକେଟରେ ଜିତିଲା ହାଇଦ୍ରାବାଦ
  • ||
  • ଗହଣା ଦୋକାନରୁ ଚୋରି, ଛାତ କଣା କରି ଲୁଟିନେଲେ ୨ କିଲୋର ସୁନା ଅଳଙ୍କାର
  • ||
  • ସାରୁଅ ଜମି କେଳେଙ୍କାରୀ : ଓଡିଶା ଇନଫ୍ରାଟେକ୍‌ର ଦୁଇ କର୍ମଚାରୀ ଗିରଫ, ଶ୍ରମିକଙ୍କୁ ଧମକ ଅଭିଯୋଗରେ ବାନ୍ଧିଲା ବାଘମାରୀ ପୋଲିସ
  • ||
  • IPL 2020: ବୁମରା ଓ ବୋଲ୍ଟଙ୍କ ଶାଣିତ ବୋଲିଂ ପରେ ଇଶାନଙ୍କ ଅର୍ଦ୍ଧଶତକ, ୯ ଓ୍ଵିକେଟ୍‌ରେ ଜିତିଲା ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ, ଦିଲ୍ଲୀର କ୍ରମାଗତ ଚତୁର୍ଥ ପରାଜୟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଆସିଲା ଅନଲକ୍ ୬.୦ ଗାଇଡ଼ଲାଇନ୍‌
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୨ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ୧୪୭୦ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ୧୬ତାରିଖରେ ଖୋଲିବ ସ୍କୁଲ, ନବମରୁ ଦ୍ୱାଦଶ ଶ୍ରେଣୀ ଯାଏଁ ପିଲା ପଢିବାକୁ ଆସିବେ
  • ||
  • ଝରକା ତାଡ଼ି ବ୍ୟାଙ୍କରୁ ଲୁଟ୍ ! ପୋଲିସର ତଦନ୍ତ ଜାରି
  • ||
  • ଭୟଙ୍କର ଭୂକମ୍ପରେ ଥରିଲା ତୁର୍କୀ ଓ ଗ୍ରୀସ : ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୧୭କୁ ବୃଦ୍ଧି, ୭ ଶହରୁ ଅଧିକ ଆହତ
  • ||

ଆଦିତ୍ୟ ଦାଶ ମୃତ୍ୟୁ ମାମଲା: ଚିନ୍ମୟୀଙ୍କ ଏଣ୍ଟ୍ରି ପରେ ତଦନ୍ତରେ ଟ୍ଵିଷ୍ଟ, କିନ୍ତୁ ଦୁଇ ମାସ ପରେ ହଟୁନି ପରଦା

4/09/2020 at 6:41 PM

ଭୁବନେଶ୍ଵର ୦୪।୦୯: ଭୁବନେଶ୍ବରରେ ସମାଜସେବୀ ଆଦିତ୍ୟ ଦାଶ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟଣାରେ ଟ୍ବିଷ୍ଟ ଆଣିଛି ତ୍ରିକୋଣୀୟ ପ୍ରେମ। ପୂର୍ବରୁ ବାଲେଶ୍ଵରର ଯୁବତୀ ଚିନ୍ମୟୀଙ୍କ ସହ ଆଦିତ୍ୟଙ୍କ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ଥିବା ବେଳେ ପରେ ସେ ବିଦ୍ୟାଶ୍ରୀଙ୍କୁ ଭଲପାଇ ବାହା ହୋଇଥିଲେ । ତେବେ ଆଦିତ୍ୟଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପଛରେ ଚିନ୍ମୟୀଙ୍କ ହାତ ଥାଇପାରେ ବୋଲି ଅନୁମାନ କରି କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚକୁ ଜଣାଇବା ସତ୍ଵେ କାହିଁକି ତଦନ୍ତକାରୀ ଟିମ୍ ଚିନ୍ମୟୀଙ୍କୁ ତଦନ୍ତ ପରିସରଭୁକ୍ତ କରିନି ସେ ନେଇ ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠାଇଥିଲେ ଆଦିତ୍ୟଙ୍କ ପରିବାର । ସେପଟେ ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ କରୁଥିବା କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚ ଏଡିଜିଙ୍କ କହିବା କଥା କାହାରି ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଆଧାରରେ ନୁହେଁ ବରଂ ପ୍ରମାଣ ଆଧାରରେ ଆଗକୁ ବଢ଼ୁଛି ତଦନ୍ତ ।

