Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ହାର୍ଦ୍ଦିକ ୩୦ ବଲ୍‌ରୁ ୪୦ ରନର ମ୍ୟାଚ୍ ବିଜୟୀ ଅପରାଜିତ ଇନିଂସ ଖେଳିଛନ୍ତି। କିରଣ ପୋଲାର୍ଡ ୧୫ ରନରେ ଅପରାଜିତ ଥିଲେ।
  • ||
  • ରାସ୍ତାରେ ଯାଉଥିବା ବେଳେ ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇଲା ଗାଡ଼ି, ଜଣେ ମୃତ, ଜଣେ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ସିଦ୍ଧୁଙ୍କ ଇସ୍ତଫା ପତ୍ର ସ୍ଵୀକାର କଲେନି କଂଗ୍ରେସ ହାଇକମାଣ୍ଡ, ନିଜ ସ୍ତରରେ ସମାଧାନ କରିବାକୁ ରାଜ୍ୟ ନେତାଙ୍କୁ ଦେଲେ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ
  • ||
  • IPL 2021: ଦିଲ୍ଲୀ କ୍ୟାପିଟାଲ୍ସର ବିଜୟରେ ଲାଗିଲା ବ୍ରେକ୍, ପନ୍ତଙ୍କ ଟିମ୍‌କୁ ୩ ଓ୍ଵିକେଟ୍‌ରେ ହରାଇଲା କୋଲକାତା ନାଇଟ୍ ରାଇଡର୍ସ
  • ||
  • କଂଗ୍ରେସରେ ମିଶିଲେ କହ୍ନେୟା କୁମାର ଓ ଜିଗ୍ନେଶ ମେଓ୍ଵାଣୀ, ରାହୁଲଙ୍କ ଉପସ୍ଥିତିରେ ଗ୍ରହଣ କଲେ ସଦସ୍ୟତା
  • ||
  • ହରିୟାଣା ଗୃହମନ୍ତ୍ରୀ ଅନିଲ ବିଜଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟବସ୍ଥା ଗୁରୁତର, ଦିଲ୍ଲୀ ଏମ୍ସରେ ଭର୍ତ୍ତି
  • ||
  • ଖୋର୍ଦ୍ଧା : ଅଂଳେଇ ମନ୍ଦିରରୁ ଦାନବାକ୍ସ ଉଠାଇନେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ
  • ||
  • କୋରାପୁଟ : କୋରାପୁଟ ଜିଲ୍ଲା ସୁନାବେଡ଼ା ଟିଟିଏସରେ ଛାତ୍ର ଅଶାନ୍ତି, ଷ୍ଟାଇପେଣ୍ଡ ଟଙ୍କା ନମିଳିବାରୁ ବିକ୍ଷୋଭ
  • ||
  • ଜଳେଶ୍ବର : ଅବକାରୀ ବିଭାଗ ଦ୍ଵାରା ୪ ଚୋରା ଦେଶୀ ମଦ ବେପାରୀ ଗିରଫ, ୨ଶହ ଲିଟରରୁ ଅଧିକ ଦେଶୀ ମଦ ଜବତ
  • ||
  • ଆନନ୍ଦପୁର : କେନ୍ଦୁଝର ଜିଲ୍ଲା ଘଷିପୁରା ଥାନା ଦୀପପାଳ ଗାଁରେ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା, ଘର ଭିତରୁ ମିଳିଲା ନବ ବିବାହିତାଙ୍କ ମୃତଦେହ, ବାପଘର ପକ୍ଷରୁ ହତ୍ୟା ଅଭିଯୋଗ
  • ||

ବରଗଡରେ ଧାନ କିଣାରେ ଦୁର୍ନୀତି ଘଟଣା ; ତଦନ୍ତ ପରେ ଆରମ୍ଭ ହେଲା କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ

24/11/2018 at 10:49 AM

ବରଗଡ ୨୪|୧୧:   ବରଗଡ଼ ଜିଲ୍ଲାରେ ଧାନ କିଣାରେ ଫଲ୍ସ ଏଣ୍ଟ୍ରି ମାଧ୍ୟମରେ ଧାନ କିଣା ଦୁର୍ନୀତି ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ ପରେ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ । ସ୍କୁଟର, ସ୍କୁଟି, କାର, ମୋଟର ସାଇକେଲରେ ବୁହା ହୋଇଥିଲା  ଏକାଥରକେ  ଟନ୍ ଟନ୍ ଧାନ । ମଣ୍ଡିକୁ ଚାଷୀର ଧାନ ନ ଯାଇ ଦଲାଲମାନଙ୍କ ଜରିଆରେ ଅଣ୍ଡର ରେଟ୍ ରେ ଚାଷୀଙ୍କ  ଧାନ କିଣି  ମିଲ୍ କୁ ଚାଲାଣ ପରେ ଫଲ୍ସ ଏଣ୍ଟ୍ରି କରାଯାଇଥିଲା । ଯାହାର ପ୍ରମାଣ ପରେ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ । ଏହି ଘଟଣାରେ ପୂର୍ବରୁ ୪ ଜଣ ସମବାୟ ସମିତି ସମ୍ପାଦକ, ୪ ଜଣ ମାର୍କେଟ୍ ଇନଚାର୍ଜ ନିଲମ୍ବିତ ହୋଇଥିଲେ । ଏହି ଦୁର୍ନୀତିରେ ସାମିଲ ଥିବା  ୪ ଜଣ ଡାଟା ଏଣ୍ଟ୍ରି ଅପରେଟର ଧାନ କିଣା ଅନିୟମିତତା ଅଭିଯୋଗରେ ବହିଷ୍କୃତ ହୋଇଛନ୍ତି । ୪ ଡାଟା ଏଣ୍ଟ୍ରି ଅପରେଟର ହେଲେ ସୁନୀଲ ପ୍ରଧାନ, ଝସକେତନ ସାହୁ, ସତ୍ୟବାନ ପ୍ରଧାନ ଓ ଯୁବରାଜ ପ୍ରଧାନ । ଏମାନଙ୍କୁ ସମବାୟ ବିଭାଗ ଡେପୁଟି ରେଜିଷ୍ଟ୍ରାର ତଦନ୍ତ ପରେ ବହିଷ୍କାର କରିଛନ୍ତି । ୨୦୧୭-୧୮ ରବି ଧାନ ସଂଗ୍ରହ ସମୟରେ ଧାନକିଣାରେ ଅନିୟମିତତା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଥିଲା । ସ୍କୁଟରରେ ଧାନ ବୁହାକୁ ନେଇ ସମଗ୍ର ରାଜ୍ୟରେ ରାଜନୀତି ସରଗରମ ହୋଇଥିଲା । ସରକାରଙ୍କୁ ବିଧାନସଭାରେ ଘେରିଥିଲେ ବିରୋଧୀ ।

   Related Posts