Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଟଳିଗଲା ମୃତ୍ୟୁ, ଅଳ୍ପକେ ମରଣ ମୁହଁରୁ ବର୍ତ୍ତିଲେ କଲେଜ ଛାତ୍ରୀ ଓ ସ୍କୁଟି ଚାଳକ : ସିସିଟିଭିରେ ଛାତିଥରା ଦୃଶ୍ୟ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୨ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା ୮୪୧୧କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୨୨୮ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୧୦୪୯୧୦୮ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୬ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୧୯୦ ମୃତ
  • ||
  • ହଠାତ ହେଲା ବରଫ ଝଡ, ପବ୍‌ରେ ଫସିଗଲେ ୬୧ ଗ୍ରାହକ : ୩ ଦିନ ପରେ ଉଦ୍ଧାର
  • ||
  • ମା’ ସୁରେଶ୍ୱରୀ ମନ୍ଦିରରୁ ଚୋରି, ନେଇଗଲେ ଦେବୀଙ୍କ ରୁପା ମୁକୁଟ
  • ||
  • ବୁଧବାରଠୁ କମ୍ପିବ ବିଧାନସଭା, ଅଧିବେଶନ ପୂର୍ବରୁ ରଣନୀତି ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବେ ଶାସକ ଓ ବିରୋଧି
  • ||
  • ଆସୁଛି ବାତ୍ୟା ‘ଜଓ୍ୱାଦ’, ୪ ତାରିଖରେ କରିବ ଲ୍ୟାଣ୍ଡଫଲ
  • ||
  • ଜଗତସିଂହପୁରରେ ‘ସାଗର କବଚ ଓଡି-୨୧’, ସମରାଭ୍ୟାସରେ ସାମିଲ ଭାରତୀୟ ତଟରକ୍ଷୀ ବାହିନୀ ଓ ମେରାଇନ୍ ପୋଲିସ
  • ||

ରାଜ କୁନ୍ଦ୍ରାଙ୍କ ଉପରେ ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଲେ ମଡେଲ୍‌-ଅଭିନେତ୍ରୀ ସାଗରିକା ସୋନା, ‘ନ୍ୟୁଡ୍‌ ଅଡିସନ ପାଇଁ କହିଥିଲେ’

20/07/2021 at 3:00 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୨୦/୦୭ : ବ୍ୟବସାୟୀ ରାଜ କୁନ୍ଦ୍ରାଙ୍କର ବିବାଦ ସହ ପୁରୁଣା ସମ୍ପର୍କ ରହିଛି। ଗିରଫ ହେବା ପରେ ଅନେକ ମାମଲା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି ଯେଉଁଥିରେ ସେ ଭୁଲ କାମ ଯୋଗୁଁ ଚର୍ଚ୍ଚାକୁ ଆସିଥିଲେ। ରାଜ କୁନ୍ଦ୍ରାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ପୁନମ ପାଣ୍ଡେ ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଥିଲେ ଯେ ଚୁକ୍ତି ଶେଷ ହେବା ପରେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ କମ୍ପାନୀ ତାଙ୍କ ଭିଡିଓ ଏବଂ ଫଟୋ ବ୍ୟବହାର କରୁଥିଲା। ଏଥି ସହିତ ଶେର୍ଲିନ୍ ଚୋପ୍ରା ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ରାଜ କୁନ୍ଦ୍ରା ହିଁ ତାଙ୍କୁ ଆଡଲ୍ଟ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିକୁ ଆଣିଥିଲେ।

ଏମାନଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ଚଳିତ ବର୍ଷ ଫେବୃଆରୀରେ ଜଣେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ସାଗାରିକା ସୋନା ସୁମନ ଗଣମାଧ୍ୟମ ସାମ୍ନାକୁ ଆସି ରାଜ କୁନ୍ଦ୍ରାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ ଯେ ସେ ନଗ୍ନ ଅଡିସନ ମାଗିଥିଲେ। ସାଗାରିକା କହିଥିଲେ ଯେ ରାଜ କୁନ୍ଦ୍ରା ଏକ ପର୍ଣ୍ଣୋଗ୍ରାଫି ରାକେଟର ଅଂଶ ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯିବା ଉଚିତ୍।

