Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଡିସେମ୍ବର ୩୧ ଯାଏଁ ଅନ୍ତରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ ବିମାନ ସେବା ବନ୍ଦ, କରୋନା ପ୍ରଭାବ
  • ||
  • କଟକ : ବସ୍‌ ଷ୍ଟାଣ୍ଡରେ ଠିଆ ହୋଇଥିବା ବସ୍‌ରେ ଲାଗିଗଲା ନିଆଁ, କେଇ ମିନିଟ୍‌ରେ ଜଳିଗଲା ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ବସ୍
  • ||
  • କନ୍ଧମାଳ : ଜଗାକୁ ଏକା କରି ଚାଲିଗଲା କାଳିଆ, ମା’ ଆଖିରୁ ଶୁଖୁନି ଲୁହ : ମରଶରୀର ପହଞ୍ଚିବା ପରେ ଗାଁରେ ଶୋକାକୂଳ ପରିବେଶ
  • ||
  • କୋରାପୁର : କୋରାପୁର ବସ୍ ଷ୍ଟାଣ୍ଡରୁ ୩ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ଟଙ୍କାର ନକଲି ନୋଟ୍ ଜବତ, ଜଣେ ଗିରଫ
  • ||
  • କଟକ : ବାହା ବେଦୀରୁ ବ୍ୟାଙ୍କ୍ ମ୍ୟାନେଜରଙ୍କୁ ଉଠାଇନେଲା ପୋଲିସ, IIFL ଲୁଟ୍ ଘଟଣାରେ ରହିଛି ଲିଙ୍କ୍
  • ||
  • ସୋର : ପାଣିରୁ ଉଦ୍ଧାର ହେଲା ବୃଦ୍ଧଙ୍କ ମୃତଦେହ, ହତ୍ୟା ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ପୁରୀ : ପଞ୍ଚୁକର ଦ୍ବିତୀୟ ଦିନ, ବାଙ୍କଚୁଡା ବେଶରେ ବିଭୂଷିତ ମହାପ୍ରଭୁ
  • ||
  • ଚଣ୍ଡିଖୋଲ : ନିର୍ମାଣଧୀନ ପାଣି ଟାଙ୍କି ଉପରେ ଚଢି ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଉଦ୍ୟମ କଲେ ଯୁବକ, ଉଦ୍ଧାର କଲେ ଅଗ୍ନିଶମ କର୍ମଚାରୀ
  • ||
  • କୋରାପୁଟ : କୋରାପୁଟ ଜିଲ୍ଲାରୁ ୮୫ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ, ଅଭିଯୁକ୍ତ ଫେରାର
  • ||
  • ଚାକିରୀଆଙ୍କ ପାଇଁ ବଡ ଖବର: ୮ଘଣ୍ଟା ବଦଳରେ ହୋଇପାରେ ୧୨ ଘଣ୍ଟା ସିଫ୍ଟ
  • ||

ଅଭିନେତା ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କୁ ଭେଟିବାକୁ ୯୦୦କି.ମି. ପାଦରେ ଚାଲିଚାଲି ମୁମ୍ବାଇରେ ପହଞ୍ଚିଲେ ପ୍ରଭାତ, ଏଭଳି ସ୍ବାଗତ କଲେ ଅକ୍ଷୟ

2/09/2019 at 9:45 AM

ମୁମ୍ବାଇ ୨।୯: ବଲିଉଡ୍ ର ଖିଲାଡି ଷ୍ଟାର ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ନିଜ ଫିଲ୍ମ ପାଇଁ ସବୁବେଳେ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଥାନ୍ତି । ବଲିଉଡ୍ ର ସବୁ ବଡ ବଡ ଷ୍ଟାରଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଫ୍ୟାନମାନେ ସୁପରଷ୍ଟାରର ମାନ୍ୟତା ଦେଇଥାନ୍ତି । ସଲମାନ ଏବଂ ଶାହରୁଖଙ୍କ ଫ୍ୟାନମାନଙ୍କର ପାଗଳାମୀ ବିଷୟରେ ତ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଜଣାଥିବ । ତେବେ ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ଜଣେ ଫ୍ୟାନ୍ ଙ୍କ ପାଗଳାମୀ ବିଷୟରେ ଜାଣିଲେ ଆପଣଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଝଟକା ଲାଗିପାରେ ।

ଅକ୍ଷୟଙ୍କର ଜଣେ ଫ୍ୟାନ୍ ଗୁଜୁରାଟର ଦ୍ବାରକାରୁ ପାଦରେ ଚାଲି ଚାଲି ମୁମ୍ବାଇରେ ପହଞ୍ଚିଛନ୍ତି । ଏହି ଫ୍ୟାନ୍ ପ୍ରଭାତଙ୍କ ଭିଡିଓ ଏବେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ୍ ହେବାରେ ଲାଗିଛି । ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ତାଙ୍କର ଏହି ଫ୍ୟାନଙ୍କ ଭିଡିଓ ନିଜ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି ଯେଉଁଥିରେ ପ୍ରଭାତ କହୁଛନ୍ତି ସେ କେମିତି ଦ୍ବାରକାରୁ ମୁମ୍ବାଇରେ ପହଞ୍ଚିଲେ ।

ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ତାଙ୍କ ଫ୍ୟାନ୍ଙ୍କର ଭିଡିଓ ସେୟାର କରି ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ, ସେ ପ୍ରଭାତ ସହ ଭେଟିଲେ ଯିଏ ତାଙ୍କୁ ଭେଟିବା ପାଇଁ ୯୦୦କିଲୋମିଟର ପାଦରେ ଚାଲି ଚାଲି ମୁମ୍ବାଇରେ ପହଞ୍ଚିଛନ୍ତି । ପ୍ରଭାତ ୧୮ ଦିନ ଦିନ ପରେ ତାଙ୍କୁ ଭେଟିଛନ୍ତି । ଅକ୍ଷୟ କହିଛନ୍ତି ଯଦି ଆମ ଦେଶର ଯୁବବର୍ଗ ନିଜ ନିଜ ଲକ୍ଷ ପୂରଣ କରିବାକୁ ଏଭଳି ପ୍ଲାନିଂ ଏବଂ ଏଭଳି ଦୃଢ ଇଚ୍ଛାଶକ୍ତି ରଖନ୍ତି ତେବେ ନିଶ୍ଚୟ ଉନ୍ନତି ହୋଇପାରିବ ।

ପ୍ରଭାତ ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ବହୁତ ବଡ ଫ୍ୟାନ୍ । ବର୍ଷା ସତ୍ବେ ସେ ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କରୁ ଭେଟିବାକୁ ମୁମ୍ବାଇ ଆସିଛନ୍ତି । ଭିଡିଓରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ଯେ, ଅକ୍ଷୟ ତାଙ୍କୁ ପଚାରୁଛନ୍ତି ସେ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କେମିତି ପହଞ୍ଚିଲେ ଏବଂ ସେ କିଛି ଖାଇଛନ୍ତି କି ନାହିଁ । ଭିଡିଓରେ ଅକ୍ଷୟ ପ୍ରଭାତଙ୍କୁ କହିଛନ୍ତି ଯେ, କିଛି ଖାଇବା ପିଇବା କରି ଯିବା ପାଇଁ ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ‘ମିଶନ ମଙ୍ଗଳ’ ରିଲିଜ୍ ହୋଇଛି । ଯାହାକୁ ଦର୍ଶକ ଖୁବ୍ ପସନ୍ଦ ମଧ୍ୟ କରିଛନ୍ତି ।

   Related Posts