Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଶିଖର ସେନାର ଲଙ୍କା ବିଜୟ, ପ୍ରଥମ ଟି-୨୦ରେ ୩୮ ରନ୍‌ରେ ଜିତିଲା ଭାରତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ସୁସ୍ଥ ହେଲେ ଆଉ ୨୧୦୮ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ, ଖୋର୍ଦ୍ଧାରୁ ସର୍ବାଧିକ ୪୩୨ ଡିସଚାର୍ଜ
  • ||
  • ଟୋକିଓ ଅଲିମ୍ପିକ୍ସ : ଭାରତୀୟ ହକି ଟିମର ପରାଜୟ, ୧-୭ ଗୋଲରେ ଜିତିଲା ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ
  • ||
  • ହାଇଦରକୁ ଏନକାଉଣ୍ଟର ବେଳେ ବାଜିଥିଲା ୩ ଗୁଳି କିନ୍ତୁ ଶରୀରରୁ ବାହାରିଲା ୪ଟି ଗୁଳି, ବ୍ୟବଚ୍ଛେଦ ପରେ ପରିବାରକୁ ହସ୍ତାନ୍ତର ହେଲା ମୃତ ଦେହ
  • ||
  • ଭୁଶୁଡିଲା ସ୍ମାର୍ଟ ପୋଖରୀର ସ୍ମାର୍ଟ ପାଚେରୀ, ନିର୍ମାଣ ସରିବା ପରେ ୭ ଦିନ ବି ଗଲାନି
  • ||
  • ବିଦ୍ୟୁତ ଆଘାତରେ ଟଳିପଡିଲେ ଅସ୍ଥାୟୀ କର୍ମଚାରୀ, ମୃତଦେହ ରଖି ରାସ୍ତାରୋକ କଲେ ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକେ
  • ||
  • ଚିନ୍ତା ବଢାଉଛି ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା, ରାଜ୍ୟରେ କରୋନା ନେଲା ୬୭ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • କମୁଛି ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ରାଜ୍ୟରେ ବାହାରିଲେ ୧୮୩୩ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ବିଜେଡିର ମିଶ୍ରଣ ପର୍ବ, ଦଳରେ ସାମିଲ ହେଲେ ଜିଲ୍ଲା ପରିଷଦ ସଭ୍ୟ ଓ ବିଜେପି କର୍ମୀ
  • ||
  • ଦାନା ବାନ୍ଧୁଛି ଲଘୁଚାପ, ୨୭ରୁ ୨୯ ଯାଏଁ ଛେଚିବ ବର୍ଷା
  • ||

ପ୍ରିୟଙ୍କା ଗାନ୍ଧୀ ଦିଲ୍ଲୀ ଲୁଟିୟନ୍ସରୁ ବାହାରିଯିବେ,୪୮ବର୍ଷ ପରେ ଘଟିବ ଏପରି ଘଟଣା

28/07/2020 at 9:20 AM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୨୮/୭: ପ୍ରିୟଙ୍କା ଗାନ୍ଧୀ ଶେଷରେ ୪୮ବର୍ଷ ପରେ ଦିଲ୍ଲୀର ଲୁଟିୟନ୍ସରୁ ବିଦା ହେବେ। ସେ ବୁଧବାର ନିଜ ୩୫-ଲୋଧି ଏଷ୍ଟେଟ୍ ବଙ୍ଗଳା ଖାଲି କରିଦେବେ। ଏବେ ସେ ଲକ୍ଷ୍ନୌ ଶିଫ୍ଟ ହେବେ ନାହିଁ। ତାଙ୍କ ଜେଜେମା ଶିଲା କୌଲଙ୍କ ଲକ୍ଷ୍ନୌ ସ୍ଥିତ ବଙ୍ଗଳା ପ୍ରସ୍ତୁତ ରହିଛି।

