Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଫୁଟବଲର ଡିଏଗୋ ମାରାଡୋନାଙ୍କ ପରଲୋକ, ୩ ଦିନ ପୂର୍ବେ ପାଳିଥିଲେ ୬୦ତମ ଜୟନ୍ତୀ
  • ||
  • ଦୈନିକ ଆକ୍ରାନ୍ତ ତୂଳନାରେ ଆଜି କମିଲା ସୁସ୍ଥ ସଂଖ୍ୟା, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ କରୋନାରୁ ଆରୋଗ୍ୟ ହେଲେ ୭୨୮
  • ||
  • ଯୋଡାମୁଣ୍ଡ ଶିଶୁ କାଳିଆର ମୃତ୍ୟୁ, ଏସସିବିରେ ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଥିଲେ ଚିକିତ୍ସାଧୀନ, ସୁସ୍ଥ ଅଛି ଜଗା
  • ||
  • ପରିବାର ପାଇଁ ଏତିକି ସମ୍ପତ୍ତି ଛାଡି ଯାଇଛନ୍ତି କଂଗ୍ରେସର ଚାଣକ୍ୟ ଅହମଦ ପଟେଲ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୬ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ, ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ୧୬୮୭ରେ ପହଞ୍ଚିଲା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୭୩୦ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୩୧୬୦୦୧ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଦ୍ୱିତୀୟ AIIMS ପ୍ରତିଷ୍ଠା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତାବ, କେନ୍ଦ୍ର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସଚିବଙ୍କୁ ଚିଠି ଲେଖିଲେ ମୁଖ୍ୟ ଶାସନ ସଚିବ
  • ||
  • ପୁରୀ : ବାହାର ଭକ୍ତଙ୍କୁ ପୁରୀ ମନା, ନାଗାର୍ଜୁନ ବେଶ ପାଇଁ ଜିଲ୍ଲା ପ୍ରଶାସନର କଟକଣା
  • ||
  • ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ ଓଡିଶା ବନୀକରଣ ଅତିରିକ୍ତ ପିସିସିଏଫ୍, ଭୁବନେଶ୍ବରର ୫ଟି ଓ ମୁମ୍ବାଇ ଏବଂ ପୁନେର ୭ଟି ସ୍ଥାନରେ ଚଢାଉ
  • ||
  • କଂଗ୍ରେସର ବରିଷ୍ଠ ନେତା ଅହମଦ ପଟେଲଙ୍କ ପରଲୋକ : କରୋନାରେ ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇ ଚାଲିଥିଲା ଚିକିତ୍ସା
  • ||

ସଲମାନଙ୍କ ନାଁରେ ଠକେଇ କରିଥିବା ମହିଳାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ମାମଲା ରୁଜ୍ଜୁ କଲେ ଟିଭି ଅଭିନେତା

17/05/2020 at 2:46 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୧୭/୦୫ : ଫିଲ୍ମରେ ଅଭିନୟ ମଉକା ଦେବା ବାହାନାରେ କାଷ୍ଟିଙ୍ଗ ଏଜେନ୍ସି ନାଁରେ ଲୋକଙ୍କୁ ଭଣ୍ଡାଉଥିବା ମାମଲା ସବୁବେଳେ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଥାଏ | ଫିଲ୍ମରେ କାମ ଯୋଗାଇଦେବା ବାହାନାରେ ଏହିଭଳି ଅନେକ ଏଜେନ୍ସି ଲୋକଙ୍କ ଠାରୁ ଟଙ୍କା ଠକି ନେଇଥାନ୍ତି | ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହିଭଳି ଏକ ଠକେଇ ହୋଇଛି ବଲିଉଡର ଭାଇଜାନ ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ନାଁରେ | ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ପ୍ରଡକ୍ସନ କମ୍ପାନୀ, ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ନାଁରେ ଠକେଇ କରିଥିବା ଭଳି ଏକ ମାମଲା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି | SKF ନାଁରେ କିଛି ଲୋକଙ୍କୁ ଇ-ମେଲ ପଠାଯାଇଥିଲା | ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ଆଗାମୀ ଫିଲ୍ମର ଅଡିସନରେ ସାମିଲ ହେବା ପାଇଁ ମିଛ ଅଫର ଦିଆଯାଇଥିଲା | ଏହି ମାମଲାକୁ ଜଣାଶୁଣା ଟିଭି ଅଭିନେତା ଅଂଶ ଅରୋରା ଉଠାଇଛନ୍ତି | ଏହି ଠକେଇ ମାମଲାରେ ସେ ପୋଲିସରେ ଅଭିଯୋଗ ମଧ୍ୟ କରିଛନ୍ତି |  

