Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଲୋକସଭାରେ ପାରିତ ହେଲା କୃଷି ଆଇନ ଉଚ୍ଛେଦ ବିଲ୍‌
  • ||
  • କୃଷକଙ୍କୁ ଦଳି ମାରିଲେ ୭ ଦନ୍ତା, ଖଣ୍ଡ ଖଣ୍ଡ କରିଦେଲେ ଶରୀର
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୮ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ, ୨୩୬ ମୃତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୨ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା ୮୪୦୯କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୯୭ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୧୦୪୮୮୮୦ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ୧୨ ଘଣ୍ଟିଆ ମୟୂରଭଞ୍ଜ ବନ୍ଦ : ବିଭିନ୍ନ ଭାଷାକୁ ଦ୍ୱିତୀୟ ରାଜ୍ୟଭାଷା ମାନ୍ୟତା ପ୍ରଦାନ ଦାବି
  • ||
  • ୧୨ ଘଣ୍ଟିଆ ମୟୂରଭଞ୍ଜ ବନ୍ଦ : ବିଭିନ୍ନ ଭାଷାକୁ ଦ୍ୱିତୀୟ ରାଜ୍ୟଭାଷା ମାନ୍ୟତା ପ୍ରଦାନ ଦାବି
  • ||
  • ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ କନଷ୍ଟେବଳ, ଜବତ ହେଲାଣି ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା
  • ||
  • ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ କନଷ୍ଟେବଳ, ଜବତ ହେଲାଣି ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା
  • ||
  • ଓମିକ୍ରନ୍ ନେଇ AIIMS ମୁଖ୍ୟ ଗୁଲେରିଆ ଦେଲେ ଚେତାବନୀ, କହିଲେ ନୂଆ ଭାରିଆଣ୍ଟ ଭାକସିନକୁ ଦେଇପାରେ ଚକମା
  • ||

ପରକୀୟା ପ୍ରେମ ସନ୍ଦେହ: ରାଉରକେଲାରେ ବିଧବା ମହିଳାଙ୍କୁ ଏସିଡ ମାଡ କଲେ ଆଉ ଜଣେ ବିବାହିତା ମହିଳା , ଏସିଡମାଡରେ ଗୁରୁତର ବିଧବା ହସପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି

19/12/2018 at 9:26 PM

ରାଉରକେଲା୧୯\୧୨:ପରକୀୟା ପ୍ରେମ ସଂଦେହରେ ରାଉରକେଲାରେ ଜଣେ ବିଧବା ମହିଳାଙ୍କ ମୁହଁକୁ ଏସିଡ ମାଡ ହୋଇଛି । ଆଜି ସଂଧ୍ୟାରେରଉରକେଲା ଷ୍ଟେଶନ ଅଂଚଳରେ ଘଟିଛି ଏହି ଘଟଣା ।  ଏସିଡମାଡରେ ଗୁରୁତର ହୋଇଥିବା ବିଧବା ମହିଳାଙ୍କ ନାଁ ହେଲାଚନ୍ଦ୍ରକାନ୍ତି ମହାରଣା । ସବୁଠୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ରକଥା ହେଲା ଏସିଡ ମାଡ କରିଛି ଆଉ ଜଣେ ମହିଳା । ଏସିଡ ମାଡ କରିଥିବା ମହିଳାଙ୍କ ନାଁ ହେଲା ମାନି କିରେଇ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟଯେ, ମାନୀ କିରେଇ ସଂଦେହ କରୁଥିଲେ ଯେ, ତାଙ୍କ ସ୍ବାମୀ କିଶାନ କିରେଇଙ୍କ ସହ ଚନ୍ଦ୍ରକାନ୍ତି ମହାରଣାଙ୍କଅବୈଧ ସମ୍ପର୍କ ରହିଛି । ମାନି ମଧ୍ୟ ଆଜି ସଂଧ୍ୟରେ ଖବର ପାଇଥିଲେ ଯେ, ତାଙ୍କ ସ୍ବାମୀ କିଶାନ ଓବିଧବା ମହିଳା ଚନ୍ଦ୍ରକାନ୍ତି ଷ୍ଟୋଶନ ନିକଟରେ ଏକାଠି ବୁଲୁଛନ୍ତି । ଏହି ଖବର ପାଇବାପରେ ମାନି ନାଇଟ୍ରିକଏସିଡ ଧରି ଷ୍ଟେଶନ ସମ୍ମୁଖ୍ରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ । ସେଠାରେ ସ୍ବାମୀ ଓ ଚନ୍ଦ୍ରକାନ୍ତିଙ୍କୁ ଏକତ୍ର ଦେଖିବାପରେକିଛି କଥାବାର୍ତ୍ତା ନକରି ସିଧାସଳଖ ଚନ୍ଦ୍ରକାନ୍ତିଙ୍କ ମୁହଁ ଉପରକୁ ଏସିଡ ମାଡ କରିଥିଲେ । ଏସିଡମାଡରେ ଚନ୍ଦ୍ରକାନ୍ତି ଗୁରୁତର ଆହତ ହୋଇଥିଲେ । ଏଥି ଏିଟି ଛିଟିକି ସେହି ରାସ୍ତାରେ ଯାଉଥିବା ଜଣେଟ୍ରେନ ଯାତ୍ରୀଙ୍କ ଉପରେ ପଡିବାରୁ ସେ ମଧ୍ୟ ଆହତ ହୋଇଛନ୍ତି । ଆହତ ହୋଇଥିବା ଟ୍ରେନଯାତ୍ରୀଙ୍କ ନାଁହେଲା ଆନନ୍ଦ ମୁଶ୍ରମ । ଉଭୟ ଚନ୍ଦ୍ରକାନ୍ତି ଓ ଆନନ୍ଦଙ୍କୁ ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ରାଉରକେଲା ସସରକାରୀଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିଲା । ଆନନ୍ଦଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ସାମାନ୍ୟ ଭଲ ଥିବାବେଳେ ଚନ୍ଦ୍ରକାନ୍ତିଙ୍କଅବସ୍ଥା ଗୁରୁତର ରହିଛି । ତେଣୁ ତାଙ୍କୁ ରାଉଲକେଲା ଆଇଜିଏଚକୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତର ପାଇଁ ଡାକ୍ତରମାନେ ଯୋଜନାକରୁଛନ୍ତି ।

ଖବରପାଇବାପରେ ପୋଲିସ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଂଚି ମାନିକୁ ଥାନାକୁ ନେଇଯାଇଛି । ଥାନାରେ ଅଟକ ରଖି ମାନିକୁ ପୋଲିସ ଜେରା କରୁଛି । ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ମାନିଙ୍କ ସ୍ବାମୀ କିଶାନ କିରେଇ ଜଣେ ଆଇନଜୀବୀ ।  

   Related Posts