ତେବେ ପୁଅର ମୃତ୍ୟୁ ପଛରେ ଚିନ୍ମୟୀଙ୍କ ହାତ ଥାଇପାରେ ବୋଲି ଆଦିତ୍ୟଙ୍କ ପରିବାରର ସନ୍ଦେହକୁ ଖଣ୍ଡନ କରିଛନ୍ତି ଚିନ୍ମୟୀ । କହିଛନ୍ତି ବିଦ୍ୟାଶ୍ରୀ ଓ ଆଦିତ୍ୟଙ୍କ ବାହାଘର ହେବ ବୋଲି ଜାଣିବା ପରେ ସେ ନିଜ ଆଡ଼ୁ ଚୁପ୍ ରହିଥିଲେ । ପୂର୍ବରୁ ଚିନ୍ମୟୀଙ୍କ ସହ ଆଦିତ୍ୟଙ୍କ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ଥିବା କଥାକୁ ଆଉ ଟିକେ ସ୍ପଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି ଆଦିତ୍ୟଙ୍କ ବନ୍ଧୁ ପପୁ । ଏମିତିକି ଆଦିତ୍ୟଙ୍କ ଜୀବନରେ ବିଦ୍ୟାଶ୍ରୀଙ୍କ ଏଣ୍ଟ୍ରି ପରେ ଚିନ୍ମୟୀଙ୍କ ସହ ଆଦିତ୍ୟଙ୍କ ବ୍ରେକ୍ଅପ୍ ହୋଇଥିଲା ବୋଲି ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ।

ସେପଟେ ଭୁବନେଶ୍ବରରୁ ବାଲେଶ୍ବର ଯାଏଁ ଏସବୁ ଘଟଣାକୁ ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚା ଜୋର୍ ଧରିଥିବା ବେଳେ କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚ ତଦନ୍ତକୁ ନେଇ ନାନା ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠିଥିଲା । ଯାହାର ଜବାବ ଦେବାକୁ ଆଜି ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଥିଲେ କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚ ଏଡିଜି ସୌମେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରିୟଦର୍ଶୀ । ସେ କହିଛନ୍ତି, କାହାର ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଆଧାରରେ ନୁହେଁ ବରଂ ପ୍ରମାଣ ଆଧାରରେ ତଦନ୍ତ ଆଗକୁ ବଢ଼ୁଛି ।

ସମାଜସେବୀ ଆଦିତ୍ୟ ଦାଶ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟଣାକୁ ୨ ମାସ ପୂରିବାକୁ ବସିଥିବା ବେଳେ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ  ଅଡ଼ୁଆ ସୂତାରୁ ଗଣ୍ଠି ଫିଟାଇପାରିନି କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚ । ସେପଟେ ଆଦିତ୍ୟଙ୍କ ପତ୍ନୀ ବିଦ୍ୟାଶ୍ରୀ, ବାପା-ମାଆ, ସହଯୋଗୀ ପପୁ, ବିକାଶ, ଦୀପୁଙ୍କୁ ତଦନ୍ତକାରୀ ଟିମ୍‌ର ଘଣ୍ଟା ଚକଟା ଭିତରେ ଏବେ ଚିନ୍ମୟୀଙ୍କ ଏଣ୍ଟ୍ରି ଘଟଣାକୁ ଆହୁରି ଜଟିଳ କରିଛି । ଏମିତିରେ ତଦନ୍ତ କୁଆଡ଼େ ଯାଉଛି, ଆଉ ରହସ୍ୟ ଉପରୁ ପରଦା ହଟାଇବାକୁ କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚକୁ ଆଉ କେତେ ଦିନ ଲାଗିବ ତା ଉପରେ ରହିବ ନଜର ।

   Related Posts