Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭାରତରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଓମିକ୍ରନ୍‌ ଭ୍ୟାରିଆଣ୍ଟ । କର୍ଣ୍ଣାଟକର ୨ ଜଣ ବ୍ୟକ୍ତି ଓମିକ୍ରନ୍‌ ଭ୍ୟାରିଆଣ୍ଟରେ ସଂକ୍ରମିତ
  • ||
  • ହଜିନି ମାନବିକତା, ପାଇଥିବା ସୁନା ଗହଣାକୁ ଫେରାଇଦେଲେ ଅଟୋ ଚାଳକ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : STF ମୋଷ୍ଟ ୱାଣ୍ଟେଡ ଲିଷ୍ଟରେ ଅନୀଲ ପାଣ୍ଡି, ସୂଚନା ଦେଲେ ମିଳିବ ପୁରସ୍କାର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ୩ ନିର୍ବାହୀ ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ବାଧ୍ୟତାମୂଳକ ଅବସର ଓ ଜଣେ ଆରଆଇ ଚାକିରୀରୁ ବହିଷ୍କୃତ
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ବାତ୍ୟା ଅପଡେଟ୍ : ୩ରୁ ଓଡିଶାରେ ବର୍ଷା, ୪ରେ ପବନର ବେଗ ଛୁଇଁବ ୯୦ କି.ମି.
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ଶୁକ୍ରବାରଠୁ ରାଜଧାନୀରେ ସମସ୍ତ ସ୍କୁଲ ବନ୍ଦ, ଘୋଷଣା କଲେ କେଜ୍ରିଓ୍ୱାଲ୍‌ ସରକାର
  • ||
  • ବାଇକକୁ ପିଟିଲା ଜୁସ୍ ବୋଝେଇ ଟ୍ରକ୍, ୨ ଆରୋହୀ ମୃତ
  • ||
  • କଣ୍ଟାବାଞ୍ଜି : ମମିତା ମେହେର ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ ମାମଲା : ADG କୋର୍ଟରେ ଜାମିନ ଆବେଦନ କଲା ଗୋବିନ୍ଦ ସାହୁ
  • ||
  • ସାନଖେମୁଣ୍ଡି : ୩୦ ଏକର ଗଞ୍ଜେଇ ଚାଷ ନଷ୍ଟ କଲା ପ୍ରଶାସନ
  • ||
  • ଘାରିଛି ଓମିକ୍ରନ ବିପଦ : ବିଳମ୍ବିତ ହେବ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆର ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ଗସ୍ତ ! ସମୟ ମାଗିଲା ବିସିସିଆଇ
  • ||

ରାସ୍ତାରେ କାହିଁକି ଅଟକିଥିଲା ଆମ୍ବୁଲାନ୍ସ ? ଏସିଏଫ ସୌମ୍ୟରଞ୍ଜନଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ରହସ୍ୟରୁ ଉଠୁନି ପରଦା, ପତ୍ନୀ କହୁଛନ୍ତି ଦୁର୍ଘଟଣା

17/07/2021 at 7:54 AM

ଗଜପତି, ୧୭|୦୭ :   ପାରଳାଖେମୁଣ୍ଡି ସହକାରୀ ବନ ସଂରକ୍ଷକ ସୌମ୍ୟରଞ୍ଜନ ମହାପାତ୍ରଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ରହସ୍ୟ ଉପରୁ ପରଦା ହଟାଇବାକୁ ଗ୍ରାଉଣ୍ଡ ଜିରୋରେ ପୋଲିସ ଓ ସାଇଣ୍ଟିଫିକ୍ ଟିମର ତନାଘନା । ଏହି ସମୟରେ ସୌମ୍ୟଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକ ମଧ୍ୟ ସେଠାରେ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ । ସରକାରୀ କ୍ବାର୍ଟର ଭିତରେ କେମିତି ସୌମ୍ୟଙ୍କ ଦେହରେ ନିଆଁ ଲାଗିଲା ? ସେତେବେଳେ ଘରେ କିଏ କିଏ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ ? ବାଟରେ ଆମ୍ବୁଲାନ୍ସ ଅଟକିଥିଲା କାହିଁକି ? ଏହା ଏକ ଦୁର୍ଘଟଣା ନା ସୁଚିନ୍ତିତ ହତ୍ୟା ଷଡ଼ଯନ୍ତ୍ର ? ସେସବୁ ପ୍ରଶ୍ନର ଉତ୍ତର ଖୋଜିବ ତଦନ୍ତକାରୀ ଟିମ୍ ।

