Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ମଙ୍ଗଳବାର କଥା ହେବେ ପୁଟିନ୍ ଓ ବାଇଡେନ୍, ୟୁକ୍ରେନ ହେବ ମୁଖ୍ୟ ପ୍ରସଙ୍ଗ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୨ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା ୮୪୨୨କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ମାଆର ସାହସ ଆଗରେ ହାରିଲା ବାଘ, ନିଜ ପୁଅକୁ ମୃତ୍ୟୁ ମୁଖରୁ ଛଡାଇ ଆଣିଲେ ମହିଳା
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୮ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୨୭୯୬ ମୃତ
  • ||
  • ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୮୯ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୧୦୫୦୨୪୯ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ୟୁକ୍ରେନ ଉପରେ ଆକ୍ରମଣ କରିବ ଋଷ ! ପୁଟିନଙ୍କ ଦେଢ ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ସୈନ୍ୟ ଅଛନ୍ତି ପ୍ରସ୍ତୁତ
  • ||
  • ଜାନୁଆରୀ-ଫେବୃଆରୀ ମଧ୍ୟରେ ଭାରତରେ ଆସିବ ତୃତୀୟ ଲହର, ଓମିକ୍ରନ୍ ସାଜିବ ବାହକ : ଦାବି କଲେ ବିଶେଷଜ୍ଞ
  • ||
  • ଚାଲିଥିଲା ଧାନ ଚୋରା ଚାଲାଣ, ୨୨୦ ବସ୍ତା ଜବତ କଲା ଯୋଗାଣ ବିଭାଗ
  • ||
  • ଜଓ୍ୱାଦ ଦୁର୍ବଳ, ଟଳିଲା ବଡ ବିପଦ : ପୁରୀଠୁ ୨୭୦ କିମି ଦୂରରେ କେନ୍ଦ୍ରୀଭୂତ
  • ||
  • ଜଗତସିଂହପୁରରେ ଲଗାଣ ବର୍ଷା, ଧାନ ଫସଲ କ୍ଷତିଗ୍ରସ୍ତ
  • ||

ଲାଇଭଷ୍ଟକ୍ ଇନ୍ସପେକ୍ଟର ଟ୍ରେନିଂ ସେଣ୍ଟରରେ ବାହାଘର ପାର୍ଟି ଦେଇଥିଲେ ବିଦ୍ୟା : ଆସିଥିଲେ ପର୍ସନାଲ୍ କାର୍ ଓ ଡ୍ରାଇଭର୍ ସାଥିରେ, ବହନ କରିଥିଲେ ସବୁ ଖର୍ଚ୍ଚ

22/07/2021 at 10:03 AM

ବଲାଙ୍ଗୀର ୨୨।୭: ଏସିଏଫଓ ସୌମ୍ୟରଞ୍ଜନ ଡେଥ୍‌ ମିଷ୍ଟ୍ରିର ବଡ ଖୁଲାସା । ବଲାଙ୍ଗୀରରୁ ଆସିଛି ନୂଆ ତଥ୍ୟ । ଲାଇଭ୍ ଷ୍ଟକ୍ ଇନ୍ସପେକ୍ଟର ଟ୍ରେନିଂ ସେଣ୍ଟରରେ ଅପ୍ରେଲ ୧୧ ତାରିଖ ରବିବାର ଦିନ ବଲାଙ୍ଗୀରରେ ବାହାଘର ପାର୍ଟି ଦେଇଥିଲେ ବିଦ୍ୟାଭାରତୀ

