Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ବହୁ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ଅଞ୍ଜନା ମିଶ୍ର ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ ମାମଲା, ବୁଧବାର ମୁଖ୍ଯ ଅଭିଯୁକ୍ତ ବିବନର ହେବ ଟିଆଇ ପରେଡ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ବହୁ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ଅଞ୍ଜନା ମିଶ୍ର ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ ମାମଲା, ମୁଖ୍ଯ ଅଭିଯୁକ୍ତ ବିବନକୁ ୨ ଦିନିଆ ରିମାଣ୍ଡରେ ନେବ ସିବିଆଇ
  • ||
  • ଆଠଗଡ : ଟାୟାର ଫାଟି ଓଲଟିଲା ଟ୍ରକ୍, ଡ୍ରାଇଭର ଆହତ
  • ||
  • ବାଲେଶ୍ବର : ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ସ୍ତ୍ରୀର ଉଲଗ୍ନ ଫଟୋ : ସ୍ବାମୀକୁ ଗିରଫ କରି ଦଫା ଲଗାଇଛି ପୋଲିସ, ଅଭିଯୁକ୍ତ କହୁଛି- ମୁଁ ଅପଲୋଡ୍ କରିନି
  • ||
  • ନୂଆପଡା : ୫ ଡକାୟତ ଗିରଫ, ଲୁଟ୍ ହୋଇଥିବା ଟଙ୍କା ସହ ଅଳଙ୍କାର ଜବତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ୧୦ ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ୧୦ ଜିଲ୍ଲା ଦାୟିତ୍ବ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ଜଣେ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ, ୧୯୧୭ ଛୁଇଁଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୭୪ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୩୩୭୩୫୧ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଭିସୁଟ୍‌ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍ ରିପୋର୍ଟ ଥିଲା ଭୁଲ୍, ଆଣ୍ଟିଜେନ୍ କିଟ୍ ଖରାପରୁ ୨୫ଜଣଙ୍କର ରିପୋର୍ଟ ଆସିଥିଲା ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • କୋରାପୁଟ : ଜବତ ହେଲା ୭ କୋଟି ୯୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଜାଲ ନୋଟ୍, ୩ ଅଟକ
  • ||

‘ଭର୍ଜିନ୍ ଭାନୁପ୍ରିୟାରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ ଉର୍ବଶୀଙ୍କ ଭିନ୍ନ ଅନ୍ଦାଜ : ଆସନ୍ତା କାଲି ହେଉଛି ରିଲିଜ୍

15/07/2020 at 2:20 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୧୫/୭: ଉର୍ବଶୀ ରୌତେଲା କିଛି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ବଲିଉଡ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ନିଜର ପରିଚୟ ସୃଷ୍ଟି କରିଥିଲେ। ୨୦୧୩ମସିହାରେ ସିଂହ ସାବ ଦ ଗ୍ରେଟରୁ ନିଜ କ୍ୟାରିୟର ଆରମ୍ଭ କରିଥିବା ଅଭିନେତ୍ରୀ ଉର୍ବଶୀ ଅଧିକାଂଶ ଫିଲ୍ମରେ ବୋଲ୍ଡ ରୋଲ୍ କରିଛନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ନିଜ ଅପକମିଂ ଫିଲ୍ମରେ ସେ ଏକ ନିଆରା ଭୂମିକାରେ ନଜର ଆସିବେ। ଫିଲ୍ମରୁ ତାଙ୍କ ଲୁକ୍ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ୍ ହୋଇଛି। ଫିଲ୍ମର ନାଁ ଭର୍ଜିନ୍ ଭାନୁପ୍ରିୟା।

ଜୁଲାଇ ୧୬ ଅର୍ଥାତ୍ ଆସନ୍ତା କାଲି ଫିଲ୍ମ ଭର୍ଜିନ୍ ଭାନୁପ୍ରିୟା ରିଲିଜ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଫିଲ୍ମରେ ସେ ଜଣେ ତରୁଣୀ ଭୂମିକାରେ ନଜର ଆସିବେ। ତାଙ୍କ ବିପକ୍ଷରେ ଫିଲ୍ମରେ ଗୌତମ ଗୁଲାଟୀ ନଜର ଆସିବେ। ଫିଲ୍ମରେ ଅର୍ଚ୍ଚନା ପୂରଣ ସିଂହ ତାଙ୍କ ମାଆଙ୍କ ଭୂମିକାରେ ଅଭତନୟ କରିବେ। ଏହା ଜି-୫ ଷ୍ଟ୍ରିମରେ ରିଲିଜ ହେବ। ଫିଲ୍ମକୁ ନେଇ ଏଥିପାଇଁ ଚର୍ଚ୍ଚା ହେଉଛି କାରଣ ଫିଲ୍ମରେ ଉର୍ବଶୀଙ୍କ ଭୂମିକା ବାକି ଫିଲ୍ମରୁ ଭିନ୍ନ ରହିବ।

ଏହା ଶୁଣିବାକୁ ମିଳୁଛି ଯେ ଉର୍ବଶୀଙ୍କ ଏହି ଫିଲ୍ମ ଏମା ଷ୍ଟୋନଙ୍କ ହଲିଉଡ ଫିଲ୍ମ ଇଜି-ଏ ଦ୍ବାରା ପ୍ରେରିତ। ନିଜେ ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ଉର୍ବଶୀ ଏହି ପ୍ରଶ୍ନରେ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଇଛନ୍ତି କିନ୍ତୁ କିଛି ସ୍ପଷ୍ଟଭାବେ କହି ନଥିଲେ।

ଉର୍ବଶୀ ଭାଗ ଜହ୍ନି,ସନମ ରେ,ଗ୍ରେଟ୍ ଗ୍ରାଣ୍ଡ ମସ୍ତି,କାବିଲ ଏବଂ ହେଟ୍ ଷ୍ଟୋରି ୪ ଭଳି ଫିଲ୍ମରେ ନଜର ଆସିଥିଲେ। ଏହା ବ୍ୟତୀତ ସେ ପାଗଲପନ୍ଥୀରେ ମଧ୍ୟ ନଜର ଆସିଥିଲେ।


   Related Posts