Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପରାଜୟ ଧାରା ଭାଙ୍ଗିଲା ଚେନ୍ନାଇ, ୬ ଓ୍ୱିକେଟରେ ହାରିଲା କୋଲକାତା ନାଇଟ ରାଇଡର୍ସ
  • ||
  • ସରକାରଙ୍କ ବଡ ନିଷ୍ପତ୍ତି, ନବମରୁ ଦ୍ଵାଦଶ ଶ୍ରେଣୀ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସ୍କୁଲ ଫି ୪୦ ପ୍ରତିଶତ କମିଲା, ଅଭିଭାବକଙ୍କୁ ମିଳିଲା ବଡ ଆଶ୍ଵସ୍ତି
  • ||
  • ଅଲମ୍ପିକ ପ୍ରସ୍ତୁତି ପାଇଁ ଗଠିତ ସଂସଦୀୟ କମିଟିର ପ୍ରଥମ ବୈଠକ ଅନୁଷ୍ଠିତ, କମିଟିର ସଦସ୍ୟ ରହିଛନ୍ତି ସାଂସଦ ଅନୁଭବ ମହାନ୍ତି ଓ ସସ୍ମିତ ପାତ୍ର
  • ||
  • ମଦ ଦୋକାନ ନ ଖୋଲିବା ପାଇଁ ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କୁ ଦାବିପତ୍ର
  • ||
  • ବାଲେଶ୍ବର ଉପ ନିର୍ବାଚନରେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଡିଜିଟାଲ ପ୍ରଚାର: କହିଲେ, ‘ମୁଁ ସବୁବେଳେ ଆପଣଙ୍କ ସାଥିରେ ଅଛି’
  • ||
  • ମଙ୍ଗ ସମ୍ଭାଳିଲେ ନୀତିଶ ରାଣା, ଚେନ୍ନାଇକୁ ୧୭୩ ରନର ବିଜୟ ଲକ୍ଷ୍ୟ ଦେଲା କୋଲକାତା ନାଇଟ୍ ରାଇଡର୍ସ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୩ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୬୧୭ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ରାଉରକେଲା : ଡ୍ରାଇଭରଙ୍କ ନାଁରେ ୨୮ କୋଟି ଟଙ୍କାର GST ଠକେଇ ଅଭିଯୋଗ
  • ||
  • ଗଞ୍ଜାମ : ବୋମା ଭିଡୁଥିବା ବେଳେ ବିସ୍ଫୋରଣ, ଜଣେ ମୃତ, ଦୁଇ ଗୁରୁତର
  • ||

ଦୀର୍ଘ ୨୧ ବର୍ଷ ପରେ ଅକ୍ଟୋବର ୧୪ ତାରିଖରେ ଗ୍ରହମାନଙ୍କର ହେବ ମହାସଂଯୋଗ, ଏହି ୬ଟି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଜୀବନରେ ଭରିଯିବ ସୁଖ, ଶାନ୍ତି ଓ ସମୃଦ୍ଧି

13/10/2019 at 4:01 PM

ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ୨୧ ବର୍ଷ ପରେ ଅକ୍ଟୋବର ୧୪ ତାରିଖରେ ଗ୍ରହମାନଙ୍କର ମହାସଂଯୋଗ ହେବ। ଯାହାଫଳରେ କିଛି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଜୀବନରେ ସୁଖ, ଶାନ୍ତି ଓ ସମୃଦ୍ଧି ଭରି ଯିବ। ଅଚାନକ ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇପାରେ। ଏଥିସହ ଆପଣ ଦେଖୁଥିବା ସ୍ବପ୍ନ ମଧ୍ୟ ସାକାର ହେବ। ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ୬ଟି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଭାଗ୍ୟରେ ସୁଖ, ଶାନ୍ତି ଓ ସମୃଦ୍ଧି ଭରିଯିବ। ଗ୍ରହମାନଙ୍କର ମହାସଂଯୋଗରେ ୬ଟି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ କଷ୍ଟରୁ ମୁକ୍ତି ମିଳିବ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ଦୈନନ୍ଦିନ ଜୀବନରେ ଆଲୋକ ଆସିପାରେ। ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଏହି ରାଶିଗୁଡ଼ିକ ସଂପର୍କରେ..

