Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଚାଲିପାରିଲାନି ବିଧାନସଭା, ସୋମାବାର ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମୁଲତବୀ ଘୋଷଣା କଲେ ବାଚସ୍ପତି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଚଉଷଠୀ ଯୋଗିନୀ ମା’ ନାରାୟଣୀଙ୍କ ମନ୍ଦିରରୁ ଚୋରି, ମା’ଙ୍କ ମୂର୍ତ୍ତିରୁ ସୁନା ଅଳଙ୍କାର ତାଡି ନେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଛନ୍ତି ୬୯୭୦ଜଣ ଭିକାରୀ, ୪୧୨୮ ପୁରୁଷ ଓ ୨୮୪୨ ମହିଳା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଦ୍ଧା ରାଜ୍ୟରେ ଓମିକ୍ରନ୍ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇନାହିଁ : DMET
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଗୃହରେ ବିରୋଧୀଙ୍କ ପ୍ରତିବାଦ ପ୍ରସଙ୍ଗ, ବିଧାୟିକା ସ୍ନେହାଙ୍ଗୀନି ଛୁରିଆ କହିଲେ- ‘ଏହା ଗଣତନ୍ତ୍ର ପ୍ରତି ସୁସ୍ଥ ବାତାବରଣ ନୁହଁ’
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଦୁର୍ବଳ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ବାତ୍ୟା : ରାଜସ୍ବ ମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ମମିତା ଝଡ ଧୀରେ ଧୀରେ ମହାବାତ୍ୟା ଆଡକୁ ମୁହାଁଇବ : ବିଷ୍ଣୁ ସେଠୀ
  • ||
  • ପୁରୀ : ପୁରୀ ବେଳାଭୂମିରେ ଲାଗିଲା ରେଡ୍ ଫ୍ଲାଗ୍, ଜନସାଧାରଣଙ୍କୁ ଯିବା ଲାଗି ବାରଣ
  • ||
  • ପଦାର୍ଥ ବିଜ୍ଞାନୀ ପଦ୍ମଭୂଷଣ ତ୍ରିଲୋଚନ ପ୍ରଧାନଙ୍କ ପରଲୋକ
  • ||
  • କୋରାପୁଟ : ମାଲବାହୀ ଟ୍ରେନ୍‌ ଇଞ୍ଜିନ୍ ଲାଇନ୍‌ଚ୍ୟୁତ, ନୂଆ ଟ୍ରାକ୍‌ରୁ ପୁରୁଣା ଟ୍ରାକ୍‌କୁ ପାସ୍ ବେଳେ ଦୁର୍ଘଟଣା
  • ||

କଙ୍ଗନାଙ୍କ ସମର୍ଥନରେ ଦିଗଜ ଅଭିନେତା, ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ବିବାଦୀୟ ବୟାନ ଉପରେ ଦେଲେ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା

15/11/2021 at 10:01 AM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୧୫/୧୧ : ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ କଙ୍ଗନା ରଣାୱତ ‘ଭିକରେ ମିଳିଛି ସ୍ୱାଧୀନତା ‘ ବୟାନ ଦେବା ଦିନଠାରୁ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଛନ୍ତି। ବର୍ତ୍ତମାନ ଜଣେ ଭେଟେରାନ ଅଭିନେତା କଙ୍ଗନାଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ତାଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ନିଜ କଥା ରଖିଛନ୍ତି।

kangana

ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ଭେଟେରାନ ମରାଠୀ ଅଭିନେତା ବିକ୍ରମ ଗୋଖଲେ କଙ୍ଗନାଙ୍କ ବିବାଦୀୟ ବିବୃତ୍ତିକୁ ସମର୍ଥନ କରିଛନ୍ତି। ମହାରାଷ୍ଟ୍ରର ପୁଣେରେ ଆୟୋଜିତ ଏକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଗୋଖଲେ କହିଛନ୍ତି ଯେ କଙ୍ଗନା ଯାହା କହିଛନ୍ତି ତାହା ସତ୍ୟ। ମୁଁ ତାଙ୍କ ବିବୃତ୍ତିରେ ସହମତ। ଆମକୁ ସ୍ୱାଧୀନତା ଦିଆଯାଇଥିଲା। ଅନେକ ସ୍ୱାଧୀନତା ସଂଗ୍ରାମୀଙ୍କୁ ଫାଶୀ ଦିଆଯାଇଥିଲା ଏବଂ ସେତେବେଳେ ବଡ଼ ବଡ ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କୁ ବଞ୍ଚାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିନଥିଲେ। ସେମାନେ କେବଳ ମୂକ ଦର୍ଶକ ରହିଥିଲେ। ଏହି ମୂକ ଦର୍ଶକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଅନେକ ବରିଷ୍ଠ ନେତା ଥିଲେ। ବ୍ରିଟିଶମାନଙ୍କ ବିରୁଦ୍ଧରେ ଲଢୁଥିବା ସ୍ୱାଧୀନତା ସଂଗ୍ରାମୀମାନଙ୍କୁ ସେ ରକ୍ଷା କରିନଥିଲେ।

ଗୋଖଲେ ଆହୁରି କହିଛନ୍ତି, ଭାରତୀୟ ଜନତା ପାର୍ଟି ସମେତ ପ୍ରତ୍ୟେକ ରାଜନୈତିକ ଦଳ ଏହି ବିବାଦରେ ନିଜର ଫାଇଦା ଦେଖୁଛନ୍ତି। ତ୍ରିପୁରାରେ ହୋଇଥିବା ସାମ୍ପ୍ରଦାୟିକ ହିଂସା ଏବଂ ଏହା ବିରୋଧରେ ଅମରାବତୀ ତଥା ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ସହରରେ ହୋଇଥିବା ଉତ୍ତେଜନାକୁ ନେଇ ଏକ ପ୍ରଶ୍ନର ଉତ୍ତରରେ ଗୋଖଲେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସାମ୍ପ୍ରଦାୟିକ ଦଙ୍ଗା ଭୋଟ୍ ବ୍ୟାଙ୍କ ରାଜନୀତିର ଫଳାଫଳ। ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ପ୍ରତ୍ୟେକ ରାଜନୈତିକ ଦଳ ତାହା କରନ୍ତି।

ଗୋଖଲେ ଦାବି କରିଛନ୍ତି ଯେ ଏମଏସଆରଟିସି ଏବଂ ଏୟାର ଇଣ୍ଡିଆର ସାମ୍ପ୍ରତିକ ପରିସ୍ଥିତି ପାଇଁ ରାଜନେତାମାନେ ଦାୟୀ। ମୁଁ ଏସଟିର ବ୍ରାଣ୍ଡ ଆମ୍ବାସାଡର ଥିଲି। ଏହା ଏକ ବିଶାଳ ୟୁନିଟ୍ ଯାହା ମହାରାଷ୍ଟ୍ରରେ ୧୮,୦୦୦ ରୁ ଅଧିକ ବସ୍ ଚଳାଚଳ କରେ। ମହାରାଷ୍ଟ୍ର ସରକାରଙ୍କ ନଗଦ ଅର୍ଥ କାରବାରର ମିଶ୍ରଣ ଦାବିରେ ହଜାର ହଜାର ଏମଏସଆରଟିସି କର୍ମଚାରୀ ଧର୍ମଘଟରେ ଅଛନ୍ତି।

   Related Posts