Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଦିଲ୍ଲୀକୁ ମାତ୍‌ ଦେଲା ରାଜସ୍ଥାନ
  • ||
  • ପିସିସି ସଭାପତି ନିରଞ୍ଜନ ପଟ୍ଟନାୟକ ଅସୁସ୍ଥ
  • ||
  • କାଳିଠୁ କୋଣାର୍କ ମନ୍ଦିର ବନ୍ଦ
  • ||
  • ଗ୍ୟାଙ୍ଗଷ୍ଚର ହାଇଦର ଗିରଫ ।। ତେଲେଙ୍ଗାନାରୁ ଗିରଫ କଲା ପୋଲିସ ।। ପୋଲିସ କମିଶନର ସୌମେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରିୟଦର୍ଶୀଙ୍କ ସୂଚନା ।। ଏପ୍ରିଲ ୧୦ରେ କଟକ ଏସସିବି ମେଡିକାଲ କଲେଜ ହସ୍ପିଟାଲରୁ ହୋଇଯାଇଥିଲା ଫେରାର
  • ||
  • ଅନ୍ୟ ରାଜ୍ୟକୁ ବସ ସେବା ବନ୍ଦ, ୫୦ ପ୍ରତିଶତ କର୍ମଚାରୀରେ ଚାଲିବ ସରକାରୀ ଅଫିସ, କୋଚିଂ ସେଣ୍ଟରରେ ଅଫ୍‌ଲାଇନ୍‌ କ୍ଲାସ୍‌ ମନା । ବିବାହ ପାଇଁ ସର୍ବାଧିକ ୫୦ ଜଣ ଏବଂ ଅନ୍ତିମ ସଂସ୍କାର ପାଇଁ ଅତିବେଶୀରେ ୨୦ ଜଣଙ୍କୁ ଅନୁମତି
  • ||
  • ବାକି ୨୦ ଜିଲ୍ଲାର ସହରାଞ୍ଚଳରେ କାଲିଠୁ ନାଇଟ୍‌ କର୍ଫ୍ୟୁ
  • ||
  • ଛତିଶଗଡ଼ ସୀମାନ୍ତ ୧୦ ଜିଲ୍ଲାର ସହରାଞ୍ଚଳରେ ବଦଳିଲା ନାଇଟ୍‌ କର୍ଫ୍ୟୁ ସମୟ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଫେରିଲା କୋଭିଡ୍‌ କଟକଣା
  • ||
  • ୨୧ ଆଇଏଏସ୍‌ଙ୍କୁ କୋଭିଡ୍‌ ପର୍ଯ୍ୟବେକ୍ଷଣ ଦାୟିତ୍ୱ
  • ||
  • ୨୧ ଆଇଏଏସ୍‌ଙ୍କୁ କୋଭିଡ ପର୍ଯ୍ୟବେକ୍ଷକ ଦାୟିତ୍ବ
  • ||

ଫିଲ୍ମରେ କାମ ପାଇବା ପାଇଁ ଅଦିତି ରାଓ ହୈଦରୀଙ୍କୁ ଦେବାକୁ ପଡିଛି ବହୁମୂଲ୍ୟ

29/10/2019 at 8:19 AM

ମୁମ୍ବାଇ୨୮|୧୦: ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅଦିତୀ ରାଓ ହୈଦରୀ ହାଇଦ୍ରାବାଦର ଶାହି ପରିବାରରେ ଜନ୍ମ ହୋଇଥିଲେ। ୧୯୮୬ ମସିହା ଅକ୍ଟୋବର ମାସ ୨୮ ତାରିଖରେ ଅଦିତିଙ୍କ ଜନ୍ମ ହୋଇଥିଲା।। ଅଦିତି ଆଜି ନିଜ ୩୩ ତମ ଜନ୍ମଦିନ ପାଳନ କରୁଛନ୍ତି। ୨୦୦୬ ମସିହାରେ ମଲାୟଲମ ଫିଲ୍ମ ପ୍ରଜାପତିରେ ଅଭିନୟ କରି ନିଜ ଫିଲ୍ମି କ୍ୟାରିଅର ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ। ୨୦୦୯ ମସିହାରେ ଦିଲ୍ଲୂୀ ସିକ୍ସ ଫିଲ୍ମରେ ଅଭିନୟ କରି ସେ ବଲିଉଡରେ ପାଦ ଦେଇଥିଲେ। ଗତ ବର୍ଷ ଅଦିତି କାଷ୍ଟିଂ କାଉଚ୍‌ ବିଷୟରେ କରିଥିବା ରାଜ ଖୋଲିଥିଲେ।

ଅଦିତିଙ୍କ ଅନୁସାରେ ସଂଘର୍ଷ କରୁଥିବା ସମୟରେ ସେ ଅନେକ କାଷ୍ଟିଂ କାଉଚର ସାମ୍ନା କରିଛନ୍ତି। ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ଅଦିତି କହିଥିଲେ ଯେ, ସେ ଯେତେବେଳେ ମୁମ୍ବାଇ ଯାଇଥିଲେ ତାଙ୍କୁ ୪ ମାସ ମଧ୍ୟରେ କାମ ମିଳିଯାଇଥିଲା।ହେଲେ ଏହା ସହ ସେ କାଷ୍ଟିଂ କାଉଚର ମଧ୍ୟ ସାମ୍ନା କରିଥିଲେ। ଏହା ପରେ ତାଙ୍କୁ ୮ ମାସ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କାମ ମିଳିନଥିଲା।ଏହି ସବୁ ଜିନିଷ ତାଙ୍କୁ ଦୁର୍ବଳ ନକରି ମଜବୁତ କରିଥିଲା।

୨୦୧୩ ମସିହା ତାଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ କଷ୍ଟକର ଥିଲା। ସେହି ବର୍ଷ ତାଙ୍କ ବାପାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ମଧ୍ୟ ହୋଇଥିଲା।୨୦୧୪ ମସିହାରେ ଧୀରେ ଧୀରେ ସବୁ ଜିନିଷ ଠିକ୍‌ ହେବାକୁ ଲାଗିଲା।୨୦୦୯ ମସିହାରେ ଅଦିତି ଅଭିନେତା ସତ୍ୟଦୀପ ମିଶ୍ରାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ସେତେବେଳେ ଅଦିତି ମାତ୍ର ୨୧ ବର୍ଷର ଥିଲେ। ୧୭ ବର୍ଷ ବୟସରେ ଅଦିତି ସତ୍ୟଦୀପଙ୍କ ପ୍ରେମରେ ପଡିଥିଲେ। ଉଭୟ ରିଲେଶନସିପରେ ରହିବା ପରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ୨୦୧୩ ମସିହାରେ ଉଭୟଙ୍କର ବିବାହ ବିଚ୍ଛେଦ ହୋଇଥିଲା।

   Related Posts