Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

୨୦ବର୍ଷ ପରେ ଶିବଯୋଗରେ ଚନ୍ଦ୍ର, ଏହି ୬ଟି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଭାଗ୍ୟରେ ହେବ ପରିବର୍ତ୍ତନ

8/12/2019 at 7:53 AM

ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ୨୦ ବର୍ଷ ପରେ ଚନ୍ଦ୍ର ଶିବ ଯୋଗରେ ନିବାସ କରୁଛନ୍ତି । ଯାହା ଫଳରେ କିଛି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଭାଗ୍ୟରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବ । ଏହାଦ୍ବାରା ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଜୀବନରେ ଭଲ ସମୟ ଆସିବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି । ଏହାସହ ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଜୀବନରେ ଆସୁଥିବା ସମସ୍ତ ସମସ୍ୟା ଦୂର ହୋଇପାରେ ।

ମିଥୁନ, ବୃଷ ରାଶି :

ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ୨୦ବର୍ଷ ପରେ ଚନ୍ଦ୍ର ଶିବଯୋଗରେ ନିବାସ କରୁଛନ୍ତି । ଫଳରେ ମିଥୁନ ରାଶି ଏବଂ ବୃଶ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବାର ଯୋଗ ରହିଛି । ସବୁ କାମରେ ଭାଗ୍ୟ ଏମାନଙ୍କ ସାଥ୍ ଦେବ । ଏହି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଜୀବନରେ ସଫଳତା ମିଳିବ । ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ସୁଦୃଢ ହେବ । ଏମାନଙ୍କର ଧନ ସମ୍ପତ୍ତି ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । ଜୀବନସାଥୀ ଅନ୍ବେଷଣ ପୂରା ହୋଇପାରେ । ଭଗବାନ ଶିବଙ୍କ କୃପା ଏମାନଙ୍କ ଉପରେ ସବୁ ସମୟରେ ରହିବ ।

ତୁଳା, କନ୍ୟା ରାଶି :

୨୦ବର୍ଷ ପରେ ଚନ୍ଦ୍ର ଶିବଯୋଗରେ ନିବାସ କରୁଛନ୍ତି । ଫଳରେ ତୁଳା ଏବଂ କନ୍ୟା ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପାଇଁ ଏହା ଲାଭଦାୟକ ହେବ । ଏମାନେ ଦୈନନ୍ଦିନ ଜୀବନରେ ଖୁସିରେ ରହିବେ । ପ୍ରେମ ଏବଂ ଧନରେ ଏମାନଙ୍କୁ ସଫଳତା ମିଳିବ । ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହଯୋଗ ଏହି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଭାଗ୍ୟଶାଳୀ କରିବ । ଏମାନଙ୍କ ଜୀବନରେ ଖୁସିର ସମ୍ଭାର ରହିବ । ଏମାନଙ୍କର ସମସ୍ତ ମନୋସ୍କାମନା ପୂରଣ ହେବ । ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଭଗବାନ ଶିବଙ୍କର ଆରାଧନା କରିବା ଉଚିତ୍ ।

ମେଷ, ମକର ରାଶି :

ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ୨୦ବର୍ଷ ପରେ ଚନ୍ଦ୍ର ଶିବଯୋଗରେ ନିବାସ କରୁଛନ୍ତି । ଫଳରେ ମେଷ ଏବଂ ମକର ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଭାଗ୍ୟରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବ । ଏମାନଙ୍କ ଜୀବନରେ ଖୁସିର ସମୟ ଆସିପାରେ । ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଏମାନଙ୍କୁ ସଫଳତା ମିଳିପାରେ । ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ଏକ ସଫଳ ଜୀବନ ଅତିବାହିତ କରିପାରିବେ । ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କର ଧନ ସମ୍ପତ୍ତି ବୃଦ୍ଧି ହେବ । ପରିଶ୍ରମର ଫଳ ଏମାନଙ୍କୁ ମିଳିପାରେ । ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଉପରେ ଭଗବାନ ଶିବଙ୍କର ଅସୀମ କୃପା ରହିବ ।

   Related Posts