Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୨ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୫୪୦ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଡିସେମ୍ବର ୩୧ପୂର୍ବରୁ ବସିବ ବିଧାନସଭାର ଶୀତ ଅଧିବେଶନ
  • ||
  • କରୋନାର ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣରେ ବୃଦ୍ଧି, ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ ୪୩୮୯୩ ନୂଆ ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଅପରେସନ ଅଲ୍ଆଉଟ୍ : ସେନା ଗୁଳିରେ ୨ ଆତଙ୍କୀ ନିହତ, ବନ୍ଧୁକ ଓ ଗୁଳି ଜବତ
  • ||
  • ବିହାର ନିର୍ବାଚନ : ପ୍ରଥମ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ପାଇଁ ମତଦାନ ଆରମ୍ଭ, ୭୧ଟି ଆସନରେ ଚାଲିଛି ଭୋଟିଂ
  • ||
  • ନଭେମ୍ବରରୁ ପର୍ଯ୍ୟଟକଙ୍କ ପାଇଁ ଖୋଲିବ ଶିମିଳିପାଳ ବ୍ୟାଘ୍ର ପ୍ରକଳ୍ପ
  • ||

ପୁଣି ଗିରଫ ହେଲେ ଅଭିନେତା ଅରମାନ କୋହଲି : ହୋଇପାରେ ୩ ବର୍ଷ ଜେଲ

21/12/2018 at 11:46 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୨୧/୧୨ : ବିଗ ବାସ ଶୋରେ ଭାଗ ନେଇଥିବା ତଥା ଅଭିନେତା ଅରମାନ କୋହଲି ଗିରଫ ହୋଇଛନ୍ତି | ଘରେ ଅବୈଧ ମଦ ରଖିଥିବା ଅଭିଯୋଗରେ ଗୁରୁବାର ରାତିରେ ଅବକାରୀ ବିଭାଗ ତାଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଥିଲା | ଗୁରୁବାର ରାତିରେ ଅବକାରୀ ବିଭାଗ ଅରମାନଙ୍କ ଘରେ ଚଢ଼ାଉ କରିଥିଲା | ଚଢ଼ାଉ କରି ଅବକାରୀ ବିଭାଗ ତାଙ୍କ ଘରୁ ୪୧ ଟି ମଦ ବୋତଲ ଜବତ କରିଥିଲା | ଆଇନ ଅନୁଯାୟୀ କୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତି ନିଜ ଘରେ ୧୨ଟି ବୋତଲରୁ ଅଧିକ ରଖିପାରିବେ ନାହିଁ | ଅରମାନ ଏହି ନିୟମକୁ ଉଲଂଘନ କରିଥିଲେ |


ଅବକାରୀ ବିଭାଗ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ଅରମାନଙ୍କ ଘରେ ଅବୈଧ ମଦ ବୋତଲ ଥିବା ସେ ଖବର ପାଇଥିଲେ | ଖବର ପାଇ ଅବକାରୀ ବିଭାଗ ଅରମାନଙ୍କ ଜୁହୁ ସ୍ଥିତ ଘରେ ଚଢ଼ାଉ କରିଥିଲା | ବମ୍ବେ ମଦ ନିଷେଧ ନିୟମ ୧୯୪୯ ଧାରା ୬୩ (ଇ) ଅନୁସାରେ ଅରମାନଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଥିଲା ଅବକାରୀ ବିଭାଗ | ତାଙ୍କୁ ଆଜି କୋର୍ଟ ଚାଲାଣ କରାଯାଇଥିଲା | ତେବେ ଅରମାନ ଦୋଷୀ ସାବ୍ୟସ୍ତ ହେଲେ ତାଙ୍କୁ ୩ ବର୍ଷ ଜେଲ ଦଣ୍ଡ ଭୋଗିବାକୁ ପଡିପାରେ ବୋଲି ଆଶଙ୍କା କରାଯାଉଛି | ଜେଲ ଦଣ୍ଡ ସହ ଜୋରିମାନା ମଧ୍ୟ ଦେବାକୁ ପଡିପାରେ |


ହାଇକୋର୍ଟ ଜଜ ଅରମାନଙ୍କ ଠାରୁ ଏକ ଅଫିଡେଭିତ ଦାବି କରିଛନ୍ତି | ତେବେ ଅରମାନ ଯାହା ଯେଉଁ ଅପରାଧ କରିଛନ୍ତି ତା ପାଇଁ ସେ ଦୁଃଖିତ ଏବଂ ଆଗକୁ ଏଭଳି ଭୁଲ ଆଉ କରିବେନି ବୋଲି ଲେଖି ଅଫିଡେଭିତରେ ଦେବେ ବୋଲି ହାଇକୋର୍ଟ ତାଙ୍କୁ ନିର୍ଦେଶ ଦେଇଛନ୍ତି |


ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ଏହା ପୂର୍ବରୁ ଗତ ଜୁନ ମାସରେ ଲିଭ ଇନରେ ପ୍ରେମିକା ସହ ରହୁଥିବା ରାନ୍ଧବାଙ୍କୁ ଅରମାନ ମାରପିଟ କରୁଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଥିଲା | ଏହି ମାମଲାରେ ମଧ୍ୟ ପୋଲିସ ଅରମାନଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଥିଲା | ମୁମ୍ବାଇ ବରସବା ଥାନା ଅଂଚଳରେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ନାଁରେ ଏକ ମାମଲା ରୁଜ୍ଜୁ ହୋଇଥିଲା | ଜଣେ ଫାମିଲି ଫେସନ ଡିଜାଇନରଙ୍କୁ ଦୁର୍ବ୍ୟବହାର କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗରେ ତାଙ୍କ ନାଁରେ ମାମଲା ରୁଜ୍ଜୁ ହୋଇଥିଲା | ଚଳିତ ବର୍ଷ ସେ ୩ଥର ଗିରଫ ହୋଇ ଜେଲ ଗଲେଣି | ତେବେ ଦେଖାଯାଉ ଏଥର କଣ ହେଉଛି |

   Related Posts