Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଜୟପୁର : ପ୍ରବାସୀ ଶ୍ରମିକଙ୍କୁ ଅଧା ରାସ୍ତାରେ ଓହ୍ଲାଇଦେଲା ବସ୍, ଅଭିଯୋଗ ପରେ ବସ୍ ସହ ଡ୍ରାଇଭର ଓ କଣ୍ଡକ୍ଟର ଅଟକ
  • ||
  • ଚାନ୍ଦବାଲି : ୨ ଦିନ ଆଖଣ୍ଡଳମଣୀଙ୍କ ମନ୍ଦିର ବନ୍ଦ, ଜଣେ ସେବାୟତ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍ ପରେ ପ୍ରଶାସନର ପଦକ୍ଷେପ
  • ||
  • ଟାଙ୍ଗୀ : ଟ୍ରକ୍-ବସ୍ ମୁହାଁମୁହିଁ ଧକ୍କା, ଟ୍ରକ୍ ହେଲପର ମୃତ, ଡ୍ରାଇଭର ଗୁରୁତର
  • ||
  • ରାଇରଙ୍ଗପୁର : ସ୍କୁଲ ନିକଟ ଗଛରେ ଝୁଲୁଛି ଯୁବକଙ୍କ ମୃତଦେହ, ହତ୍ୟା ନା’ ଆତ୍ମହତ୍ୟା
  • ||
  • ସୋର : ଭୁବନେଶ୍ବର-କୋଲକତା ଜନଶତାବ୍ଦୀ ଟ୍ରେନ୍‌ରେ ନିଆଁ, ଟଳିଲା ବଡ ଦୁର୍ଘଟଣା
  • ||
  • ‘ଚାକିରୀରେ ୬ ବର୍ଷ ପୂରଣ କରିଥିବା କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ସରକାର ରେଗୁଲାର କରିବାକୁ ବାଧ୍ୟ’, ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ରାୟ ଶୁଣାଇଲେ ହାଇକୋର୍ଟ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କରୋନା ନେଲା ଆଉ ୨ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ, ୧୯୩୫ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ବଡ଼ଗାଁ ପଞ୍ଚାୟତ ୩ ଦିନ ପାଇଁ ଲକ୍‌ଡାଉନ୍‌, ବନ୍ଦ ରହିବ ହାଟ ଓ ବଜାର
  • ||
  • ରାୟଗଡ଼ାରେ ମୃଦୁ ଭୂକମ୍ପ, କ୍ଷୟକ୍ଷତିର ସୂଚନା ନାହିଁ
  • ||
  • ବଢୁଛି ସଂକ୍ରମଣ : ରାଜ୍ୟରେ ୩୦ଜିଲ୍ଲାରୁ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ସଂକ୍ରମିତ, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ୨୯୮୯ ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ
  • ||

ଦୀର୍ଘ ୨୧ ବର୍ଷ ପରେ ଅକ୍ଟୋବର ୧୪ ତାରିଖରେ ଗ୍ରହମାନଙ୍କର ହେବ ମହାସଂଯୋଗ, ଏହି ୬ଟି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଜୀବନରେ ଭରିଯିବ ସୁଖ, ଶାନ୍ତି ଓ ସମୃଦ୍ଧି

13/10/2019 at 4:01 PM

ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ୨୧ ବର୍ଷ ପରେ ଅକ୍ଟୋବର ୧୪ ତାରିଖରେ ଗ୍ରହମାନଙ୍କର ମହାସଂଯୋଗ ହେବ। ଯାହାଫଳରେ କିଛି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଜୀବନରେ ସୁଖ, ଶାନ୍ତି ଓ ସମୃଦ୍ଧି ଭରି ଯିବ। ଅଚାନକ ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇପାରେ। ଏଥିସହ ଆପଣ ଦେଖୁଥିବା ସ୍ବପ୍ନ ମଧ୍ୟ ସାକାର ହେବ। ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ୬ଟି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଭାଗ୍ୟରେ ସୁଖ, ଶାନ୍ତି ଓ ସମୃଦ୍ଧି ଭରିଯିବ। ଗ୍ରହମାନଙ୍କର ମହାସଂଯୋଗରେ ୬ଟି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ କଷ୍ଟରୁ ମୁକ୍ତି ମିଳିବ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ଦୈନନ୍ଦିନ ଜୀବନରେ ଆଲୋକ ଆସିପାରେ। ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଏହି ରାଶିଗୁଡ଼ିକ ସଂପର୍କରେ..

