Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଖଣ୍ଡପଡା : କଲେଜ ସମ୍ମୁଖରୁ ୨ ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ଉଠାଇନେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ, ପ୍ରତିବାଦରେ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀଙ୍କ ରାସ୍ତାରୋକ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ୪ କୋଚ୍‌ଙ୍କୁ ବାଧ୍ୟତାମୂଳକ ଅବସର, ଅପାରଗତା ଓ ଦାୟିତ୍ବରେ ଅବହେଳା ପାଇଁ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ
  • ||
  • ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ପୁଣି ମହଙ୍ଗା ମାଡ, ସିଲିଣ୍ଡର ପିଛା ୧୦୦ ଟଙ୍କା ବଢିଲା
  • ||
  • ସାନଖେମୁଣ୍ଡି : ବିଲରେ ପଡିଛି ନରକଙ୍କାଳ, ଧାନ କାଟିବା ବେଳେ ଦେଖିଲେ ଲୋକେ
  • ||
  • ସୁବର୍ଣ୍ଣପୁର : ମା’ ସୁରେଶ୍ଵରୀ ମନ୍ଦିରରୁ ଚୋରି ଘଟଣା : କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅବହେଳା ପାଇଁ ୩ ପୋଲିସ କର୍ମଚାରୀ ସସ୍‌ପେଣ୍ଡ
  • ||
  • ଖଲ୍ଲିକୋଟ : ଜମିଜମା ବିବାଦକୁ କେନ୍ଦ୍ରକରି ଗାଁରୁ ବାସନ୍ଦ, ନ୍ୟାୟ ଦାବିରେ ଜିଲ୍ଲାପାଳ ଅଫିସ୍ ସମ୍ମୁଖରେ ଆମରଣ ଅନଶନରେ ବସିଲେ ବୃଦ୍ଧ ଦମ୍ପତ୍ତି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଦରଦାମ୍ ବୃଦ୍ଧି ପ୍ରତିବାଦ ସହ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରସଙ୍ଗକୁ ନେଇ ରାଜଭବନ ସମ୍ମୁଖରେ ବିଜେଡିର ଧାରଣା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ବିଧାନସଭା ଶୀତକାଳୀନ ଅଧିବେଶନ : ଶୋକ ପ୍ରସ୍ତାବ ଆଗତ କଲେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • ଧର୍ମଗଡ : ଝୁଲନ୍ତା ଅବସ୍ଥାରେ ମିଳିଲା ଯୁବକଙ୍କ ମୃତଦେହ, ମୃତ୍ୟୁର କାରଣ ଅସ୍ପଷ୍ଟ
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୮ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୨୬୭ ମୃତ
  • ||

୨ ଭଉଣୀଙ୍କୁ କିଏ ନଦୀକୁ ଠେଲି ଦେଇନି ତ? ଶାନ୍ତ-ସରଳ ୨ ଜଣ ଯୁବତୀ କାହିଁକି କରିବେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା…? ପୋଷ୍ଟମର୍ଟମ ରିପୋର୍ଟ କହିବ, ସତ କ’ଣ

19/10/2020 at 4:42 PM

ବଲାଙ୍ଗୀର୧୯/୧୦: ଏକାସାଙ୍ଗରେ ୨ ଭଉଣୀ ନଦୀକୁ ଡେଇଁ ଜୀବନ ହାରିବା ଘଟଣାକୁ ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକେ ହଜମ କରିପାରୁ ନାହାନ୍ତି। ୨ ଭଉଣୀ ଡେଇଁ ପଡିଥିଲେ ନା, ସେମାନଙ୍କୁ ଠେଲି ଦିଆଯାଇଛି, ତାହା ବର୍ତ୍ତମାନ ସନ୍ଦେହ ଘେରରେ ରହିଛି। ବ୍ରିଜ ଉପରୁ ଡେଇଁ ଦୁଇ ଭଉଣୀଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟଣା ଏବେ ବି ରହସ୍ୟ ଘେରରେ ରହିଛି l ବଡ ଭଉଣୀ ଅନମୋଲ ଚାଟାର୍ଡ ଆକାଉଟାଣ୍ଟ୍‌ ହେବାର ସ୍ବପ୍ନ ଦେଖିଥିଲେ।

