Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଟୋକିଓ ଅଲିମ୍ପିକ୍ସ: ୪୧ ବର୍ଷ ପରେ କ୍ଵାର୍ଟର ଫାଇନାଲ୍‌ରେ ଭାରତୀୟ ମହିଳା ହକି ଦଳ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ସୁସ୍ଥ ହେଲେ ଆଉ ୧୮୯୯ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ, ଖୋର୍ଦ୍ଧାରୁ ସର୍ବାଧିକ ଡିସଚାର୍ଜ, ଜାଣନ୍ତୁ କେଉଁ ଜିଲ୍ଲାରୁ କେତେ ସୁସ୍ଥ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବରରୁ ଦିନକରେ ୩୫୪ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ, ୨୩୯ ସୁସ୍ଥ
  • ||
  • ଭାରତ-ଚୀନ ମଧ୍ୟରେ ଥମିବ କି ବିବାଦ ! ୯ ଘଣ୍ଟା ଧରି ଚାଲିଲା ୧୨ତମ ବୈଠକ, ଗୋଗରା-ହଟ୍ ସ୍ପ୍ରିଙ୍ଗରୁ ସୈନ୍ୟ ପ୍ରତ୍ୟାହାର ଉପରେ ଜୋର
  • ||
  • ଜେଲ୍‌ ଗଲେ କୋଟିପତି ପିଏସ୍‌ ବିରଞ୍ଚି ସାହୁ
  • ||
  • ସେମି ଫାଇନାଲରେ ହାରିଲେ ସିନ୍ଧୁ, ଧୂଳିସାତ ହେଲା ସ୍ଵର୍ଣ୍ଣ ପଦକ ଆଶା, ଏବେ କାଂସ୍ୟ ଉପରେ ନଜର
  • ||
  • ସରକାରୀ-ବେସରକାରୀ ସ୍ବିମିଂ ପୁଲ ଖୋଲିବ
  • ||
  • ମୀନା ବଜାର ଖୋଲାଯାଇପାରିବ
  • ||
  • ଭୋଜିଭାତ ଉପରେ ପୂର୍ବବତ କଟକଣା ରହିବ
  • ||
  • ବିବାହରେ ୨୫, ଶୁଦ୍ଧିକ୍ରିୟାରେ ୨୦ ଜଣଙ୍କୁ ଅନୁମତି
  • ||

ହୀରୋଇନ୍ ବଦଳରେ ବନିଲେ ପର୍ଣ୍ଣ ଷ୍ଟାର୍ : ଓ୍ବେବ୍ ସିରିଜ ନାଁରେ ଚାଲିଥିଲା ହଟ୍ ବ୍ଲୁ ଫିଲ୍ମର ସୁଟିଂ

30/07/2020 at 8:20 PM

ଇନ୍ଦୋର ୩୦/୭: ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶରେ ଓ୍ବେବ ସିରିଜ ଲଞ୍ଚ ନାଁରେ ଜଣେ ଯୁବତୀଙ୍କ ଅଶ୍ଳୀଳ ଫିଲ୍ମ କରିବା ଏବଂ ଏହାକୁ ପର୍ଣ୍ଣ ସାଇଟରେ ଅପଲୋଡ କରିବାର ଚାଞ୍ଚଲ୍ୟକର ଘଟଣା ସାମନାକୁ ଆସିଛି।

ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶର ଇନ୍ଦୋରରେ ପର୍ଣ୍ଣ ଫିଲ୍ମ କରିବାର ରାକେଟର ଖୁଲାସା ହୋଇଛି। ଏହି ମାମଲାରେ କାଷ୍ଟିଂ ଡାୟଇରେକ୍ଟରକୁ ପୋଲିସ ହେପାଜତକୁ ନିଆଯାଇଛି।

ଧାମସୋଦରେ ରହୁଥିବା ଯୁବତୀ ସାଇବର ପୋଲିସକୁ ଦେଇଥିବା ଅଭିଯୋଗରେ କହିଛି ଯେ ୨୦୧୯ ଡିସେମ୍ବରରେ ତାଙ୍କୁ ବ୍ରିଜେନ୍ଦ୍ର ନାମକ ବ୍ୟକ୍ତି ଓ୍ବେବ ସିରିଜରେ ଲଞ୍ଚ କରିବାକୁ ପ୍ରଲୋଭନ କରିଥିଲା ଏବଂ ନିଜ ଫାର୍ମହାଉସରେ ନେଇ ଯାଇଥିଲା। ଏହି ଯୁବତୀ ଜଣକ ଇନ୍ଦୋରରେ ମଡେଲିଂ କରନ୍ତି।

ଯୁବତୀ ନିଜ କାଷ୍ଟିଂ ଡାଇରେକ୍ଟର ବନ୍ଧୁ ମିଲିନ୍ଦଙ୍କ ସହ ସେଠାରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ। ବ୍ରିଜେନ୍ଦ୍ର ତାଙ୍କୁ ଏକ ବୋଲ୍ଡ ମୁଭି ସିରିଜରେ କାମ ଦେବା ବାହାନାରେ କିଛି ବୋଲ୍ଡ ସିନ୍ ଶୁଟ୍ କରିଥିଲା। ତାଙ୍କୁ କୁହାଯାଇଥିଲା ଯେ ଏଥିରେ ଅଶ୍ଳୀଳ କଣ୍ଟେଣ୍ଟ ହଟାଇ କିଛି ସିନ୍ ରଖି ଓଟିଟି ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ ରିଲିଜ କରିବେ।

ଏହା ପରେ ଯୁବତୀ ଏହି ଫିଲ୍ମ ରିଲିଜ ହେବାର ଅପେକ୍ଷା କରିଥିଲେ। ଏହି ଫିଲ୍ମ ରିଲିଜ ତ ହେଲା କିନ୍ତୁ ପର୍ଣ୍ଣ ଓ୍ବେବସାଇଟରେ ତାହା ବି ସବୁ ପ୍ରକାର ଅଶ୍ଳୀଳ ଏବଂ ବୋଲ୍ଡ ସିନ୍ ସହ।

ଯୁବତୀଙ୍କୁ ତାଙ୍କର ଜଣେ ପରିଚିତ ଏହି ବିଷୟରେ କହିଥିଲେ କିନ୍ତୁ ସେତେବେଳ ସୁଦ୍ଧା ୪ଲକ୍ଷ ଲୋକ ଏହାକୁ ଦେଖି ସାରିଥିଲେ। ଭୟଭୀତ ହୋଇ ସେ ବ୍ରିଜେନ୍ଦ୍ର ଏବଂ ତାଙ୍କ ବନ୍ଧୁ ସହ ଯୋଗାଯୋଗ କରିଥିଲେ କିନ୍ତୁ ସେମାନେ ଯୁବତୀଙ୍କ ଫୋନ୍ ଉଠାଇ ନଥିଲେ।

ଏହା ଯୋଗୁଁ ଯୁବତୀ କାଷ୍ଟିଂ ଡାଇରେକ୍ଟର ସମେତ ୫ଜଣଙ୍କ ବିରୋଧରେ ମାମଲା ରୁଜୁ କରିଥିଲେ। ବ୍ରିଜେନ୍ଦ୍ର ଫେରାର ଥିବାବେଳେ ମିଲିନ୍ଦ ସହ ପୋଲିସ ପଚରାଉଚୁରା କରୁଛି।

   Related Posts