ସାଗାରିକା ଶୋନା କହିଛନ୍ତି ଯେ ‘ମୁଁ ଜଣେ ମଡେଲ ଏବଂ ମୁଁ ଗତ ତିନି-ଚାରି ବର୍ଷ ଧରି ଏହି ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ କାମ କରଛି। ମୁଁ ଅଧିକ କାମ କରିନାହିଁ। ଲକଡାଉନ ସମୟରେ ମୋ ସହିତ କିଛି ଘଟଣା ଘଟିଛି ଯାହା ମୁଁ ସେୟାର କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛି। ଅଗଷ୍ଟ ୨୦୨୦ ରେ ମୋ ପାଖକୁ ଉମେଶ କାମତ ଜୀଙ୍କର ଫୋନ ଆସିଥିଲା ଏବଂ ମୋତେ ଏକ ୱେବ୍ ସିରିଜ୍ ପାଇଁ ଅଫର କରାଯାଇଥିଲା ଯାହାର ପ୍ରଯୋଜନା ରାଜ କୁନ୍ଦ୍ରା ଦେଇଥାନ୍ତେ। ଯେତେବେଳେ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ରାଜ କୁନ୍ଦ୍ରା ବିଷୟରେ ପଚାରିଲି, ସେ କହିଥିଲେ ଯେ ସେ ଶିଳ୍ପା ଶେଟ୍ଟୀଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ।”

ସାଗାରିକା ତାଙ୍କ ଅଭିଜ୍ଞତା ବିଷୟରେ ଆହୁରି ମଧ୍ୟ କହିଛି ଯେ ‘ମୋତେ ଭିଡିଓ କଲରେ ଅଡିସନ ନାଁରେ ନ୍ୟୁଡ ଅଡିସନ ଅଫର ମିଳିଥିଲା। ସେମାନେ ତିନି ଜଣ ଥିଲେ। ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଉମେଶ କାମତ ଥିଲେ। ଜଣଙ୍କର ଚେହେରା ଦୃଶ୍ୟମାନ ହେଉ ନଥିଲା କିନ୍ତୁ ଏହା ସମ୍ଭବତ ରାଜ କୁନ୍ଦ୍ରା। କାରଣ ଉମେଶ କାମତ ରାଜ କୁନ୍ଦ୍ରାଙ୍କ ନାଁ ନେଇଥିଲେ ଏବଂ କହିଥିଲେ ଯେ ଚାଲୁଥିବା ସମସ୍ତ ସାଇଟର ମାଲିକ ରାଜ ଅଟନ୍ତି। ମୁଁ କହିବାକୁ ଚାହେଁ ଯେ ସେମାନଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯିବା ଉଚିତ୍। ସେମାନଙ୍କୁ କାହିଁକି ଗିରଫ କରାଯାଉ ନାହିଁ ? ସେମାନଙ୍କର ଅନେକ ସାଇଟ୍ ଚାଲୁଛି। ମୁଁ ଭାବୁଛି ମୁଖ୍ୟ ଲିଙ୍କ୍ ସେଠାରେ ଅଛି।

ସେତେବେଳେ ସାଗାରିକାଙ୍କ ବୟାନ ପରେ ରାଜ କୁନ୍ଦ୍ରାଙ୍କ ଅଫିସରୁ କୁହାଯାଇଥିଲା ଯେ ଯେକେହି ବି କାହାକୁ ଦୋଷ ଦେଇ ପାରିବେ, ଏହାର ଅର୍ଥ ନୁହେଁ ଯେ ଏହା ଏକ ଖବର। ଉମେଶ କାମତ ପୂର୍ବରୁ ହିଁ ରାଜ କୁନ୍ଦ୍ରାଙ୍କ କମ୍ପାନୀରେ କାମ କରୁଥିଲେ। ତାଙ୍କୁ ଫେବୃଆରୀ ୯ ରେ ମୁମ୍ବାଇ ପୋଲିସ ଗିରଫ କରିଥିଲା। ଗେହାନା ଭାସିଷ୍ଟା ଗିରଫ ହେବା ପରେ ତାଙ୍କ ନାଁ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଥିଲା।

   Related Posts