Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ଜଣେ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ, ୧୮୯୯ ଛୁଇଁଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆରମ୍ଭ ହେଲା କୋଭିଡ୍ ଟିକାକରଣ, ୧୬୧ କେନ୍ଦ୍ରରେ ଚାଲିଛି ଟିକାଦାନ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୧୭୮ କୋଭିଡ୍ ସଂକ୍ରମିତ, ୩୩୩୧୨୭ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଦେଶରେ ଖସୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍, ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ ୧୫୧୫୮ କୋଭିଡ଼ ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଘାଟିରେ ଦୁର୍ଘଟଣା : ଟ୍ରକକୁ ସାମ୍ନା ପଟୁ ପିଟିଲା ବାଇକ୍‌, ଚାଲିଗଲା ଶଳା-ଭିଣୋଇଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ବୈଠକ ପରେ ବୈଠକ କିନ୍ତୁ ଫଳ ଶୂନ ! ୧୯’ରେ ପୁଣି ଚାଷୀ-ସରକାର ଆଲୋଚନା
  • ||
  • ବରଗଡ଼: ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ଘରୁ ଲକ୍ଷାଧିକ ଟଙ୍କାର ସୁନା-ଗହଣା ଲୁଟ, ୩ ଲୁଟେରା ଗିରଫ
  • ||

ଡାକ୍ତରଙ୍କ ସମେତ ପରିବାର ୪ଜଣଙ୍କୁ ହତ୍ୟା ଘଟଣା: ମିଳିଲା ହତ୍ୟାକାରୀର ପରିଚୟ, ହେଲେ ହତ୍ୟାକାରୀ ଲେଖି ଦେଇଯାଇଛି ସେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିବାକୁ ଯାଉଛି…

11/11/2019 at 2:43 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୧୧।୧୧: ଫରିଦାବାଦ ସେକ୍ଟର-୭ରେ ଗୋଟିଏ ପରିବାରର ଚାରିଜଣ ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ହତ୍ୟା ଘଟଣାରେ  କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚକୁ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡରେ ସାମିଲ ଥିବା ଅଭିଯୁକ୍ତର ପରିଚୟ ମିଳିଛି । କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚ ଏସପି ଅନିଲ କୁମାରଙ୍କ କହିବାନୁଯାୟୀ , ଡକ୍ଟର ପ୍ରବୀଣ ,ପତ୍ନୀ ସୁଦେଶା, ଝିଅ ପ୍ରୟଙ୍କା ଓ ଜ୍ବାଇଁ ସୌରଭ କଟାରିଆଙ୍କୁ ଜିମ୍ ପ୍ରଶିକ୍ଷକ ମୁକେଶ ଠାକୁର ହତ୍ୟା କରିଛି।  

କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚର ସୂଚନାନୁଯାୟୀ ,  ଡବୁଆ କଲୋନୀରେ ରହୁଥିବା ମୁକେଶ ଡାକ୍ତରଙ୍କ ଘକୁ ଯିବାଆସିବା କରୁଥିଲେ । ପୋଲିସ ସିସିଟିଭି ଫୁଟେଜ ଦେଖିବା ପରେ ଚାରିଜଣ ଲୋକଙ୍କ ଉପରେ ସନ୍ଦେହ କରି ସମସ୍ତଙ୍କୁ ପଚରାଉଚରା ପାଇଁ ଡାକିଥିଲା । କିନ୍ତୁ ମୁକେଶ ବ୍ୟତୀତ ଅନ୍ୟ ସମସ୍ତେ ଆସିଥିଲେ । ଫଳରେ ମୁକେଶ ଉପରେ ପୋଲିସର ସନ୍ଦେହ ହୋଇଥିଲା । ପୋଲିସ ଟିମ୍ ଡବୁଆ ସ୍ଥିତ ମୁକେଶର ଘରେ ଚଢଉ କରିଥିଲା ।, କିନ୍ତୁ ମୁକେଶ ସେଠାରେ ନଥିଲା । ମୁକେଶ ଘରୁ ପୋଲିସକୁ ଏକ ପତ୍ର ମିଳିଥିଲା ।  ପତ୍ରରେ ମୁକେଶ ହିଁ ଡାକ୍ତରଙ୍କ ସମେତ ଚାରିଜଣଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିଥିବା କଥା ସ୍ବୀକାର କରିବା ସହ  ସେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିବାକୁ ଯାଉଛି ବୋଲି ଚିଠିରେ ଉଲ୍ଲେଖ କରିଥିଲା ।

ଡାକ୍ତର ଓ ତାଙ୍କ ପରିବାରକୁ ହତ୍ୟା କରିବାର କାରଣ ଅସ୍ପଷ୍ଟ ରହିଛି  । କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚର ୧୦ଟି ଟିମ ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଧରିବା ପାଇଁ ଖୋଲତାଡ ଜାରି ରଖିଛି । ଖୁବଶୀଘ୍ର ମୁକେଶକୁ ଗିରଫ କରାଯିବା ସହ ହତ୍ୟାର କାରଣ ଜଣାପଡିବ ବୋଲି ଏସପି କ୍ରାଇମ କହିଛନ୍ତି । ଅଭିଯୁକ୍ତ ମୁକେଶର ଭାଇ ସମେତ ଚାରିଜଣଙ୍କୁ ଅଟକ ରଖି ଖୋଲତାଡ କରୁଛି ପୋଲିସ  ।

ମୁକେଶର ରକ୍ତରେ ଛିଟା ଲାଗିଥିବା ସାର୍ଟ , କପଡା ଓ ପ୍ରିୟଙ୍କାର ମୋବାଇଲ ନିକଟସ୍ଥ ଜଙ୍ଗଲରୁ ଜବତ କରାଯାଇଛି  । ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡରେ ବ୍ୟବହୃତ ସ୍କୁଟିକୁ ମୁକେଶ ଘରୁ ଜବତ କରାଯାଇଛି । ଯେଉଁ ସ୍କୁଟି ଚାବିରେ ରକ୍ତ ଲାଗିଥିବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ।

   Related Posts