Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଆସୁଛି ଆଉ ଏକ ଲଘୁଚାପ ! ନଭେମ୍ବର ପହିଲାରୁ ପୁଣି ବର୍ଷାର ସମ୍ଭାବନା
  • ||
  • ଆମେରିକୀୟ ନୌସେନା ବିମାନ ଦୁର୍ଘଟଣାଗ୍ରସ୍ତ, ଦୁଇ ପାଇଲଟଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ଭୁଆସୁଣୀ ଛକରେ ସିରିଜ୍ ଦୁର୍ଘଟଣା, ୨ ଗୁରୁତର
  • ||

‘ଆଭୟ ଦେଓ୍ବ କରୋନା -ଫିରୋନା ,ଠେଙ୍ଗୁଆ ଦିଖାଓ୍ବ ତବ’ : ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନଙ୍କ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ୍

13/03/2020 at 3:16 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୧୩/୩: ବିଶ୍ବରେ ଭୟର ବାତାବରଣ ସୃଷ୍ଟି କରିଥିବା କରୋନା ଭାଇରସକୁ ନେଇ ଏବେ ମହାନାୟକ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ଫ୍ୟାନଙ୍କ ସହ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏକ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। କରୋନାଠୁ ବିବ୍ରତ ହୋଇ ଅମିତାଭ କରିଥିବା ଏହି ଟ୍ବିଟ୍ ଏବେ ଖୁବ୍ ଭାଇରାଲ୍ ହେବାରେ ଲାଗିଛି। ଭାଇରାଲ୍ ହେଉଥିବା ଏହି ଭିଡିଓରେ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ କରୋନାକୁ ଠେଙ୍ଗା ଦେଖାଇବା କଥା କହିଛନ୍ତି। ଦେଶବ୍ୟାପି ଏବେ ସୁଦ୍ଧା କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ୭୪ହୋଇଗଲାଣି।

ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ କରୋନାକୁ ନେଇ ସେୟାର କରିଥିବା ଭିଡିଓରେ କହିଛନ୍ତି,‘ଏଠାରେ କିଛି ଦିନ ହେଲା କରୋନା ଭାଇରସକୁ ନେଇ ଅତ୍ୟଧିକ କ୍ଷୟକ୍ଷତି ହେଉଛି,ସମସ୍ତେ ଭୟଭୀତ ହୋଇ ଅଛନ୍ତି। ଆଜି ସକାଳୁ ସେ ବି ଭାବିଲେ ଯେ ତାଙ୍କୁ ଏହାକୁ ନେଇ କିଛି କହିବା ଉଚିତ୍।

ଅମିତାଭଙ୍କ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଫ୍ୟାନ୍ସ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରୁଛନ୍ତି। କାନାଡ଼ାର ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ଜଷ୍ଟିନ୍ ଟ୍ରୃଡୋଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ଇରାନର ପ୍ରମୁଖ ନେତାଙ୍କ ମୁଖ୍ୟ ପରାମର୍ଶଦାତାଙ୍କଠାରେ କରୋନା ଭାଇରସର ଲକ୍ଷଣ ଦେଖାଯିବା ପରେ ତାଙ୍କୁ ଅଲଗା ରଖାଯାଇଛି।

   Related Posts