। ଲାଇଭ୍ ଷ୍ଟକ୍ ଇନ୍ସପେକ୍ଟର ଟ୍ରେନିଂ ସେଣ୍ଟରରେ ସହପାଠୀଙ୍କୁ ପାର୍ଟି ଦେଇଥିଲେ । କରୋନା କଟକଣାରେ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଦେଇଥିଲେ ଟ୍ରିଟ୍‌ । ମଟନ, ଚିକେନ, ଖିରି ଯିଏ ଯାହା ଖାଇବ କ୍ୟାଣ୍ଟିନରୁ ଅର୍ଡର କରିଥିଲେ ବିଦ୍ୟାଭାରତୀ । ସମସ୍ତ ଖର୍ଚ୍ଚ ବହନ କରିଥିଲେ ନିଜେ ବିଦ୍ୟାଭାରତୀ । ନିଜ ପସନ୍ଦର ଖାଇବା ନେଇ ନିଜ ନିଜ ରୁମ୍‌ରେ ଖାଇଥିଲେ ସହପାଠୀ ।

ପାର୍ଟି ପୂର୍ବରୁ ଟ୍ରେନିଂ ସେଣ୍ଟରରେ ଏକା ପହଞ୍ଚିଥିଲେ ବିଦ୍ୟାଭାରତୀ । ଡ୍ରାଇଭର ସହ ଏକ କାର୍‌ରେ ଏକା ଯାଇଥିଲେ । ସାଧାରଣତଃ ବିବାହିତ ଯୁବତୀମାନେ ନିଜ ସ୍ବାମୀଙ୍କ ସାଥିରେ ଏବଂ ଅବିବାହିତାମାନେ ନିଜ ବାପା-ମା’ଙ୍କ ସାଥିରେ ଆସିଥାନ୍ତି । ଟ୍ରେନିଂ ସେଣ୍ଟର କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷ ପଚାରିବାରୁ ପର୍ସନାଲ କାର୍‌, ପର୍ସନାଲ ଡ୍ରାଇଭର ସାଥିରେ ଆସିଥିବା କହିଥିଲେ ବିଦ୍ୟାଭାରତୀ । ଏଠି ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠୁଛି ବିଦ୍ୟାଭାରତୀ ଯାଇଥିବା କାର୍‌ଟି କାହାର ଥିଲା ?

ନ୍ୟୁଜ୍ ସେଭେନ୍ କୁ ମିଳିଥିବା ତଥ୍ୟ ଅନୁସାରେ ବିଦ୍ୟାଭାରତୀଙ୍କ ଟ୍ରେନିଂ ସେଣ୍ଟରକୁ ଯାଇ ଛାନଭିନ୍‌ କରିଛି ତଦନ୍ତକାରୀ ଟିମ୍‌ । ବଲାଙ୍ଗୀରରେ ବିଦ୍ୟାଭାରତୀଙ୍କ ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପର ଡାଟାବେସ୍‌ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିଛି ପୋଲିସ । ଟ୍ରେନିଂ ସେଣ୍ଟର ଡେପୁଟି ଡାଇରେକ୍ଟରଙ୍କ ସହ କଥା ହୋଇଛନ୍ତି ଗଜପତି ଏସପି ଓ ଅତିରିକ୍ତ ଏସପି ।

କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷଙ୍କ ବୟାନ ରେକର୍ଡ଼ ସହ ପ୍ରାୟ ୮୦ ଜଣ ସହପାଠୀଙ୍କ ଫୋନ୍‌ ନମ୍ବର ଓ ଫଟୋ ନେଇଛି ପୋଲିସ ବିଦ୍ୟାଭାରତୀଙ୍କ ସହପାଠୀମାନେ କିଏ କେଉଁ ନମ୍ବର ରୁମ୍‌ରେ ରହୁଥିଲେ ତା’ର ବି ତଥ୍ୟ ନେଇଛି ପୋଲିସ । ଅପ୍ରେଲ ୧୩ରେ ବିଦ୍ୟାଭାରତୀଙ୍କୁ ଆଣିବାକୁ ଟ୍ରେନିଂ ସେଣ୍ଟରରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ ବିଦ୍ୟାଭାରତୀଙ୍କ ବାପା-ମା’ । କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷଙ୍କ ଅନୁମତି ନେଇ ଝିଅକୁ ଆଣି ଆସିଥିଲେ ବିଦ୍ୟାଭାରତୀଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକ ।

   Related Posts