ori homes
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଆଜି ପବିତ୍ର ଶ୍ରୀକ୍ଷେତ୍ର ଭଉଁରୀ : ଅଖ ଚକ ଡେରା ନୀତି ସଂପନ୍ନ
  • ||
  • କୁତବ ମୀନାର ପରିସରରେ ଖନନ ସହ ଆଇକନୋଗ୍ରାଫି କରିବାକୁ ଏଏସ୍‌ଆଇକୁ ସଂସ୍କୃତି ମନ୍ତ୍ରାଳୟର ନିର୍ଦ୍ଦେଶ
  • ||
  • ସ୍ୱିଜରଲାଣ୍ଡରେ ବିଶ୍ୱ ଅର୍ଥନୈତିକ ମଞ୍ଚର ବାର୍ଷିକ ସମ୍ମିଳନୀ : ମହାମାରୀରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇଁ ବାଟ ବାହାର କରିବେ ବିଶ୍ୱନେତା
  • ||
  • ମ୍ୟାଚ୍ ପୂର୍ବରୁ ରନ୍ ଅପ୍ ଯାଞ୍ଚ କଲେ ଅର୍ଜୁନ ତେନ୍ଦୁଲକର : କିନ୍ତୁ ଚୂଡାନ୍ତ ଏକାଦଶରେ ମିଳିଲାନି ଏଣ୍ଟ୍ରି
  • ||

ପ୍ରଶାସନର ହସ୍ତକ୍ଷେପରେ ୩ ଦିନ ପରେ ରାସ୍ତାରୁ ଉଠିଛି ଶବ : ସ୍ବାଭାବିକ ହୋଇଛି ରାଇଘର

21/09/2018 at 6:41 PM

ରାଇଘର୨୧|୯: ତିନି ଦିନର ଆନ୍ଦୋଳନର ଅବସାନ । ରାସ୍ତାରୁ ଉଠିଛି ମୃତ ଦେହ । ନବରଂଗପୁର ରାଇଘରରେ ଖୋଲିଛି ଦୋକାନ ବଜାର । ସ୍ବାଭାବିକ ହୋଇଛି ଗାଡି ଚଳାଚଳା । ପତ୍ରକୋଟି ଓ ଧଡ୍ରାପାରା ଗାଁ ମଧ୍ୟରେ ଶ୍ମଶାନକୁ ନେଇ ଦେଖାଦେଇଥିବା ବିବାଦ ଯୋଗୁଁ ରାଇଘର ଏକପ୍ରକାର ଅଚଳ ହୋଇଯାଇଥିଲା । ପ୍ରଶାସନର ହସ୍ତକ୍ଷେପ ଫଳରେ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହୋଇଛି । ଏସ୍‌ ପି, ତହସିଲଦାର, ବିଡିଓ ଲୋକଙ୍କୁ ବୁଝାସୁଝା କରିବା ସହ ଶ୍ମସାନ ଜମି ଚିହ୍ଟଟ କରିଛନ୍ତି ।

ଶ୍ମଶାନ ବିବାଦ ଯୋଗୁଁ ପତ୍ରକୋଟି ଗାଁ ଲୋକ ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କ ମୃତ ଦେହ ରଖି ବୁଧବାରଠୁ ରାସ୍ତାରୋକ ଚଳାଇଥିଲେ ।  ସମାଧାନର ରାସ୍ତା ନବାହାରିବାରୁ ଗୁରୁବାର ରାତିରେ ରାସ୍ତାରେ ମୃତ ଦେହ ରଖି ଆନ୍ଦୋଳନକାରୀ ପଳାଇଥିଲେ । ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ପୋଲିସ ମହିଳାଙ୍କ ପୁଅକୁ ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କ ସହ ଆଲୋଚନା ପାଇଁ ଡାକି ଶବକୁ ଗାଡିରେ ଲଦି ନେଇ ପୋତି ଦେଇଥିଲା । ଯାହାକୁ ନେଇ ସକାଳୁ ପୁଣି ତାତିଥିଲେ ପତ୍ରକୋଟି ଗାଁ ଲୋକ । ରାସ୍ତା ଅବରୋଧ କରିଥିଲେ । ନିଜେ ଏସ୍‌ପି ପ୍ରଶାସନିକ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚି ଲୋକଙ୍କ ସହ ଆଲୋଚନା କରିଥିଲେ ।

   Related Posts