Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭାରତୀୟ ବାୟୁସେନାର ବଢିବ ଶକ୍ତି, ଚାନ୍ଦୀପୁର ଘାଟିରୁ ‘ବ୍ରହ୍ମୋସ’ର ସଫଳ ପରୀକ୍ଷଣ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୨ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା ୮୪୨୬କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ୪ ଦିନିଆ ରିମାଣ୍ଡରେ ଯିବେ ୨ କଣ୍ଟ୍ରାକ୍ଟ କିଲର, ଏସଡିଜେଏମ୍ କୋର୍ଟ ଦେଲେ ଅନୁମତି
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୮ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୧୯୫ ମୃତ
  • ||
  • ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୨୫୫ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୧୦୫୦୭୬୦ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ସୁନ୍ଦରଗଡ : ସ୍ୱାମୀ ସାଜିଲା ସୈତାନ୍, କୁରାଢି ଚୋଟରେ ନେଇଗଲା ସ୍ତ୍ରୀର ଜୀବନ
  • ||
  • ୬ ଦିନିଆ ରିମାଣ୍ଡରେ ଆସିବ ଠକ ପ୍ରଜ୍ଞା, ଅନୁମତି ଦେଲେ ଭୁବନେଶ୍ୱର ଏସ୍‌ଡିଜେଏମ୍‌ କୋର୍ଟ
  • ||
  • ଘୋଷଣା ହେଲା ଜ୍ଞାନପୀଠ ପୁରସ୍କାର : ୨୦୨୧ ପାଇଁ ନୀଳମଣି ଫୁକନ, ୨୦୨୨ ପାଇଁ କୌଙ୍କଣୀ ସାହିତ୍ୟିକ ଦାମୋଦେର ମୌଜଙ୍କୁ ସମ୍ମାନ
  • ||

ଉଦୟଗିରିରେ ଟିକେଟ୍ କଳାବଜାରୀ ନେଇ ନ୍ୟୁଜ୍ ୭ରେ ଖବର ପ୍ରସାରଣ ପରେ ପର୍ଯ୍ୟଟନ ବିଭାଗର ଆକ୍ସନ : ଗେଟ୍ ଦାୟିତ୍ବରେ ଥିବା କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ବଦଳି ସହ ଟିକେଟ୍ ବ୍ୟବସ୍ଥା କଡାକଡି

16/11/2019 at 11:38 AM

ଭୁବନେଶ୍ବର ୧୬।୧୧: ଭୁବନେଶ୍ବର ଉଦୟଗିରି ପର୍ଯ୍ୟଟନସ୍ଥଳୀରେ ଟିକେଟ୍ କଳାବଜାରୀର ପର୍ଦ୍ଦାଫାଶ ହେବା ପରେ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି ଆକ୍ସନ । ଗେଟ୍ ଦାୟିତ୍ବରେ ଥିବା କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ବଦଳି ହୋଇଛି । ନ୍ୟୁଜ ୭ରେ ଟିକେଟ୍ କଳାବଜାରୀ ନେଇ ଖବର ପ୍ରସାରଣ ପରେ ପର୍ଯ୍ୟଟନ ବିଭାଗ ସଜାଗ ହୋଇଛି ।

ଏହି ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ରଖି ସଂସ୍କୃତି ଓ ପର୍ଯ୍ୟଟନ ମନ୍ତ୍ରୀ ଜ୍ୟୋତି ପ୍ରକାଶ ପାଣିଗ୍ରାହୀ କହିଥିଲେ, ନ୍ୟୁଜ୍ ୭ର ଷ୍ଟିଙ୍ଗ୍ ଅପରେସନର ଭିଜୁଆଲର ଅନୁଧ୍ୟାନ କରାଯିବ । ଏଥିରେ ସତ୍ୟତା ଥିଲେ ଦୋଷୀଙ୍କ ବିରୋଧରେ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ ।

ଜୈନ କିର୍ତ୍ତୀରାଜି ସଂପନ୍ନ ଉଦୟଗିରିରେ ପର୍ଯ୍ୟଟକଙ୍କ ପାଇଁ ଥିବା ଟିକେଟ ବ୍ୟବସ୍ଥାରେ ଚାଲିଥିବା କେଳେଙ୍କାରୀର ପର୍ଦ୍ଦାଫାଶ କରିଥିଲା। କିଛି କର୍ମଚାରୀ, ସିକ୍ୟୁରିଟି ଗାର୍ଡ ଓ ଗାଇଡଙ୍କ ମଧୁଚନ୍ଦ୍ରିକା ଗ୍ରୁପ୍  ଟିକେଟ୍ ରିସାଇକ୍ଲିଂ କରାଯାଇ ଦୈନିକ ହଜାର ହଜାର ଟଙ୍କା  କିଛି ଲୋକ ହଜମ କରୁଥିବାର ଷ୍ଟିଙ୍ଗ୍ ଭିଡିଓ ଆମେ ଦେଖାଇଥିଲୁ ।

ଏହାପରେ ପରେ ଉଦୟଗିରିରେ ଟିକେଟ ବ୍ୟବସ୍ଥାକୁ କଡ଼ାକଡ଼ି କରାଯାଇଥିଲା । ତେବେ ଯେଉଁମାନେ ଏମିତି କେଳେଙ୍କାରୀ କରୁଥିଲେ ସେମାନଙ୍କ ବିରୋଧରେ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ପାଇଁ ବିଭିନ୍ନ ମହଲରୁ ଦାବି ହେଉଥିଲା । ଏବେ ଆକ୍ସନ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି ସତ, ତେବେ କେବଳ ତଳିଆ କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ବଦଳି କରିଦେଲେ କାମ ସରିଯିବ କି । ଉପରିସ୍ଥ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ଉପରେ କେବେ ହେବ ଆକ୍ସନ ।

   Related Posts