Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ୨୪ରେ ବଙ୍ଗୋପସାଗରରେ ଲଘୁଚାପ, ନେଇପାରେ ଅବପାତର ରୂପ
  • ||
  • ସଂକ୍ରମଣ ସାମାନ୍ୟ କମିଲା : ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ୩ ଲକ୍ଷ ୧୧ ହଜାରରୁ ଅଧିକ ପଜିଟିଭ୍, ୪୦୭୭ ମୃତ
  • ||
  • ୧୧ ହଜାର ଉପରେ କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ, ରାଜ୍ୟରେ ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୧୧୭୩୨ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କରୋନା ନେଲା ଆଉ ୧୯ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ, ୨୩୧୩ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଟ୍ରାନ୍ସଫର୍ମର ଉପରେ ଚଢିଗଲେ ଯୁବକ, ଜଳି ଯାଉଥିବା ବେଳେ ଉଦ୍ଧାର କଲା ଅଗ୍ନିଶମ ବାହିନୀ
  • ||
  • ସ୍ୱାମୀ ନା ସଇତାନ ? ସ୍ତ୍ରୀକୁ ପିଟିପିଟି କଲା ହତ୍ୟା
  • ||
  • ପାରା ଧରିବା ବେଳେ ଲାଗିଗଲା ବିଦ୍ୟୁତ ତାର, ପୋଡିଗଲା ଶରୀରର ୯୦%
  • ||

ଭାରତ ସପକ୍ଷରେ ଆଫଗାନିସ୍ତାନ ଯୁବକଙ୍କ ବୟାନ : ପାକିସ୍ତାନକୁ କଲେ ଥଟ୍ଟା, ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ

22/02/2019 at 6:03 PM

ପୁଲୱାମାରେ ସିଆରପିଏଫ ଯବାନଙ୍କ ଉପରେ ଆତଙ୍କୀ ହମଲାର ୫ ଦିନ ପରେ ପାକିସ୍ତାନ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ଇମ୍ରାନ ଖାନ କହିଥିଲେ ଯେ, ଯଦି ଭାରତ ଆକ୍ରମଣ କରେ ତାହେଲେ ପାକିସ୍ତାନ ମଧ୍ୟ ଚୁପ ରହିବ ନାହିଁ | ପାକିସ୍ତାନୀ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଏହି ବିଲୁଆ ଧମକକୁ ଆଫଗାନିସ୍ତାନବାସୀ ଥଟ୍ଟା ପରିହାସ କରିଥିଲେ | ୟୁଟ୍ୟୁବରେ ଅପଲୋଡ଼ ହୋଇଥିବା ଏକ ଭିଡିଓରେ ଆଫଗାନିସ୍ତାନର ଜଣେ ଯୁବକ ହସି ହସି ପାକିସ୍ତାନୀ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଥଟ୍ଟା କରିଥିଲେ |


ଯୁବକ ଜଣକ ଭିଡିଓରେ ହସି ହସି ପାକିସ୍ତାନକୁ ଦର୍ପଣ ଦେଖାଇଛି | ଆଫଗାନିସ୍ତାନର ଏହି ଯୁବକ କହିଥିଲେ ଯେ, ” ତୁମେ କେବେ ହେଲେ ନିଜ ତୁଳନା ଭାରତ ସହିତ କରିବନି | ଭାରତ କୋଉଠି ଆଉ ତୁମେମାନେ କୋଉଠି | ଭାରତ ପ୍ରତିବର୍ଷ ୧୦ ହଜାର ଇଂଜିନିୟର ଏବଂ ୬ ଡାକ୍ତର ତିଆରି କରୁଛି | ପାକିସ୍ତାନରେ କଣ ତିଆରି ହେଉଛି ? ପାକିସ୍ତାନରେ ୧୫ ହଜାର ଆତ୍ମଘାତୀ ଆତଙ୍କବାଦୀ | ଏମାନଙ୍କୁ ଆଫଗାନିସ୍ତାନକୁ ପଠେଇଦିଅ | ଆପଣଙ୍କ ପାଖରେ ନା ବୁଦ୍ଧି ଅଛି ନା ଇସ୍ଲାମ ଧର୍ମ ଅଛି | ପାକିସ୍ତାନ ଏକ ଆତଙ୍କବାଦୀ ଦେଶ | ଏହି ଦେଶର ୱଜିର-ଏ-ଏହମଦଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଏୟାରପୋର୍ଟରେ ଚେକିଂ ହୋଇଥାଏ |”


ଆଫଗାନିସ୍ତାନର ଏହି ଯୁବକ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଆତଙ୍କବାଦରେ ବର୍ବାଦ କରୁଥିବା ଟଙ୍କାକୁ ନିଜ ଦେଶର ଗରିବ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଖର୍ଚ୍ଚ କର | ଏମିତି କଲେ ପାକିସ୍ତାନ ଏକ ଭଲ ଦେଶର ପରିଚୟ ପାଇବ | କିନ୍ତୁ ପାକିସ୍ତାନ ଏଭଳି କରିପାରିବ ନାହିଁ | କାରଣ ଆପଣ ତ ସୈତାନ | ସୈତାନର ଦିମାଗରେ ଭଲ କାମ କଥା କୁଆଡୁ ଆସିବା ବୋଲି ସେ ପରିହାସ କରିଥିଲେ |


ଭିଡିଓର ଶେଷରେ ଆଫଗାନିସ୍ତାନର ଯୁବକ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଯାଉଛି ଆତଙ୍କବାଦୀ, ଆଶୀର୍ବାଦରେ ମନେ ରଖିବ | ଏମିତି ଅନେକ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି, ଯେଉଁଥିରେ ପାକିସ୍ତାନର ଜମେଇକି ଥଟ୍ଟା ପରିହାସ କରାଯାଉଛି |

   Related Posts