Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ସାଲେପୁର : ମକର ଯାତ୍ରାରୁ ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ଟେକି ନେଇ ନଦୀପଠାରେ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ, ଥାନାରେ ଏତଲା, ଭାଇରାଲ୍ ଭିଡିଓ ନେଇ ପୋଲିସର ଛାନଭିନ୍
  • ||
  • କେନ୍ଦ୍ରାପଡା : ଚିକିତ୍ସା ଅବହେଳାରୁ ରୋଗୀ ମୃତ୍ୟୁ ଅଭିଯୋଗ, ସିଡିଏମ୍‌ଓଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ଆଗରେ ମୃତଦେହ ରଖି ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ଧାରଣା
  • ||
  • ବୌଦ୍ଧ : ATMରୁ ବାହାରିଲା କାଗଜ ପେଷ୍ଟ ଥିବା ୨୦ଟି ୫ଶହ ଟଙ୍କିଆ ନୋଟ୍, ଫେରସ୍ତ ନେବାକୁ ମନାକଲା ବ୍ୟାଙ୍କ୍ !
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ବୁଧବାରଠୁ ପୁଣି ଟିକାକରଣ, ଟିକା ନେବେ ବଳକା ୧ ଲକ୍ଷ ୭୩ ହଜାର ୬୩୬ ଜଣ ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟକର୍ମୀ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : କିନ୍ନରଙ୍କଠାରୁ ୩ବର୍ଷର ଶିଶୁ କନ୍ୟାକୁ ଉଦ୍ଧାର କଲା ଚାଇଲ୍ଡ ଲାଇନ୍, ଚୋରି ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : STF ପଞ୍ଝାରେ ଧଳା ଜହର ବେପାରୀ, କୋଟିଏରୁ ଅଧିକ ଟଙ୍କାର ବ୍ରାଉନସୁଗାର ଜବତ
  • ||
  • ନବରଙ୍ଗପୁର : ଚଳନ୍ତା କାର୍‌ରେ ଲାଗିଲା ନିଆଁ, ଅଳ୍ପକେ ବର୍ତ୍ତିଲେ ଯାତ୍ରୀ
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : ହାତୀ ପୁଣି ନେଲା ଆଉ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ, ଶୌଚ ହେବାକୁ ଯାଇଥିବା କଚାଡି ମାରିଲା ଦନ୍ତା
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗୀର : ବିଚାରାଧୀନ କଏଦୀ ମୃତ, ହତ୍ୟା ମାମଲାରେ ଥିଲେ ଅଭିଯୁକ୍ତ
  • ||
  • ଶହେ ତଳକୁ ଖସିଲା ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୯୯ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍‌, ୩୩୪୫୨୯ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||

ଜୋର ଜବରଦସ୍ତ ନାବାଳିକାକୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରୁଥିଲା ଅଭିଯୁକ୍ତ, ଗର୍ଭବତୀ ହେବା ପରେ ମୁହଁ ଖୋଲିଲେ ପୀଡ଼ିତା..

24/01/2020 at 4:25 PM

ବାଗେଶ୍ବର୨୪/୧: ଦୁଷ୍କର୍ମ ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଗିରଫ କଲା ପୋଲିସ୍। ନାବାଳିକାକୁ ଡ଼ରାଇ, ଧମକାଇ ଦୀର୍ଘ ୨ ବର୍ଷଧରି ଦୁଷ୍କର୍ମ କରୁଥିଲା ଅଭିଯୁକ୍ତ। ଗିରଫ ପରେ ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଅମ୍‌ଲୋଡ଼ା ଜେଲ୍‌କୁ ପଠାଇ ଦିଆଯାଇଛି। ପୀଡ଼ିତାଙ୍କ ଡାକ୍ତର ମାଇନା ପରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ପଓ୍ବନ କୁମାରକୁ ପୋଲିସ୍‌ ଗିରଫ କରିଛି। ଉତ୍ତରାଖଣ୍ଡର ପିଥୌରାଗଡ଼ ଜିଲ୍ଲାର ବାଗେଶ୍ବରରେ ଏଭଳି ଲଜ୍ଜାଜନକ ଘଟଣା ଘଟିଛି।

ପୋଲିସ୍‌ର ସୂଚନା ମୁତାବକ ପିଥୌରାଗଡ଼ ଜିଲ୍ଳାର ବେରିନାଗ ଗାଁରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ପଓ୍ବନ କୁମାରର ଘର। ସେହି ଗାଁଠରୁ ମାତ୍ର ୮/୧୦ କିଲୋମିଟର ଦୂରରେ ଥିବା ବାଗେଶ୍ବର ଗାଁରେ ପୀଡ଼ିତାଙ୍କ ଘର। ଅଭିଯୁକ୍ତ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିବା ପରେ ଫେରାର୍ ହୋଇଯାଇଥିଲା। ଶୁକ୍ରବାର ଅର୍ଥାତ ଆଜି ପିଥୌରାଗଡ଼ ଜିଲ୍ଳାର ମଣ୍ଡଲସେରା ଅଞ୍ଚଳ ନିକଟରୁ ଅଭିଯୁକ୍ତ ପଓ୍ବନ କୁମାରକୁ ପୋଲିିସ୍ ଗିରଫ କରିଛି। ଭାରତୀୟ ପିଙ୍ଗଳ ଧାରା ୩୭୬, ୫୦୬ ଏବଂ ୫/୬ ଆଧାରରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ବିରୋଧରେ ମାମଲା ରୁଜୁ ହୋଇଛି।

ପୀଡ଼ିତାଙ୍କ କହିବା ଅନୁସାରେ ୨୦୧୮ ମସିହାରୁ ଅଭିଯୁକ୍ତ ପଓ୍ବନ କୁମାର ନାବାଳିକାଙ୍କ ସହ ଜୋର ଜବରଦସ୍ତ ଶାରୀରିକ ସଂପର୍କ ରଖୁଥିଲା। ଏହି କଥା କାହା ପାଖରେ କହିଲେ ଜୀବନରୁ ମାରି ଦେବା ପାଇଁ ପୀଡ଼ିତାଙ୍କୁ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଧମକ ଦେଉଥିଲା। ଦୁଷ୍କର୍ମରେ ଶିକାର ହୋଇଥିବା ନାବାଳିକା ଗର୍ଭବତୀ ହେବା ପରେ ମୁହଁ ଖୋଲି ଥିଲେ। ଏଥିସହ ପୀଡ଼ିତା ସବୁ ସତ କଥା କହି ଦେଇଥିଲେ। ପିଥୌରାଗଡ଼ ଜିଲ୍ଳାର ସ୍ଥାନୀୟ ଥାନାରେ ପୀଡ଼ିତାଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ। ପୀଡ଼ିତାଙ୍କ ଡ଼ାକ୍ତର ମାଇନା ପରେ ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ପୋଲିସ ଗିରଫ କରିଛି।

   Related Posts