କରୋନା ଅବସ୍ଥା ଦେଖି ସେ ଏବେ ଏଠାରେ ଶିଫ୍ଟ ହେବେ ନାହିଁ। ତାଙ୍କ ଝିଅ ମିରାୟା ଏବଂ ପୁଅ ରେହାନ ନିଜ ପାଠପଢ଼ାକୁ ଧ୍ୟାନରେ ରଖି କିଛି ସମୟ ପାଇଁ ସୁଖଦେବ ବିହାର ସ୍ଥିତ ନିଜ ଜେଜେମାଆଙ୍କ ଘରେ ଏକାଠି ରହିବେ। ପ୍ରିୟଙ୍କାଙ୍କ ଯିବା ପରେ ୩୫ଲୋଧି ଏଷ୍ଟେଟ୍ ବଙ୍ଗଳାରେ ମୁତୟନ ଥିବା ଦିଲ୍ଲୀ ପୋଲିସର ୬୦ରୁ ଅଧିକ ସୁରକ୍ଷା କର୍ମୀ ହଟା ଦିଆଯିବ ତଥା ସେମାନଙ୍କ ସୁରକ୍ଷା ହରିୟାଣା ପୋଲିସକୁ ପ୍ରଦାନ କରାଯିବ।

ହରିୟାଣା ପୋଲିସକୁ ଏହି ବିଷୟରେ କହି ଦିଆଯାଇଛି ଯେ ଯେଉଁଠାରେ ପ୍ରିୟଙ୍କାଙ୍କ ପରିବାର ଶିଫ୍ଟ ହେବ,ସେଠାରେ ସୁରକ୍ଷା ବ୍ୟବସ୍ଥା କଡ଼ା କରି ଦିଆଯିବ। ହରିୟାଣା ପୋଲିସ୍ ଗୁଡ଼ଗାଁଓରେ ଅରାଲିୟାଜ ଫ୍ଲାଟ୍,ଯେଉଁଠାରେ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଗାନ୍ଧୀ ଶିଫ୍ଟ ହେଉଛନ୍ତି,ସେଠାକାର ସୁରକ୍ଷା ଦାୟିତ୍ବ ଗ୍ରହଣ କରିବ। ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଗାନ୍ଧୀଙ୍କ ସ୍ବାମୀ ଗୁଡ଼ଗାଁଓ ସ୍ଥିତ ଅରାଲିୟାଜ ଆପାର୍ଟମେଣ୍ଟରେ ୧୦,୦୦୦ବର୍ଗଫୁଟର ପେଣ୍ଟହାଉସ୍ ରହିଛି।

ସେଠାରେ ପରିବାର ଶିଫ୍ଟ ହେବା ପାଇଁ ସମସ୍ତ ପ୍ରକାରର ବ୍ୟବସ୍ଥା କରି ଦିଆଯାଇଛି। ପ୍ରିୟଙ୍କା ଗାନ୍ଧୀଙ୍କ ୩୫-ଲୋଧି ଏଷ୍ଟେଟ୍ ବଙ୍ଗଳାରୁ ୯୦ପ୍ରତିଶତ ଜିନିଷ ଗୁଡ଼ଗାଁଓ,ସୋନିଆ ଗାନ୍ଧୀଙ୍କ ଆବାସ ୧୦-ଜନପଥ ତଥା ମହରୌଲିର ଫାର୍ମ ହାଉସରେ ପଠା ଯାଇସାରିଛି। ଗୁଡ଼ଗାଁଓ ସ୍ଥିତ ପେଣ୍ଟହାଉସରେ ପ୍ରିୟଙ୍କା ୩ମାସ ଯାଏଁ ରହିବେ ତଥା ଏହା ପରେ ଯଦି କରୋନା ଅବସ୍ଥାରେ ସୁଧାର ଆସେ ତେବେ ସେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବେ ଯେ ସେ କେଉଁଠି ରହିବେ। ଏହି ସମୟରେ ସେ ଗୁଡ଼ଗାଁଓ ଏବଂ ଦିଲ୍ଲୀ ଯିବା ଆସିବା କରିବେ।

   Related Posts