ସାନ ଭଉଣୀ ଆଞ୍ଚଲ୍‌ ଫ୍ୟାସନ୍‌ ଡିଜାଇନ୍‌ର ହେବାର ସ୍ବପ୍ନ ଦେଖିଥିଲେ। ହେଲେ କ୍ଷଣକରେ ସବୁ ସ୍ବପ୍ନ ଚୁରମାର ହୋଇଗଲା ସେପଟେ ଦୁଇ ଭଉଣୀଙ୍କ ଏଭଳି ବିଦାୟ ପରେ ଏବେ ଏକା ପଡ଼ିଯାଇଛି ପୁରା ସାନ ଭଉଣୀ l ପରିବାର ଲୋକ ଏ ନେଇ ପୁରା ଚୁପ୍ ଥିବା ବେଳେ ଅନ୍ଧାରରେ ବାଡ଼ି ବୁଲାଇ ମୃତ୍ୟୁର କାରଣ ଖୋଜୁଛି ପୋଲିସl ଆଉ ଅଧୁରା ରହିଗଲା ୨ ଭଉଣୀଙ୍କ ସ୍ବପ୍ନ।

ସବୁଠାରୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟକର କଥା ହେଲା, ୨ ଭଉଣୀ କାହିଁକି ନଦୀକୁ ଡ଼େଇଁଲେ, ସେମାନେ କୁଆଡେ ଯାଇଥିଲେ, ପୂର୍ବରୁ ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ କିଛି ଅପ୍ରୀତିକର ପରିସ୍ଥିତି ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଥିଲା କି, କିମ୍ବା ଦୁଇ ଭଉଣୀଙ୍କୁ କିଏ ହଇରାଣ ହରକତ କରୁଥିଲେ କି ?  ଏତମା ଘଟଣା ଯେତେବେଳେ ସାମ୍ନାକୁ ଆସୁଛି, ସେତେବେଳେ ମୃତ ୨ ଭଉଣୀଙ୍କ ପରିବାର କିମ୍ବା ପୋଲିସ୍‌ ପକ୍ଷରୁ କୌଣସି ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଆସି ପାରୁ ନାହିଁ। କେମିତି ଅଚାନକ ଦୁଇ ଭଉଣୀ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କଲେ, ପୂର୍ବରୁ କିଛି ହୋଇଥିଲା କି, ନା ସେମାନଙ୍କୁ ନଦୀ ଉପରୁ ଠେଲି ଦିଆଯାଇଛି। ବର୍ତ୍ତମାନ ଏ ସବୁ ପ୍ରଶ୍ନ ବିଭିନ୍ନ ମହଲରେ ଉଠିଛି।

୨ ଭଉଣୀ ହସ ଖୁସ୍ ମିଜାଜ୍ ଥିଲେ। ଦୁଇ ଭଉଣୀଙ୍କ ଏଭଳି ଅକସ୍ମାତ୍ ମୃତ୍ୟୁ ସମସ୍ତଙ୍କୁ କରି ଦେଇଛି ଆଚମ୍ବିତ। ସେପଟେ ଏବେ ବି ଦୁଇ ଭଉଣୀଙ୍କ ଏଭଳି ମୃତ୍ୟୁକୁ ନେଇ ବିଶ୍ୱାସ କରି ପାରୁ ନାହାନ୍ତି ପାଠ ପଢିଥିବା ଅଧ୍ୟାପିକା। ଦୁଇ ଭଉଣୀ ଭାରି ଲାଜକୁଳୀ ଥିଲେ। ସେମାନେ ଏପରି କରିବେ କେହି ବିଶ୍ବାସ କରି ପାରୁ ନାହାନ୍ତି।

ସେପଟେ ଗୁଡ଼ଭେଲା ଗାଁରେ ଗୋଟିଏ ଜୁଇରେ ଜଳିଛି ଦୁଇ ଭଉଣୀଙ୍କ ଶବ। ପରିବାର, ବନ୍ଧୁ ବାନ୍ଧବ ସମସ୍ତେ ସ୍ତବ୍ଧ। ଏପରିକି ଘଟଣାର ଅଧିକ ତଦନ୍ତ ଦାବି କରିଚନ୍ତି ସାଙ୍ଗ ସାଥି l ସେପଟେ ତଦନ୍ତ ଚାଲୁଛି। ପରିବାର ଲୋକଙ୍କୁ ପଚରାଉଚୁରା ଚାଲିଛି । ପୋଷ୍ଟମର୍ଟମ ରିପୋର୍ଟ ଆସିବା ପରେ ଏନେଇ ଅଧିକ କହି ହେବ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ତଦନ୍ତ କରୁଥିବା ବଲାଙ୍ଗୀର ଏସ୍‌ଡିପିଓ।

   Related Posts