Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ୨୫ ବର୍ଷ ପରେ ଦୁର୍ଲଭ ନାଗାର୍ଜୁନ ବେଶରେ ସଜେଇ ହେବେ ଶ୍ରୀଜିଉ, ଆରମ୍ଭ ହେଲା ପ୍ରସ୍ତୁତି
  • ||
  • କୋଇଲା ଖଣି ଆବଣ୍ଟନ ଦୁର୍ନୀତି ମାମଲାରେ ପୂର୍ବତନ କେନ୍ଦ୍ର ମନ୍ତ୍ରୀ ଦିଲ୍ଲୀପ ରାୟଙ୍କୁ ମିଳିଲା ଜାମିନ
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି : ମାଟି ତଳୁ ବିପୁଳ ପରିମାଣର ଅସ୍ତ୍ରଶସ୍ତ୍ର ସହ ବିସ୍ଫୋରକ ସାମଗ୍ରୀ ଜବତ
  • ||
  • ରାଜନଗର : ଭୋଗ ଖାଇ ୧୫୦ ଅସୁସ୍ଥ, ୩୦ ଜଣଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ଗୁରୁତର
  • ||
  • ପାରାଦୀପ : ସମୁଦ୍ରରେ ବୁଡିଗଲା ମାଛଧରା ଟ୍ରଲର, ୫ ମତ୍ସ୍ୟଜୀବୀ ଉଦ୍ଧାର, ୪ ନିଖୋଜ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୪ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୪୮୦କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଟ୍ରେନ୍‌ରେ କଟି ବାପା-ଝିଅ-ପୁଅର ମୃତ୍ୟୁ, ଆତ୍ମହତ୍ୟା ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ବାଇକ୍‌କୁ ଧକ୍କାଦେଲା ହାଇଓ୍ୱା ଟ୍ରକ, ଆରୋହୀ ମୃତ
  • ||

ରାତିରେ ପରିସ୍ରା କରିବାକୁ ଉଠିଥିବା ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ କରିବା ମାମଲାରେ ଦୋଷୀ ସାବ୍ୟସ୍ତ କଲା କୋର୍ଟ, ଜଣକୁ ଆଜୀବନ ଜେଲଦଣ୍ଡ

13/02/2019 at 4:24 PM

ହିସାର ୧୩/୨ – ଜଣେ ନାବଳିକାଙ୍କୁ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ କରିବା ଅଭିଯୋଗରେ ଜଣକୁ ଆଜୀବନ ଜେଲଦଣ୍ଡ । ଏହି ଘଟଣାରେ ଅନ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତମାନେ ଫେରାର ଥିବା କଥା ଜଣାଯାଇଛି ।

ଏହି ଦୁଷ୍କର୍ମ ଘଟଣା ଅକ୍ଟୋବର ମାସ ୨୯ ତାରିଖ ୨୦୧୭ ମସିହାରେ ହିସାରର ଏକ ଗାଁରେ ଘଟିଥିଲା । ପୀଡ଼ିତାଙ୍କ ବାପା ଏନେଇ ଥାନାରେ କରିଥିଲେ ଅଭିଯୋଗ ।

୩୦ ତାରିଖରେ ଜଣେ ଲୋକ ତାଙ୍କ ଝିଅ ଅପହରଣ ହୋଇଥିବା ନେଇ ଥାନାରେ ଆଣିଥିଲେ ଅଭିଯୋଗ । ରାତିରେ ସମସ୍ତେ ଶୋଇଥିବା ବେଳେ ଘଟି୍‌ଥିଲା ଏହି ଘଟଣା । ଜଣେ ସଂପର୍କୀୟଙ୍କ ବିବାହ ଭୋଜିରେ ଯୋଗଦେବାକୁ ଘରେ ତାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ, ଅନ୍ୟ ସଦସ୍ୟମାନେ ଚାଲିଯାଇଥିଲେ । କେବଳ ସେ ଓ ତାଙ୍କ ୧୭ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ଝିଅ ସେହିଦିନ ଘରେ ଥିଲେ । ଝିଅ ଶୋଇବା ପାଇଁ ଉପରଘରକୁ ଚାଲିଯିବା ବେଳେ ନିଜେ ତଳ ଘରେ ଶୋଇଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ରାତି ୧୨.୩୦ ସମୟରେ ଉଠି ଦେଖିଥିଲେ ତାଙ୍କ ଝିଅ ଶୋଇବାଘରେ ନଥିଲା । ଚାରିଆଡ଼େ ଖୋଜାଖୋଜି ପରେ କୌଣସି ଜାଗାରେ ସେ  ପାଇ ନଥିଲେ ।