ବୃଷ ଓ କନ୍ୟା ରାଶି : ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ୨୧ବର୍ଷ ପରେ ଅକ୍ଟୋବର ୧୪ ତାରିଖରେ ଗ୍ରହମାନଙ୍କର ମହା ସଂଯୋଗ ହେବ। ଫଳରେ ବୃଷ ଓ କନ୍ୟା ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଜୀବନରେ ସୁଖ, ଶାନ୍ତି ଓ ସମୃଦ୍ଧି ଭରିଯିବ। ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ଜୀବନ ଆଲୋକିତ ହୋଇପାରେ। ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଏକ ସଫଳ ଜୀବନ ଯାପନ ଅତିବାହିତ କରିବେ। ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ଅତ୍ୟାନ୍ତ ଭଲ ରହିବା ସହ ଦୀର୍ଘଦିନରୁ ଲାଗି ରହିଥିବା ସମସ୍ୟା ମଧ୍ୟ ଦୂର ହୋଇଯିବ। ପ୍ରେମ ଏବଂ ଆର୍ଥିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ମଧ୍ୟ ସଫଳତା ପାଇବେ । ଭଗବାନ କୃଷ୍ଣ ଏମାନଙ୍କ ଉପରେ କୃପା ବର୍ଷା କରିବେ।

ମକର ଏବଂ ତୁଳା ରାଶି : ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ୨୧ବର୍ଷ ପରେ ଅକ୍ଟୋବର ୧୪ ତାରିଖରେ ଗ୍ରହମାନଙ୍କର ମହା ସଂଯୋଗ ହେବ । ଯାହାଫଳରେ ମକର ଓ ତୁଳା ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଜୀବନରେ ଖୁସି ଭରିଯିବା ସହ ଦୈନନ୍ଦିନ ଜୀବନ ଆଲୋକିତ ହୋଇଯିବ। ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ସବୁ ପ୍ରକାର ସମସ୍ୟାରୁ ତ୍ରାହି ମିଳିବ। ପରିଶ୍ରମ ଅନୁସାରେ ମଧ୍ୟ ଫଳ ପାଇବେ। ଏହାହସ ମକର ଓ ତୁଳା ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି କ୍ୟାରିୟରକୁ ନେଇ ଚିନ୍ତାରେ ଥିଲେ ତାହା ମଧ୍ୟ ଦୂର ହେବ। ଏମାନଙ୍କ ସ୍ବପ୍ନ ସାକାର ହେବ। ଏମାନଙ୍କ ଉପରେ ଭଗବାନ କୃଷ୍ଣଙ୍କ ଶୁଭଦୃଷ୍ଟି ରହିବ।

ମେଷ ଓ ଧନୁ ରାଶି: ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ୨୧ବର୍ଷ ପରେ ଅକ୍ଟୋବର ୧୪ ତାରିଖରେ ଗ୍ରହମାନଙ୍କର ମହା ସଂଯୋଗ ହେବ । ଯାହାଫଳରେ ମେଷ ଓ ଧନୁ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପାଇଁ ଅତ୍ୟାନ୍ତ ଶୁଭ। ଏହା ଦ୍ବାରା ସେମାନଙ୍କ ଜୀବନ ଆଲୋକିତ ହେବ ସହ ସ୍ବପ୍ନ ମଧ୍ୟ ସାକାର ହେବ। ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ଦେଖିଥିବା ସ୍ବପ୍ନ ମନସ୍କାମନା ପୂରଣ ହେବ। ଏମାନଙ୍କ ଜୀବନରେ କୃଷ୍ଣଙ୍କ କୃପା ରହିବ।

   Related Posts