Tuesday, January 21, 2020

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

୨୦ବର୍ଷ ପରେ ଶିବଯୋଗରେ ଚନ୍ଦ୍ର, ଏହି ୬ଟି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଭାଗ୍ୟରେ ହେବ ପରିବର୍ତ୍ତନ

ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ୨୦ ବର୍ଷ ପରେ ଚନ୍ଦ୍ର ଶିବ ଯୋଗରେ ନିବାସ କରୁଛନ୍ତି । ଯାହା ଫଳରେ କିଛି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଭାଗ୍ୟରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବ । ଏହାଦ୍ବାରା ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଜୀବନରେ ଭଲ ସମୟ ଆସିବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି । ଏହାସହ ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଜୀବନରେ ଆସୁଥିବା ସମସ୍ତ ସମସ୍ୟା ଦୂର ହୋଇପାରେ ।

ମିଥୁନ, ବୃଷ ରାଶି :

ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ୨୦ବର୍ଷ ପରେ ଚନ୍ଦ୍ର ଶିବଯୋଗରେ ନିବାସ କରୁଛନ୍ତି । ଫଳରେ ମିଥୁନ ରାଶି ଏବଂ ବୃଶ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବାର ଯୋଗ ରହିଛି । ସବୁ କାମରେ ଭାଗ୍ୟ ଏମାନଙ୍କ ସାଥ୍ ଦେବ । ଏହି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଜୀବନରେ ସଫଳତା ମିଳିବ । ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ସୁଦୃଢ ହେବ । ଏମାନଙ୍କର ଧନ ସମ୍ପତ୍ତି ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । ଜୀବନସାଥୀ ଅନ୍ବେଷଣ ପୂରା ହୋଇପାରେ । ଭଗବାନ ଶିବଙ୍କ କୃପା ଏମାନଙ୍କ ଉପରେ ସବୁ ସମୟରେ ରହିବ ।

ତୁଳା, କନ୍ୟା ରାଶି :

୨୦ବର୍ଷ ପରେ ଚନ୍ଦ୍ର ଶିବଯୋଗରେ ନିବାସ କରୁଛନ୍ତି । ଫଳରେ ତୁଳା ଏବଂ କନ୍ୟା ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପାଇଁ ଏହା ଲାଭଦାୟକ ହେବ । ଏମାନେ ଦୈନନ୍ଦିନ ଜୀବନରେ ଖୁସିରେ ରହିବେ । ପ୍ରେମ ଏବଂ ଧନରେ ଏମାନଙ୍କୁ ସଫଳତା ମିଳିବ । ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହଯୋଗ ଏହି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଭାଗ୍ୟଶାଳୀ କରିବ । ଏମାନଙ୍କ ଜୀବନରେ ଖୁସିର ସମ୍ଭାର ରହିବ । ଏମାନଙ୍କର ସମସ୍ତ ମନୋସ୍କାମନା ପୂରଣ ହେବ । ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଭଗବାନ ଶିବଙ୍କର ଆରାଧନା କରିବା ଉଚିତ୍ ।

ମେଷ, ମକର ରାଶି :

ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ୨୦ବର୍ଷ ପରେ ଚନ୍ଦ୍ର ଶିବଯୋଗରେ ନିବାସ କରୁଛନ୍ତି । ଫଳରେ ମେଷ ଏବଂ ମକର ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଭାଗ୍ୟରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବ । ଏମାନଙ୍କ ଜୀବନରେ ଖୁସିର ସମୟ ଆସିପାରେ । ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଏମାନଙ୍କୁ ସଫଳତା ମିଳିପାରେ । ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ଏକ ସଫଳ ଜୀବନ ଅତିବାହିତ କରିପାରିବେ । ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କର ଧନ ସମ୍ପତ୍ତି ବୃଦ୍ଧି ହେବ । ପରିଶ୍ରମର ଫଳ ଏମାନଙ୍କୁ ମିଳିପାରେ । ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଉପରେ ଭଗବାନ ଶିବଙ୍କର ଅସୀମ କୃପା ରହିବ ।

3711 Views

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର


Loading...