ଝିଅକୁ କେହି ଅପହରଣ କରିନେବା ଅଭିଯୋଗରେ ଥାନାରେ ଦେଇଥିଲେ ଏତାଲା । କିନ୍ତୁ ୨ ଦିନ ପରେ ଝିଅ ଘରକୁ ଫେରି ଯେଉଁ କଥା କହିଥିଲା ଶୁଣି ମୁଣ୍ଡ କିଛି କାମ କରି ନଥିଲା ତାଙ୍କର ।

ଝିଅ କହିଥିଲା, ସେ ଶୋଇବାକୁ ଉପର ଘରକୁ ଚାଲିଯାଇଥିଲା ।  ରାତିରେ ପରିସ୍ରା ଲାଗିବାରୁ କବାଟ ଖୋଲି ବାହାରକୁ ଆସିଥିଲେ । ପୂର୍ବରୁ ଅନ୍ଧାରରେ ତାଙ୍କ ଗାଁର  ଦିଲ୍ଲୀପ ନାମକ ଜଣେ ଯୁବକ ଲୁଚି ବସିଥିଲେ । ସେ ବାହାରକୁ ଆସିବା ପରେ ମୁହଁରେ ସେଲୋ ଟେପ ଲଗାଇ ଟେକି ନେଇଥିଲେ । ଦିଲ୍ଲୀପ ସହିତ ଗାଁର ଆଉ ତିନି ଜଣ ଯୁବକ ବି ଥିଲେ ।

ତାଙ୍କୁ ଅପହରଣ କରିନେବା ପରେ ଗୋଟିଏ ବନ୍ଦ କୋଠରିରେ ରଖି ଜଣେ ପରେ ଜଣେ କରିଥିଲେ ଦୁଷ୍କର୍ମ । ସେ ୪ଜଣ ଯୁବକଙ୍କ ଅତ୍ୟାଚାରରେ ହୋଇ ପଡ଼ିଥିଲେ ବେହୋସ । ସକାଳୁ ଉଠିବା ପରେ ଦେଖିଲେ ତାଙ୍କୁ ବାହାରୁ ଚାବି ଦେଇ ସେମାନେ ଚାଲିଯାଇଥିଲେ । ସେ ଯେତେ ଚିତ୍କାର କଲେ ମଧ୍ୟ କେହି କବାଟ ଖୋଲି ନଥିଲେ ।

ସେମାନେ ପୁଣି ଫେରିଆସିଥିଲେ ।  ଦିଲ୍ଲୀପ ସହିତ ତାଙ୍କ ବନ୍ଧୁମାନେ ମଧ୍ୟ  ଲଗାତର ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିବା କଥା କହିଛନ୍ତି ନାବାଳିକା । ଦୁଇଦିନ କାଳ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିବା ପରେ ତାଙ୍କ ଘର ପାଖରେ ଛାଡ଼ିଦେଇ ଆସିଥିଲେ ।

ପୋଲିସ ଦିଲ୍ଲୀପକୁ ଗିରଫ କରିଥିଲେ ମଧ୍ୟ ସର୍ତ୍ତମୂଳକ ଜାମିନରେ ଛାଡ଼ିଦେଇଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ଏହି ଘଟଣାରେ କୋର୍ଟ ଦିଲ୍ଲୀପଙ୍କୁ ଆଜୀବନ କାରାଦଣ୍ଡାଦେଶ କରିଛନ୍ତି ।

   Related Posts