Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଇରଙ୍ଗପୁର: ଗୋରୁମହିଷାଣି ପୋଲିସର ସଡକ ସୁରକ୍ଷା ସଚେତନ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ, ସାମିଲ ଥିଲେ ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକେ
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗୀର: ପୁଣି ରକ୍ତ ରଞ୍ଜିତ ହେଲା ଶୁଲିଆ ପୀଠ, ଗଡିଲା ଶହ ଶହ ପଶୁ-ପକ୍ଷୀଙ୍କ ମୁଣ୍ଡ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବରରେ ପହଞ୍ଚିଲା ୨ୟ ପର୍ଯ୍ୟାୟ କୋଭିଡ ଟିକା: ସ୍ପାଇସ୍ ଜେଟ୍‌ରେ ଆସିଲା ଟିକା
  • ||
  • ଭାଙ୍ଗିଲା ୩୩ ବର୍ଷର ରେକର୍ଡ୍‌ : ବ୍ରିସବେନ ଟେଷ୍ଟରେ ଭାରତର ଐତିହାସିକ ବିଜୟ, ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆକୁ ୩ ଓ୍ବିକେଟ୍‌ରେ ହରାଇ ସିରିଜ କବଜା କଲା ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି : ସୀମାନ୍ତରେ ଏନ୍‌କାଉଣ୍ଟର, ୧୦ରୁ ଅଧିକ ମାଓ କ୍ୟାମ୍ପ ଧ୍ୱଂସ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : ଫୋକସ୍‌ରେ ପଶ୍ଚିମ ଓଡିଶା, ମା’ ସମଲେଶ୍ବରୀଙ୍କ ମନ୍ଦିର ବୁଲି ସମୀକ୍ଷା କଲେ 5-T ସଚିବ
  • ||
  • ଭାଙ୍ଗିଲା ୩୩ ବର୍ଷର ରେକର୍ଡ୍‌ : ବ୍ରିସବେନ ଟେଷ୍ଟରେ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆକୁ ୩ ଓ୍ବିକେଟ୍‌ରେ ହରାଇ ସିରିଜ କବଜା କଲା ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ
  • ||
  • ହାଇଦ୍ରାବାଦ : ପାଠ ପଢୁନଥିଲା ବୋଲି ୧୦ ବର୍ଷର ପୁଅକୁ ଜିଅନ୍ତା ଜାଳିଦେଲା ବାପା, ପୋଡିଯାଇଛି ଶରୀରର ୬୫ ଭାଗ
  • ||
  • ବଡବିଲ : ନର୍ଭେରାମ ଖଣି କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ଆୟକର ଚଢାଉ, ବିଭିନ୍ନ କାଗଜପତ୍ରର ଯାଞ୍ଚ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ଜଣେ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ, ୧୯୦୨ ଛୁଇଁଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||

ଡ୍ରଗ୍ସ କାରବାରରେ ଦିଆ ମୀର୍ଜାଙ୍କ ପୂର୍ବତନ ମ୍ୟାନେଜର ରାହିଲା ଏବଂ ତାଙ୍କ ଭଉଣୀଙ୍କୁ ଗିରଫ କଲା ଏନସିବି ! ୨୦୦ କି.ଗ୍ରା. ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ

11/01/2021 at 1:55 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୧୧।୧: ଡ୍ରଗ୍ସ ମାମଲାରେ ଏନସିବିର ତଦନ୍ତ ପରିସର କ୍ରମାଗତ ଭାବରେ ବୃଦ୍ଧି ପାଇଚାଲିଛି | ଜଣଙ୍କ ପରେ ଜଣେ ବଲିଉଡ ସେଲିବ୍ରିଟିଙ୍କ ନାମ ଏନସିବିର ସ୍କାନରକୁ ଆସୁଛି | ଖବର ଅନୁଯାଇ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଦିଆ ମିର୍ଜାଙ୍କ ପୂର୍ବତନ ମ୍ୟାନେଜରଙ୍କୁ ଏବେ ଏନସିବି ଗିରଫ କରିଛି | ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ଶନିବାର ରାତିରେ ଏନସିବି  ଚାରି ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିବା ସହ  ବିପୁଳ ଗଂଜେଇ ମଧ୍ୟ ଜବତ କରିଛି | ଗିରଫ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଦିଆ ମିର୍ଜା ଙ୍କ ପୂର୍ବତନ  ମ୍ୟାନେଜର ରହିଲା ଫର୍ନିଚର ବାଲାଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କ ଭଉଣୀ ସାହିସ୍ତା ଥିବା ଜଣାପଡିଛି |

ଏହି ମାମଲାରେ ଏନସିବିର ତଦନ୍ତ ଜାରି ରହିଛି | ଏନସିବି ପକ୍ଷରୁ କୁହାଯାଇଛି, ବାନ୍ଦ୍ରା ୱେଷ୍ଟରେ ଏକ କୋରିଅରରୁ ଗଂଜେଇ ଜବତ କରାଯାଇଛି | ଏହା ପରେ ଅନୁସନ୍ଧାନ ଜରିଆରେ କରନ ସଜନାନୀଙ୍କ ଘରୁ ମଧ୍ୟ ବିପୁଳ ପରିମାଣର ଗଂଜେଇ ଜବତ କରାଯାଇଛି | ସେଠାରୁ କିଛି ସୂଚନା ଆଧାରରେ ଏନସିବି ରହିଲା  ଫର୍ନିଚର ବାଲାଙ୍କ ଘରେ  ପହଞ୍ଚିଥିଲା |  ରହିଲା ଏବଂ ତାଙ୍କ ଭଉଣୀଙ୍କ ପାଖରୁ ମଧ୍ୟ ଗଂଜେଇ ଜବତ କରାଯାଇଥିଲା | ଜବତ କାରାଯାଇଥିବା ଗଞ୍ଜେଇର ପରିମାଣ  ପାଖାପାଖି  ୨୦୦ କି.ଗ୍ରା.  ହେବ ବୋଲି ଜଣାଯାଇଛି | 

ମିଳିଥିବା ସୂଚନା ଅନୁସାରେ କରନ ସଜନାନୀ ଜଣେ ବହୁତ ବଡ ବିଲଡର ଏବଂ ସେ ବ୍ରିଟିଶ ନାଗରିକ ଅଟନ୍ତି | କରନ ମୁମ୍ବାଇ ଏବଂ ଦେଶର ଅନ୍ୟ ରାଜ୍ୟର ଉଚ୍ଚ ସ୍ତରୀୟ ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଗଂଜେଇ ଯୋଗାଣ କରୁଥିଲେ ଏବଂ ଏଥିରେ ତାଙ୍କୁ ରହିଲା ଆଉ ସାହିସ୍ତା ସାହାଯ୍ୟ କରୁଥିଲେ | ସଜନାନୀ ଏନସିବିଙ୍କୁ ଜଣାଇଛନ୍ତି କି ସେ ୩୧ ଡିସେମ୍ବରରେ ନ୍ୟୁୟର ପାର୍ଟି ପାଇଁ ଅନେକ ଜାଗାରେ ଅନେକ ଲୋକଙ୍କୁ ଡ୍ରଗ୍ସ ଯୋଗାଇଛନ୍ତି |

   Related Posts