Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଆଜି ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଦିଲ୍ଲୀ ପହଞ୍ଚିବ ସିଡିଏସ୍ ବିପିନ ରାୱତଙ୍କ ମରଶରୀର, ମୋଦୀଙ୍କ ସହ ପ୍ରତିରକ୍ଷା ମନ୍ତ୍ରୀ ଦେବେ ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳୀ
  • ||
  • ଭଞ୍ଜନଗର : ମାଇକ୍ରୋ କଣ୍ଟେନମେଣ୍ଟ ଜୋନ୍ ହେଲା ଲାଲସିଙ୍ଗି ପଞ୍ଚାୟତର କିଛି ଅଞ୍ଚଳ, କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ ପରେ ପଦକ୍ଷେପ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ବିଧାନସଭା ପରେ ସମସ୍ତଙ୍କର ହେବ RTPCR ଟେଷ୍ଟ : ବାଚସ୍ପତି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ମହାନଦୀରେ କମିଛି ଜଳ ପ୍ରବାହ, ୫୧୬ ଚେକ୍ ଡ୍ୟାମ୍ କରିଛି ଛତିଶଗଡ : ଜଳସମ୍ପଦ ମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ମମିତାକୁ ନ୍ୟାୟ ଦେବାକୁ ବିଜେପିର ଦାବି : ବ୍ୟାରିକେଟ୍ ଭାଙ୍ଗି ବିଧାନସଭା ଘେରାଉ ଉଦ୍ୟମ ବେଳେ ଧସ୍ତାଧସ୍ତି, ପୋଲିସର ଲାଠିଚାର୍ଜ
  • ||
  • ଜୟପୁର : ଜୟପୁର ଏସଡିଜେଏମ୍ କୋର୍ଟରେ NIAର ୨ ଜଣିଆ ଟିମ୍, ମାଓ ନେତା ଦୁବାସୀ ଶଙ୍କରକୁ ପଚରାଉଚରା ପାଇଁ ଲୋଡିଲେ ଅନୁମତି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ବିଜେଡି ଓ ବିଜେପି ବିକ୍ଷୋଭ ପ୍ରସଙ୍ଗ : କଂଗ୍ରେସ ବିଧାୟକ ମହମ୍ମଦ ମୋକିମ କହିଲେ- ଗୋଟିଏ ମୁଦ୍ରାର ଦୁଇ ପାର୍ଶ୍ବ
  • ||
  • ଟାଙ୍ଗୀ : କେନ୍ଦୁଆ ଜଙ୍ଗଲରୁ ମିଳିଲା ଅଜଣା ଯୁବକଙ୍କ ମୃତଦେହ, ମୃତ୍ୟୁର କାରଣ ଅସ୍ପଷ୍ଟ
  • ||
  • ବଡବିଲ : ଶନି ମନ୍ଦିରରୁ ଲୁଟ୍, ଦାନ ବାକ୍ସ ଉଠାଇନେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ
  • ||
  • ନିଶ୍ଚିନ୍ତକୋଇଲି : ଛେଳି ଚୋରକୁ ଛେଚିଲେ ଗାଁ ଲୋକେ, ପୋଲିସର ଜିମାଦେଲେ
  • ||

ସାମାନ୍ୟ କାଗଜ ଖଣ୍ଡେ ପାଇଁ ପରିବାରର ୫ଜଣ ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ମାରି ଦେଲା ଭରତ, ଅଳ୍ପକେ ନିଜେ ବଞ୍ଚିଗଲା…

17/01/2020 at 6:09 PM

ମୁଙ୍ଗେର୧୭/୧: ଏକ ହୃଦୟ ବିଦାରକ ଦୃଶ୍ୟ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି। ସାମାନ୍ୟ କାଗଜ ଖଣ୍ଡେ ପାଇଁ ଅଭିଯୁକ୍ତ କାହାକୁ ଛାଡ଼ିଲା ନାହିଁ। ଜନ୍ମ ଦେଇଥିବା ମାଆ, ପତ୍ନୀ ଏବଂ ତିନି ଝିଅଙ୍କ ତଣ୍ଟିଚିପି ହତ୍ୟା କରିଛି ଅଭିଯୁକ୍ତ।  ଏହି ଘଟଣା ଘଟାଇବା ପରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ନିଜେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲା କିନ୍ତୁ ବିଫଳ ହୋଇଥିଲା।  ଠିକ୍ ସମୟରେ ପୋଲିସ୍ ପହଞ୍ଚି ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଗିରଫ କରିଥିଲା। ବିହାରର ମୁଙ୍ଗେର ଜିଲ୍ଲାରେ ଏଭଳି ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା ଘଟିଛି।

ସୂଚନା ମୁତାବକ ଖଡ଼ଗପୁରର କହ୍ନେୟା ଟୋଲା ଅଞ୍ଚଳରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ନିଜ ପରିବାର ସହ ରହୁଥିଲା। ସେ ଏକ ଘଣ୍ଟା ଦୋକାନ କରିଥିଲେ। ଦୋକାନର ଏଗ୍ରିମେଣ୍ଟ୍ ପେପର୍ ହଜିଯିବାରୁ ଅଭିଯୁକ୍ତ ରାଗିରେ ପରିବାରର ୫ ଜଣ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ତଣ୍ଟିଚିପି ହତ୍ୟା କରିଥିଲା। ଅଭିଯୁକ୍ତର ନାଁ ଭରତ କୁମାର କେଶରୀ। କିଛିଦିନ ହେବ ଦୋକାନର ଏଗ୍ରିମେଣ୍ଟ କାଗଜ ପାଇଁ ଭରତ ଡିପ୍ରେସନ୍‌ରେ ରହୁଥିଲା। ଗତ ଗୁରୁବାର ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ମାଆ ସାବିତ୍ରୀ, ପତ୍ନୀ ଆଶା ଦେବୀ, ଝିଅ ଶିବାନୀ, ସିମ୍‌ରନ ଓ ସୋନମଙ୍କ ତଣ୍ଟିଚିପି ଭରତ ହତ୍ୟା କରିଥିଲା।

ପରିବାର ସମସ୍ତ ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରି ୪୦ ଫୁଟ୍ଟ୍‌ ଛାତ ଉପରୁ ଡ଼େଇଁ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିବା ପାଇଁ ଭରତ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲା। ଭାଗ୍ୟବଶତଃ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଅଳ୍ପକେ ବର୍ତ୍ତି ଯାଇଥିଲା।  ଏହି ଘଟଣା ପରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଘରେ ପୋଲିସ୍‌ ପହଞ୍ଚି ପାଞ୍ଚ ଜଣଙ୍କ ମୃତ ଦେହ ଦେଖି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଥିଲା। ବର୍ତ୍ତମାନ ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ପୋଲିସ୍ ଗିରଫ କରି କୋର୍ଟ ଚାଲାଣ କରିଛି।

   Related Posts