ତାଲା ଖୋଲିଲା । ସଂଦେହ ବଢ଼ିଲା । ACF ସୌମ୍ୟରଞ୍ଜନ ମହାପାତ୍ରଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ କରିବାକୁ ଗ୍ରାଉଣ୍ଡ ଜିରୋରେ ପହଞ୍ଚିଲା ପୋଲିସ ଓ ସାଇଣ୍ଟିଫିକ୍ ଟିମ୍ । ସୌମ୍ୟଙ୍କ ସରକାର କ୍ବାର୍ଟର ଯେଉଁଠି ତାଙ୍କ ଦେହରେ ନିଆଁ ଲାଗିଥିବା କୁହାଯାଉଛି ସେହି ଘରର ତାଲା ଖୋଲିଲା ପୋଲିସ । ଆଉ ଘର ଭିତରେ ତନ୍ନ ତନ୍ନ କରି ଯାଂଚ କରୁଥିଲେ ସାଇଣ୍ଟିଫିକ୍ ଟିମ୍ । ପୂର୍ବରୁ ସୌମ୍ୟଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଦେଇଥିବା ବୟାନ୍ ଆଧାରରେ ଏହି ଘରେ ହିଁ ସୌମ୍ୟଙ୍କ ଦେହରେ ନିଆଁ ଲାଗିଥିଲା । ହେଲେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟର କଥା ସୌମ୍ୟଙ୍କ ଦେହରେ ନିଆଁ ଲାଗିଥିବା କୋଠରୀର କାନ୍ଥ, ଚଟାଣରେ ନଥିଲା ନିଆଁ ଲାଗିବାର କୌଣସି ଚିହ୍ନ । ଏମିତିକି ପାଖରେ ଥିବା ଆସବାବପତ୍ର, ପଲିଷ୍ଟର ଡୋର୍ ସ୍କ୍ରିନ୍ କେଉଁଥିରେ ବି ନଥିଲା ପୋଡ଼ା ଚିହ୍ନ । ଯାହାକୁ ନେଇ ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠାଇଛନ୍ତି ମୃତ ଏସିଏଫ୍ ସୌମ୍ୟରଞ୍ଜନ ମହାପାତ୍ରଙ୍କ ପରିବାର ଓ ତାଙ୍କ ଓକିଲ । ସେମାନଙ୍କ ଅଭିଯୋଗ ସରକାରୀ କ୍ବାର୍ଟରରେ ନୁହେଁ ଅନ୍ୟ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ଘଟଣା ଘଟିଛି ।

ଘଟଣାର ୮୦ଘଣ୍ଟା ପରେ ସାଇଣ୍ଟିଫିକ୍ ଟିମ୍ ସରକାରୀ କ୍ବାର୍ଟରରେ ପହଞ୍ଚି ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛି । ତେବେ ମାମଲାର ସବୁ ଦିଗକୁ ଯାଂଚ କରିବା ସହ ଅଭିଯୋଗ ଆସିଥିବା ଡିଏଫଓଙ୍କୁ ଖୁବଶୀଘ୍ର ଜେରା କରାଯିବ, ଏବଂ ଘଟଣାରେ ଆଉ କାହାର ସଂପୃକ୍ତି ଅଛି କି ନାହିଁ ତା’ର ତଦନ୍ତ ହେବ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ଅତିରିକ୍ତ ଏସପି ।

ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ଅଭିଯୋଗ ସୌମ୍ୟଙ୍କୁ ସୁଚିନ୍ତିତ ଷଡ଼ଯନ୍ତ୍ର କରି ପୋଡ଼ି ମାରିଦିଆଯାଇଛି । ହେଲେ ସୌମ୍ୟଙ୍କ ପତ୍ନୀ କହୁଛନ୍ତି ଏହା ଏକ ଦୁର୍ଘଟଣା । ଏହାରି ଭିତରେ ଡିଏଫଓଙ୍କ ନାଁ ଉଠିବା ମଧ୍ୟ ଘଟଣାକୁ ନେଇ ନାନା ସଂଦେହ ସୃଷ୍ଟି କରିଛି । ପାରିପାର୍ଶ୍ବିକ ଅବସ୍ଥାକୁ ଦେଖିଲେ ଘଟଣାକୁ ନେଇ ନାନା ପଶ୍ନବାଚୀ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଛି । ଏମିତିରେ ସାରା ରାଜ୍ୟରେ ଚହଳ ପକାଇଥିବା ACF ସୌମ୍ୟରଞ୍ଜନଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ସସ୍ପେନ୍ସ ଉପରୁ ପୋଲିସ କିଭଳି ପରଦା ହଟାଇପାରୁଛି ତା’ ଉପରେ ରହିବ ନଜର ।

   Related Posts