ori homes
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ଅଭିଯୁକ୍ତ ଜେଲ ଗଲା ପରେ ବି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରେ ବୁଲୁଛି ପ୍ରେମିକାର ଅଶ୍ଳୀଳ ଫଟୋ

28/11/2018 at 6:55 PM

ଭଦ୍ରକ;୨୮/୧୧- ପ୍ରଥମେ ପ୍ରେମ । ତା ପରେ ବିବାହର ପ୍ରତିଶୃତି ଦେଇ ଶାରୀରିକ ସଂପର୍କ । ତା ପରେ ଧୋକା । ଏ ଘଟଣା ସିନେମାର କାହାଣୀ ପରି ନିତିଦିନିଆ ଘଟଣା ହେଇଗଲାଣି । ଗଣମାଧ୍ୟମରେ ମଧ୍ୟ ଏଭଳି ଅନେକ ଘଟଣାକୁ ନେଇ ଅନେକ ଥର ଚର୍ଚ୍ଚା ହେଲାପରେ ନା ଚେତି ପାରୁଛନ୍ତି ପ୍ରେମୀଯୁଗଳ ନା ସୁଧୁରିପାରୁଛି ପ୍ରେମ । ଏ ଭଳି  ପ୍ରେମ –ପ୍ରତାରଣାର କରୁଣ କାହାଣୀ ଘଟିଛି ଭଦ୍ରକ ଭଣ୍ଡାରିପୋଖରୀ ଅଂଚଳରେ । ଘଟଣାର ମୁଖ୍ୟ ନାୟକ ହେଉଛନ୍ତି ଆଗରପଡା ଥାନା ଆପତିରା ଷଡଙ୍ଗୀ ଗାଁ ର ସ୍ନେହାଦିତ୍ୟ ମଲ୍ଲିକ ।ସେ ଜଣେ ନୁହେଁ କି ଦୁଇଜଣ ନୁହେଁ ,ଏମିତି ଅନେକ ଝିଅଂକ ସହ ବିବାହର ପ୍ରଲୋଭନ ଦେଖାଇ ରଖିଥାନ୍ତି ଶାରୀରିକ ସଂପର୍କ । କେବଳ ଶାରୀରିକ ସଂପର୍କ ନୁହେଁ ,ଅନ୍ତରଂଗ ମୁହୁର୍ତ୍ତର ଫଟୋ ବି ଉତ୍ତୋଳନ କରି ରଖିଥାନ୍ତି ମୋବାଇଲରେ । ବାରମ୍ବାର ବ୍ଲାକମେଲ କରି  ବିଭିନ୍ନ ସମୟରେ  ରଖିଥାନ୍ତି ଶାରୀରିକ ସଂପର୍କ । ଯଦି କିଏ ସଂପର୍କରୁ ଦୂରେଇଯାଏ, ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଫଟୋ ଭାଇରାଲ କରିବାର ଧମକ ବି ଦେଇଥାନ୍ତି । ଏଇ ନିକଟରେ ଜଣେ ଯୁବତୀଂକ ସହ ଏଭଳି ପ୍ରେମ ,ପ୍ରତାରଣା ଘଟଣା ଘଟିସାରିବା ପରେ ଫଟୋ ବି ଭାଇରାଲ କରିଛନ୍ତି ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ । ଏ ଘଟଣାକୁ ନେଇ ଯୁବତୀ ଜଣକ ଥାନାରେ ଏତାଲା ଦେଇଛନ୍ତି । ପୋଲିସ ଯୁବକ ଙ୍କୁ ଗିରଫ କରି କୋର୍ଟ ଚାଲାଣ କରିଛି । ଯୁବକ ଜଣକ ଜେଲ ଗଲା ପରେ କିନ୍ତୁ ଆଉ କିଛି ଫୋଟୋ ଫେକ ଆଇଡି ରେ ଛଡ଼ାଯାଇଛି । ଏସବୁ କାମ ତାଙ୍କ ସାଙ୍ଗ ମାନେ କରୁଥିବା ଯୁବତୀ ଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକେ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି । ତଦନ୍ତ କରୁଥିବା ପୋଲିସ ଅଫିସର  କହିଛନ୍ତି  ସାଇବର କ୍ରାଇମ କୁ କେସ ଦିଆ ଯାଇଛି, ରିପୋର୍ଟ ଆସିଲେ ଏଥିରେ ଯେଉଁମାନେ ସମ୍ପୃକ୍ତ ତାଙ୍କୁ ଧରାଯିବ । ତେବେ ଆଳୁ ଖୋଲୁ ଖୋଲୁ ମହାଦେବ ବାହାରିବା ପରି ଏବେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଯୁବକ ଙ୍କ ଅନ୍ୟ ଯୁବତୀ ମାନଙ୍କ ସହ ଥିବା ଅନ୍ତରଙ୍ଗ ମୂହୁର୍ତ୍ତ ର ଫୋଟୋ ଏବେ ବି ଭାଇରାଲ ହେଉଛି ।

 

   Related Posts