ବୃଷ ଓ କନ୍ୟା ରାଶି : ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ୨୧ବର୍ଷ ପରେ ଅକ୍ଟୋବର ୧୪ ତାରିଖରେ ଗ୍ରହମାନଙ୍କର ମହା ସଂଯୋଗ ହେବ। ଫଳରେ ବୃଷ ଓ କନ୍ୟା ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଜୀବନରେ ସୁଖ, ଶାନ୍ତି ଓ ସମୃଦ୍ଧି ଭରିଯିବ। ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ଜୀବନ ଆଲୋକିତ ହୋଇପାରେ। ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଏକ ସଫଳ ଜୀବନ ଯାପନ ଅତିବାହିତ କରିବେ। ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ଅତ୍ୟାନ୍ତ ଭଲ ରହିବା ସହ ଦୀର୍ଘଦିନରୁ ଲାଗି ରହିଥିବା ସମସ୍ୟା ମଧ୍ୟ ଦୂର ହୋଇଯିବ। ପ୍ରେମ ଏବଂ ଆର୍ଥିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ମଧ୍ୟ ସଫଳତା ପାଇବେ । ଭଗବାନ କୃଷ୍ଣ ଏମାନଙ୍କ ଉପରେ କୃପା ବର୍ଷା କରିବେ।

ମକର ଏବଂ ତୁଳା ରାଶି : ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ୨୧ବର୍ଷ ପରେ ଅକ୍ଟୋବର ୧୪ ତାରିଖରେ ଗ୍ରହମାନଙ୍କର ମହା ସଂଯୋଗ ହେବ । ଯାହାଫଳରେ ମକର ଓ ତୁଳା ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଜୀବନରେ ଖୁସି ଭରିଯିବା ସହ ଦୈନନ୍ଦିନ ଜୀବନ ଆଲୋକିତ ହୋଇଯିବ। ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ସବୁ ପ୍ରକାର ସମସ୍ୟାରୁ ତ୍ରାହି ମିଳିବ। ପରିଶ୍ରମ ଅନୁସାରେ ମଧ୍ୟ ଫଳ ପାଇବେ। ଏହାହସ ମକର ଓ ତୁଳା ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି କ୍ୟାରିୟରକୁ ନେଇ ଚିନ୍ତାରେ ଥିଲେ ତାହା ମଧ୍ୟ ଦୂର ହେବ। ଏମାନଙ୍କ ସ୍ବପ୍ନ ସାକାର ହେବ। ଏମାନଙ୍କ ଉପରେ ଭଗବାନ କୃଷ୍ଣଙ୍କ ଶୁଭଦୃଷ୍ଟି ରହିବ।

ମେଷ ଓ ଧନୁ ରାଶି: ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ୨୧ବର୍ଷ ପରେ ଅକ୍ଟୋବର ୧୪ ତାରିଖରେ ଗ୍ରହମାନଙ୍କର ମହା ସଂଯୋଗ ହେବ । ଯାହାଫଳରେ ମେଷ ଓ ଧନୁ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପାଇଁ ଅତ୍ୟାନ୍ତ ଶୁଭ। ଏହା ଦ୍ବାରା ସେମାନଙ୍କ ଜୀବନ ଆଲୋକିତ ହେବ ସହ ସ୍ବପ୍ନ ମଧ୍ୟ ସାକାର ହେବ। ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ଦେଖିଥିବା ସ୍ବପ୍ନ ମନସ୍କାମନା ପୂରଣ ହେବ। ଏମାନଙ୍କ ଜୀବନରେ କୃଷ୍ଣଙ୍କ କୃପା ରହିବ।

   Related Posts