ଅଂଶ ଅରୋରା ପୁରା ମାମଲାର ଖୁଲାସା କରିଛନ୍ତି | ଏବିପି ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ଅଂଶ ଅରୋରାଙ୍କୁ shruti@salmankhanfilm.com ରୁ ଏକ ଇ-ମେଲ ଆସିଥିଲା | ଇ-ମେଲ ଜରିଆରେ ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ଫିଲ୍ମରେ ଅଭିନୟ ପାଇଁ ତାଙ୍କୁ ଅଫର କରାଯାଇଥିଲା | ଏହି ଇ-ମେଲ ଆଧାରରେ ଅଂଶ ଅରୋରା ମୁମ୍ବାଇ ଓସିବରା ପୋଲିସ ଥାନାରେ ମାମଲା ରୁଜ୍ଜୁ କରିଛନ୍ତି |

ଅଂଶ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଇ-ମେଲ ଜରିଆରେ ସଲମାନଙ୍କ ଆଗାମୀ ଫିଲ୍ମ ‘ଟାଇଗର ଜିନ୍ଦା ହୈ ୩’ ରେ ନେଗେଟିଭ ରୋଲରେ ଅଭିନୟ କରିବା ପାଇଁ ମଉକା ଦିଆଯିବ | ମାର୍ଚ୍ଚ ୩ ତାରିଖରେ ସଲମାନ ଖାନ ଏବଂ ନିର୍ଦେଶକ ପ୍ରଭୁ ଦେବାଙ୍କ ସହ ଏକ ମିଟିଂ ଥିବା ମଧ୍ୟ କୁହାଯାଇଥିଲା | କିନ୍ତୁ ପରେ ଏହି ମିଟିଂ କ୍ୟାନସେଲ କରିଦିଆଯାଇଥିଲା | ସୃତି ନାମକ ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କ ସହ ଅଂଶ କଥା ହୋଇଥିଲେ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି | ତେବେ ଅଂଶଙ୍କୁ କେବଳ ଇ-ମେଲ ଆସିନଥିଲା ବରଂ କଲ ଓ ମେସେଜ ଜରିଆରେ ମଧ୍ୟ ଯୋଗାଯୋଗ କରାଯାଇଥିଲା | ଫିଲ୍ମ ପାଇଁ ପ୍ରୋଫାଇଲ ଓ ଭିଡିଓ ପଠାଇବା ପାଇଁ କୁହାଯାଇଥିଲା | ତେବେ ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ଭଳି ଅଭିନେତା ଏବଂ ପ୍ରଭୁ ଦେବାଙ୍କ ଭଳି ନିର୍ଦେଶକ ତାଙ୍କୁ କିଭଳି ନିଜ ଫିଲ୍ମ ପାଇଁ ଚୟନ କରିଛନ୍ତି ତାହା ସେ ବୁଝି ପାରୁନଥିଲେ | କଥାଟା ତାଙ୍କୁ ଭାରି ଅଡୁଆ ଲାଗୁଥିଲା | ପରେ ସତ ଜାଣିବା ପରେ ସେ ଥାନାରେ ମାମଲା ରୁଜ୍ଜୁ କରିଥିଲେ | ଅଂଶ ଅରୋରା ପୂର୍ବରୁ କସମ ଓ କ୍ୱିନ ଭଳି ଟିଭି ଧାରାବାହିକରେ କାମ କରିଛନ୍ତି |

   Related Posts