Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଦିଲ୍ଲୀ: କରୋନା ଟିକା ନେବା ପରେ ୫୧ ଜଣଙ୍କ ଠାରେ ଦେଖାଗଲା ପାର୍ଶ୍ବ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ଜଣେ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ, ୧୮୯୯ ଛୁଇଁଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆରମ୍ଭ ହେଲା କୋଭିଡ୍ ଟିକାକରଣ, ୧୬୧ କେନ୍ଦ୍ରରେ ଚାଲିଛି ଟିକାଦାନ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୧୭୮ କୋଭିଡ୍ ସଂକ୍ରମିତ, ୩୩୩୧୨୭ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଦେଶରେ ଖସୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍, ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ ୧୫୧୫୮ କୋଭିଡ଼ ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଘାଟିରେ ଦୁର୍ଘଟଣା : ଟ୍ରକକୁ ସାମ୍ନା ପଟୁ ପିଟିଲା ବାଇକ୍‌, ଚାଲିଗଲା ଶଳା-ଭିଣୋଇଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ବୈଠକ ପରେ ବୈଠକ କିନ୍ତୁ ଫଳ ଶୂନ ! ୧୯’ରେ ପୁଣି ଚାଷୀ-ସରକାର ଆଲୋଚନା
  • ||
  • ବରଗଡ଼: ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ଘରୁ ଲକ୍ଷାଧିକ ଟଙ୍କାର ସୁନା-ଗହଣା ଲୁଟ, ୩ ଲୁଟେରା ଗିରଫ
  • ||

ହାତ ଯୋଡି ଅଧ୍ୟୟନ ସୁମନଙ୍କ ଅପିଲ୍, ମୋତେ ଏସବୁ ମାମଲାରୁ ଦୁରେଇ ରଖନ୍ତୁ, ‘କଙ୍ଗନାଙ୍କ ସହ ମୋର କୌଣସି ସମ୍ପର୍କ ନାହିଁ…’

10/09/2020 at 11:04 AM

ମୁମ୍ବାଇ ୧୦/୦୯ : କଙ୍ଗନା ରଣାୱତ ଓ ମହାରାଷ୍ଟ୍ର ସରକାର ମୁହାଁମୁହିଁ ହୋଇଛନ୍ତି | ମହାରାଷ୍ଟ୍ର ସରକାର ବର୍ତ୍ତମାନ କଙ୍ଗନାଙ୍କ ଡ୍ରଗ୍ସ କନେକ୍ସନର ତଦନ୍ତ କରିବେ | ଶେଖର ସୁମନଙ୍କ ପୁଅ ଅଧ୍ୟୟନ ସୁମନଙ୍କ ଏକ ପୁରୁଣା ଇଣ୍ଟରଭ୍ୟୁ ଆଧାରରେ ମହାରାଷ୍ଟ୍ର ସରକାର କଙ୍ଗନାଙ୍କ ଡ୍ରଗ୍ସ କନେକ୍ସନ ଯାଞ୍ଚ କରିବେ | ଏକ ପୁରୁଣା ଇଣ୍ଟରଭ୍ୟୁରେ ଅଧ୍ୟୟନ ସୁମନ କହିଥିଲେ ଯେ କଙ୍ଗନା ଡ୍ରଗ୍ସ ନେଉଥିଲେ | ଅଧ୍ୟୟନ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ ଯେ କଙ୍ଗନା ତାଙ୍କୁ ଜୋର ଜବରଦସ୍ତ ଡ୍ରଗ୍ସ ଦେଇଥିଲେ | ବର୍ତ୍ତମାନ ଅଧ୍ୟୟନ ସୁମନ ଏକ ଭିଡିଓ ପୋଷ୍ଟ କରି ଟ୍ୱିଟ କରି କହିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କୁ ଏହି ମାମଲାରୁ ନ ଟଣାଯାଉ | ଅଧ୍ୟୟନ ହାତ ଯୋଡି ଅପିଲ କରିଛନ୍ତି ତାଙ୍କୁ ଏସବୁ ଦୁରେଇ ରଖାଯାଉ |

କଙ୍ଗନାଙ୍କ ମାମଲାରେ ନିଜ ନାଁ ଆସିବା ପରେ ଅଧ୍ୟୟନ ଏକ ଭିଡିଓ ଜାରି କରି କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ଗତକାଲି ଠାରୁ ବହୁତ ଡିଷ୍ଟର୍ବ ଅଛନ୍ତି | ପୁରୁଣା ଇଣ୍ଟରଭ୍ୟୁକୁ ନେଇ ତାଙ୍କ ନାଁ ଟଣାଯାଉଛି | ସେ ଏହି ଇଣ୍ଟରଭ୍ୟୁ ୨୦୧୬ ରେ ଦେଇଥିଲେ | ସେତେବେଳେ ତାଙ୍କୁ ଓ ତାଙ୍କ ପରିବାରକୁ ନ୍ୟାସନାଲ ଟିଭିରେ ଟାର୍ଗେଟ କରାଯାଇଥିଲା | ସେତେବେଳେ ତାଙ୍କ ପାଇଁ ଅନେକ ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଥିଲା | ୧୧-୧୨ ବର୍ଷ ସଂଘର୍ଷ କରିବା ପରେ ସେ ଆଗକୁ ବଢିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ବୋଲି କହିଛନ୍ତି | କଙ୍ଗନାଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କର କୌଣସି ସମ୍ପର୍କ ନାହିଁ କି ଆଗକୁ ବି କିଛି ସମ୍ପର୍କ ରହିବନି ବୋଲି କହିଛନ୍ତି | କିନ୍ତୁ ସଂଗ୍ରାମ ଏକ, ଜଷ୍ଟିସ୍ ଫର୍ ସୁଶାନ୍ତ… ଏସବୁ ତାଙ୍କୁ ଦୁରେଇ ରଖାଯାଉ ବୋଲି ସେ ହାତ ଯୋଡି ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଅପିଲ କରିଛନ୍ତି |

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହ ରାଜପୁତ ମୃତ୍ୟୁ ମାମଲାରେ ଡ୍ରଗ୍ସ ଏଙ୍ଗଲ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିବା ପରେ କଙ୍ଗନା ବଲିଉଡକୁ ଟାର୍ଗେଟ କରିଥିଲେ |

   Related Posts