Tuesday, October 15, 2019

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

୭୫ବର୍ଷ ପରେ ମହା ସଂଯୋଗରେ ବୁଧ ମହାଗ୍ରହ, ବଦଳିବ ଏହି ସବୁ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ

ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ୭୫ବର୍ଷ ପରେ ବୁଧ ମହାଗ୍ରହର ମହାସଂଯୋଗ ଆରମ୍ଭ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । ଯାହାର ସୁପ୍ରଭାବ କିଛି ରାଶି ଉପରେ ପଡିବ ବୋଲି ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର କହୁଛି । ତେବେ ଏହାର ପ୍ରଭାବରେ କିଛି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିମାନଙ୍କ ଜୀବନରେ ସୁଖ, ଶାନ୍ତି, ସମୃଦ୍ଧିରେ ଭରିଯିବ । ପ୍ରେମ ଏବଂ ଅର୍ଥ ଉର୍ପାଜନରେ ମଧ୍ୟ ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଲାଭବାନ୍ ହେବ । ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା କେଉଁ କେଉଁ ରାଶି ଉପରେ ଏହାର ସୁପ୍ରଭାବ ପଡିବ ଏବଂ କଣ ଲାଇ ପାଇବେ ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ।

କର୍କଟ ଏବଂ ଧନୁ ରାଶି :

୭୫ବର୍ଷ ପରେ ବୁଧ ମହାଗ୍ରହ ମହାସଂଯୋଗ । ଯାହା ଫଳରେ କର୍କଟ ଏବଂ ଧନୁ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିବିଶେଷଙ୍କ ଜୀବନରେ ସୁଖ ଶାନ୍ତି ଭରିଯିବ । ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଜୀବନ ଉଜ୍ଜ୍ବଳମୟ ହେବ । ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ସବୁ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ପାଇବେ । ଏମାନଙ୍କର ସମସ୍ତ ମନସ୍କାମନା ପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ । ଏହି ବ୍ୟକ୍ତିମାନଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ସୁଧୁରିଯିବ । ଏମାନେ ଦାରିଦ୍ର୍ୟରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ । ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଗଣେଶଙ୍କ ଉପାସନା କରିବା ଉଚିତ୍ ।

କନ୍ୟା ଏବଂ ତୁଳା ରାଶି :

ଯେଉଁମାନଙ୍କର କନ୍ୟା ଏବଂ ତୁଳା ରାଶି ସେମାନେ ଏହି ବୁଧ ମହାସଂଯୋଗ ପାଇଁ ଲାଭପ୍ରଦ ହୋଇପାରିବେ । ସେମାନଙ୍କର ସମସ୍ତ ମନସ୍କାମନା ପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ । ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି କରଜରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇପାରିବେ । ଏମାନେ ଦାରିଦ୍ର୍ୟରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇପାରିବେ । ବ୍ୟବସାୟରେ ଏମାନେ ଲାଭବାନ୍ ହେବେ । ଏମାନଙ୍କ ଜୀବନରେ ସୁଖ, ଶାନ୍ତି, ସମୃଦ୍ଧିର ଆଗମନ ହେବ । ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ଗଣେଶଙ୍କ ଆରାଧନା କରିବା ଉଚିତ୍ ।

କୁମ୍ଭ ଏବଂ ବୃଷ ରାଶି :

ଏହି ବୁଧ ମହାସଂଯୋଗ କୁମ୍ଭ ଏବଂ ବୃଷ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଜୀବନକୁ ସୁଖ ସମୃଦ୍ଧିରେ ଭରିଦେବ । ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିମାନଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥାରେ ଉନ୍ନତି ଆସିବ । ଏମାନଙ୍କୁ ସଚ୍ଚୋଟ ପ୍ରେମ ମିଳିପାରେ । ଏମାନଙ୍କ ଜୀବନରେ ଦୁଃଖ କଷ୍ଟ ରହିବ ନାହିଁ । ଏହି ସମୟ ସମସ୍ତ ଶୁଭ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଉତ୍କୃଷ୍ଟ ଅଟେ । ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ଗଣେଶଙ୍କ ଦର୍ଶନ କରିବା ଉଚିତ୍ ।

1681 Views

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର