Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ‘ଇତିହାସରେ ହୋଇଥିବା ଭୁଲଗୁଡିକୁ ଏବେ ସୁଧାରୁଛି ଭାରତ’, କଂଗ୍ରେସକୁ ଟାର୍ଗେଟ୍ କରି ବର୍ଷିଲେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦି
  • ||
  • ରବିବାର ରାଜ୍ୟରେ ସୁସ୍ଥହେଲେ ଆଉ ୧୦,୮୪୧ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ, ଖୋର୍ଦ୍ଧାରୁ ସର୍ବାଧିକ ୩୫୩୨ ଜଣ ଡିସଚାର୍ଜ
  • ||
  • ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଉଠାଇ ଆଣିବାରୁ ଥାନା ପରିସରରେ ତୁମୁଳକାଣ୍ଡ, ଗ୍ରାମବାସୀ ଓ ପୋଲିସ ମାରପିଟ
  • ||
  • ବିପୁଳ ପରିମାଣର ବିଦେଶୀ ମଦ ଜବତ, ଜଣେ ଗିରଫ
  • ||
  • ଭୁଶୁଡିଯିବ ଘାଘରା ପୋଲ ! ବିପଦରେ ଶହଶହ ଯାତ୍ରୀଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୬ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୫୨୦କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଖସୁଛି ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୮୫୨୦ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୨୦୪୬୬୦ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ରାଜଧାନୀରେ କରୋନା ବେଲଗାମ୍ : ଆଉ ୧୩ ଅଞ୍ଚଳ ମାଇକ୍ରୋ କଣ୍ଟେନମେଣ୍ଟ୍ ଜୋନ୍
  • ||
  • ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ବଡପୋଖରୀଆ ପଞ୍ଚାୟତ : ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱିତା ହେଲାନି, ନିର୍ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱରେ ଚୟନ ହେଲେ ସରପଞ୍ଚ ଏବଂ ଓ୍ୱାର୍ଡ ମେମ୍ବର
  • ||
  • ରବିବାରଠୁ ବଢିବ ବର୍ଷା, ଏହି ସବୁ ଜିଲ୍ଲାକୁ ୟେଲୋ ଓ୍ୱାର୍ଣ୍ଣିଂ
  • ||

ଦୀର୍ଘ ୧୧ ମାସ ପରେ ଏହି ୬ଟି ରାଶିର ଭାଗ୍ୟରେ ପ୍ରବେଶ କରିବେ ସୂର୍ଯ୍ୟଦେବ, ମିଳିବ ରାଜସୁଖ

5/10/2019 at 5:09 PM

ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ୧୧ ବର୍ଷ ପରେ ଏହି ୬ଟି ରାଶିର ଭାଗ୍ୟରେ ସୂର୍ଯ୍ୟଦେବ ପ୍ରବେଶ କରିବେ। ଏହି କାରଣ ଯୋଗୁଁ ୬ଟି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ରାଜ ସୁଖ ମିଳିବା ସହ ସେମାନଙ୍କ ଦୈନନ୍ଦିନ ଜୀବନରେ ଖୁସି ଭରିଯିବ। ୧୧ ବର୍ଷ ପରେ କେଉଁ କେଉଁ ରାଶିର ଭାଗ୍ୟରେ ସୂର୍ଯ୍ୟଦେବ ପ୍ରବେଶ କରିବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା..

ମେଷ ଓ ସିଂହ ରାଶି: ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ଦୀର୍ଘ ୧୧ ବର୍ଷ ପରେ ମେଷ ଓ ସିଂହ ରାଶିର ଭାଗ୍ୟରେ ସୂର୍ଯ୍ୟଦେବ ପ୍ରବେଶ କରିବେ। ଏହି କାରଣରୁ ମେଷ ଓ ସିଂହ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ରାଜ ସୁଖ ମିଳିବା ସହ ସେମାନଙ୍କ ଦୈନନ୍ଦିନ ଜୀବନରେ ସୁଖ, ଶାନ୍ତି ଓ ସମୃଦ୍ଧି ଭରିଯିବ। ଅଚାନକ ମେଷ ଓ ସିଂହ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇପାରେ। ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଦେଖୁଥିବା ସ୍ବପ୍ନ ସାକାର ହେବ। ମେଷ ଓ ସିଂହ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି କରଜ ମୁକ୍ତ ହେବା ସହ ଧନ ପ୍ରାପ୍ତିରେ ସୁଯୋଗ ରହିଛି। ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଉପରେ ସୂର୍ଯ୍ୟଦେବଙ୍କ କୃପା ରହିବ।

ଧନୁ ଓ ମୀନ ରାଶି: ୧୧ ବର୍ଷ ପରେ ଧନୁ ଓ ମୀନ ରାଶିର ଭାଗ୍ୟରେ ସୂର୍ଯ୍ୟଦେବ ପ୍ରବେଶ କରିବେ। ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଜୀବନରେ ସୁଖ, ଶାନ୍ତି ଓ ସମୃଦ୍ଧି ଭରିଯିବ। ପରିବାର ଭିତରେ ଲାଗି ରହିଥିବା ସମସ୍ୟା ଦୂର ହେବ। ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଭାଗ୍ୟରେ ଧନ ପ୍ରାପ୍ତିର ସୁଯୋଗ ରହିଛି। ଏହାସହ ଦୀର୍ଘଦିନରୁ ଅଟକି ରହିଥିବା କାମ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ। ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଉପରେ ସୂର୍ଯ୍ୟ ଦେବଙ୍କ କୃପା ରହିବ।

କର୍କଟ ଓ ବୃଷ ରାଶି: ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ଦୀର୍ଘ ୧୧ ମାସ ପରେ କର୍କଟ ଓ ବୃଷ ରାଶିର ଭାଗ୍ୟରେ ସୂର୍ଯ୍ୟଦେବ ପ୍ରବେଶ କରିବେ। ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ଖୋଲିବା ସହ ରାଜସୁଖ ଭୋଗ କରି ପାରନ୍ତି। କର୍କଟ ଓ ବୃଷ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଉପରକୁ ମାଡ଼ି ଆସୁଥିବା ବିପଦ ଟଳି ଯିବ। କର୍କଟ ଓ ବୃଷ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ପ୍ରତ୍ୟେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳ ପାଇବେ। ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଉପରେ ସୂର୍ଯ୍ୟ ଦେବଙ୍କ କୃପା ରହିବ।

   Related Posts