Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବିଏସଏଫର ବଡ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ, ବାଂଲାଦେଶ ସୀମାରେ ୮୨ ନକଲି ଡ୍ରାଇଭିଂ ଲାଇସେନ୍ସ ଜବତ
  • ||
  • ୟୁପି ସମର: ଅଖିଳେଶଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରଚାର କରିବେ ମମତା, ଫେବୃଆରୀ ୮ରେ ଲକ୍ଷ୍ନୌରେ ଭର୍ଚୁଆଲ ରାଲି
  • ||
  • ଆସନ୍ତାକାଲି ପ୍ରଥମ ଦିନିକିଆ: କିଏ କରିବ ଓପନିଂ ? ଖୁଲାସା କଲେ ରାହୁଲ, ୫ ବର୍ଷ ପରେ ଦିନିକିଆକୁ ପ୍ରତ୍ୟାବର୍ତ୍ତନ କରିବେ ଏହି ଖେଳାଳି
  • ||
  • କାରିଗରଙ୍କଠୁ ଲାଞ୍ଚ ନେବା ମହଙ୍ଗା ପଡିଲା, ଭିଜିଲାନ୍ସ ଦ୍ଵାରା ବନ୍ଧା ହେଲେ ହସ୍ତଶିଳ୍ପ ନିଗମର ସହ-ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଓ କ୍ରାପ୍ଟମ୍ୟାନ୍
  • ||
  • କଲେଜ୍ରେ ନିର୍ବାଚନୀ ସଭା ନେଇ କଠୋର ହେଲେ ଏସଇସି: ଏସଡିପିଓ ଏବଂ ପ୍ରିନ୍ସିପାଲଙ୍କୁ ନିଲମ୍ବନ କରିବାକୁ ଦେଲେ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ
  • ||
  • IPL 2022: କେଏଲ ରାହୁଲଙ୍କ ସହ ଏହି ଦୁଇ ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ନିଜ ଦଳରେ ସାମିଲ୍ କଲା ଲକ୍ଷ୍ନୌ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜି
  • ||
  • ମଙ୍ଗଳବାର ପୃଥିବୀର ନିକଟତର ହେବ ବିରାଟ ଗ୍ରହାଣୁ : ମାଡ ହେଲେ ଘଟାଇବ ବିନାଶ !
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୨ ଲକ୍ଷ ୩୮ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୩୧୦ ମୃତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୪ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୪୮୮କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୧ ହଜାର ଉପରେ ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୧୦୮୬ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୧୫୫୪୮୭ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||

କ୍ୟାଟ୍ରିନାଙ୍କ ପଡ଼ୋଶୀ କଲେ ଖୁଲାସା : ହୁଡ଼ିରେ ମୁହଁ ଲୁଚାଇ କ୍ୟାଟରିନାଙ୍କୁ ଭେଟିବାକୁ ଘରକୁ ଆସନ୍ତି ବିକ୍କି

21/02/2020 at 10:28 AM

ମୁମ୍ବାଇ ୨୧/୨: ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ବିକି କୌଶଲ୍ ଏବଂ କ୍ୟାଟରିନା କୈଫଙ୍କ ଲିଙ୍କ୍ ଅପ୍ ଖବର କିଛି ଦିନ ହେବ ବଲୀଉଡରେ ଚର୍ଚ୍ଚାର ବିଷୟ ହୋଇ ପାରିଛି। କିନ୍ତୁ ଏବେ ସୁଦ୍ଧା କେହି ଏହି ସମ୍ପର୍କକୁ ସ୍ବୀକାର କରି ନାହାନ୍ତି। ଦୁହେଁ ଏହି ରିଲେସନଶିପ୍ ଖବରକୁ ଖଣ୍ଡନ କରିଛନ୍ତି। ବିକ୍କି ନିକଟରେ କ୍ୟାଟରିନା କୈଫଙ୍କ ଘରକୁ ହୁଡ଼ିରେ ନିଜ ମୁହଁ ଲୁଚାଇ ଯାଉଥିବା ନଜର ଆସିଛନ୍ତି।

କ୍ୟାଟରିନା କୈଫଙ୍କ ପଡ଼ୋଷୀ ଏକଥା ବହୁତ ଭଲ ଭାବେ ଜାଣନ୍ତି ଯେ ବିକ୍କି ଅଧିକାଂଶ ସମୟ ତାଙ୍କ ଘରକୁ ଯିବା ଆସିବା କରନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ତଥାପି ବିକ୍କି ନିକଟରେ ନିଜ ମୁହଁ ହୁଡ଼ିରେ ଲୁଚାଇ କ୍ୟାଟରିନାଙ୍କ ଘରକୁ ଯାଉଥିବାର ସ୍ପଟ୍ ହୋଇଛନ୍ତି। ଏବେ ବିକ୍କି ନିଜର ଅପକମିଙ୍ଗ୍ ଫିଲ୍ମ ‘ଭୂତ’ର ପ୍ରମୋଶନ ସମୟରେ କଥାବାର୍ତ୍ତାରେ ତାଙ୍କ ରିଲେସନଶିପ୍ ବିଷୟରେ କହିଛନ୍ତି।

ବିକ୍କି କହିଛନ୍ତି,‘ସେ ନିଜର ପର୍ସନାଲ୍ ଲାଇଫ୍ ବିଷୟରେ ଏବେ କିଛି କହିବାକୁ ଚାହୁଁନାହାନ୍ତି’।

ବିକ୍କି ଏବଂ କ୍ୟାଟରିନା ଏବେ ପରସ୍ପରକୁ ସମୟ ଦେବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି। ରଣବୀରଙ୍କ ଭଳି ବିକ୍କିଙ୍କୁ କମିଟମେଣ୍ଟର ଫୋବିଆ ନାହିଁ। କାମ କଥା କହିବା ଯଦି ବିକ୍କି କୌଶଲ ତାଙ୍କର ଅନେକ ଫିଲ୍ମକୁ ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଅଛନ୍ତି। ସେ ହରର ଫିଲ୍ମ ‘ଭୂତ’ରେ କାମ କରୁଛନ୍ତି। ଏହା ବ୍ୟତୀତ ସେ କରଣ ଜୋହରଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ‘ତଖ୍ତ’ରେ କାମ କରୁଛନ୍ତି। ଏହା ବ୍ୟତୀତ ତାଙ୍କ ପାଖରେ ସୁଜିତ ସରକାରଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ‘ଉଧମ ସିଂହ’ ମଧ୍ୟ ଅଛି।

   Related Posts