Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଅକ୍ଟୋବର-ନଭେମ୍ବର ମାସର ପାର୍ବଣ ଗାଇଡ୍‌ଲାଇନ୍‌, ମୂର୍ତ୍ତି ବିସର୍ଜନରେ ରହିବେ ଏତିକି ଲୋକ, ହବିଷ୍ୟାଳୀଙ୍କୁ ମନ୍ଦିର ମନା
  • ||
  • ଘଟଗାଁରେ ହାତୀ ଆତଙ୍କ, ଘଉଡାଇବାକୁ ବନ ବିଭାଗର କସରତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍: କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୪ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୫୫୬ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୧୩ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୧୬୪ ମୃତ
  • ||
  • ରାସ୍ତା ଅତିକ୍ରମ ବେଳେ ଧକ୍କା ଦେଲା ଟ୍ରକ, ଚାଲିଗଲା ଜୀବନ
  • ||
  • ଲଘୁଚାପ ପ୍ରଭାବ : ମଙ୍ଗଳବାର ଯାଏଁ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା, ୫୦ କିମି ବେଗରେ ବହିବ ପବନ
  • ||
  • ନୀଳଗିରିରେ ଭାଲୁ ଆତଙ୍କ, ସାଇକେଲରୁ ଟାଣିନେଇ ଯୁବକଙ୍କୁ ଘାଇଲା କଲେ
  • ||
  • ଅଢେଇ କୋଟି ଟଙ୍କାର ବ୍ରାଉନସୁଗାର ଜବତ, ଡାଇମଣ୍ଡ ହୋଟେଲ ମାଲିକ ଅଟକ
  • ||

କରୋନାକୁ ମାତ ଦେଇ ୫୫ ଦିନପରେ ହସ୍ପିଟାଲରୁ ଡିସଚାର୍ଜ ହେଲେ ଅନିରୁଦ୍ଧ ଦଭେ, ଡାକ୍ତରମାନଙ୍କ ସହ ସେୟାର କଲେ ଭାବୁକ ପୋଷ୍ଟ

25/06/2021 at 5:21 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୨୫/୦୬: ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଟିଭି ଅଭିନେତା ଅନିରୁଦ୍ଧ ଦଭେ କରୋନାକୁ ପରାସ୍ତ କରି ଶେଷରେ ୫୫ ଦିନ ପରେ ଡାକ୍ତରଖାନାରୁ ଡିସଚାର୍ଜ ହୋଇଛନ୍ତି । ଅଭିନେତା ନିଜେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଡକ୍ଟର ସି ଟିମ୍ ସହ ଏକ ଭାବପ୍ରବଣ ପୋଷ୍ଟ ଏବଂ ଫଟୋ ସେୟାର କରି ଏହି ବିଷୟରେ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି। ସେ ତାଙ୍କ ପୋଷ୍ଟରେ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଜଣାଇଛନ୍ତି।

ଅନିରୁଦ୍ଧ ଟ୍ୱିଟରରେ ସେୟାର କରିଥିବା ଫଟୋରେ ସେ ଡାକ୍ତରଖାନାର ଗେଟ୍ ବାହାରେ ଧଳା କୁର୍ତ୍ତା ପାଇଜାମା ପିନ୍ଧି ଡାକ୍ତରଙ୍କ ପୁରା ଟିମ୍ ସହିତ ପୋଜ୍ ଦେଇଥିବା ନଜର ଆସିଛନ୍ତି। ଏହି ଫଟୋ ସେୟାର କରି ସେ କ୍ୟାପସନରେ ଲେଖିଛନ୍ତି – “ବହୁତ ଭାବପ୍ରବଣ ମୁହୂର୍ତ୍ତ .. ୫୫ ଦିନ ପରେ ମୁଁ ହସ୍ପିଟାଲରୁ ଡିସଚାର୍ଜ ହୋଇଛି। ଭଲ ପାଇବା ଅନୁଭବ କରୁଛି। ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଧନ୍ୟବାଦ। ଅକ୍ସିଜେନ୍ ନାହିଁ .. ବର୍ତ୍ତମାନ ମୁଁ ନିଜ ନିଶ୍ୱାସ ନେଉଛି।”

ଅନିରୁଦ୍ଧ ଏକ ୱେବ୍ ସିରିଜର ସୁଟିଂ ପାଇଁ ଭୋପାଳ ଯାଇଥିଲେ ଯେଉଁଠାରେ ସେ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍ ହୋଇଥିଲେ । କରୋନା ପଜିଟିଭ୍ ହେବା ପରେ ତାଙ୍କୁ ୨୩ ଏପ୍ରିଲରେ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିଲା। କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ କୌଣସି ଉନ୍ନତି ନ ଦେଖି ଡାକ୍ତରମାନେ ତାଙ୍କ ଆଇସିୟୁକୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତର କରିଥିଲେ। ଅନିରୁଦ୍ଧ ପଜିଟିଭ୍ ହେବାପରେ ଏକ ଚ୍ୟାନେଲକୁ ଦେଇଥିବା ଇଣ୍ଟରଭ୍ୟୁରେ କହିଥିଲେ ସେ ଭୋପାଳର ଏକ ହୋଟେଲରେ କ୍ୱାରେଣ୍ଟାଇନରେ ଅଛନ୍ତି । ସେ କହିଥିଲେ ଯେ ‘ସ୍ଥିତି ଭଲ ନୁହେଁ ଏବଂ ଏହି ରୋଗକୁ ଗୁରୁତର ସହ ନିଆଯିବା ଆବଶ୍ୟକ’।

   Related Posts