Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ସାଲେପୁର : ମକର ଯାତ୍ରାରୁ ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ଟେକି ନେଇ ନଦୀପଠାରେ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ, ଥାନାରେ ଏତଲା, ଭାଇରାଲ୍ ଭିଡିଓ ନେଇ ପୋଲିସର ଛାନଭିନ୍
  • ||
  • କେନ୍ଦ୍ରାପଡା : ଚିକିତ୍ସା ଅବହେଳାରୁ ରୋଗୀ ମୃତ୍ୟୁ ଅଭିଯୋଗ, ସିଡିଏମ୍‌ଓଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ଆଗରେ ମୃତଦେହ ରଖି ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ଧାରଣା
  • ||
  • ବୌଦ୍ଧ : ATMରୁ ବାହାରିଲା କାଗଜ ପେଷ୍ଟ ଥିବା ୨୦ଟି ୫ଶହ ଟଙ୍କିଆ ନୋଟ୍, ଫେରସ୍ତ ନେବାକୁ ମନାକଲା ବ୍ୟାଙ୍କ୍ !
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ବୁଧବାରଠୁ ପୁଣି ଟିକାକରଣ, ଟିକା ନେବେ ବଳକା ୧ ଲକ୍ଷ ୭୩ ହଜାର ୬୩୬ ଜଣ ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟକର୍ମୀ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : କିନ୍ନରଙ୍କଠାରୁ ୩ବର୍ଷର ଶିଶୁ କନ୍ୟାକୁ ଉଦ୍ଧାର କଲା ଚାଇଲ୍ଡ ଲାଇନ୍, ଚୋରି ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : STF ପଞ୍ଝାରେ ଧଳା ଜହର ବେପାରୀ, କୋଟିଏରୁ ଅଧିକ ଟଙ୍କାର ବ୍ରାଉନସୁଗାର ଜବତ
  • ||
  • ନବରଙ୍ଗପୁର : ଚଳନ୍ତା କାର୍‌ରେ ଲାଗିଲା ନିଆଁ, ଅଳ୍ପକେ ବର୍ତ୍ତିଲେ ଯାତ୍ରୀ
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : ହାତୀ ପୁଣି ନେଲା ଆଉ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ, ଶୌଚ ହେବାକୁ ଯାଇଥିବା କଚାଡି ମାରିଲା ଦନ୍ତା
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗୀର : ବିଚାରାଧୀନ କଏଦୀ ମୃତ, ହତ୍ୟା ମାମଲାରେ ଥିଲେ ଅଭିଯୁକ୍ତ
  • ||
  • ଶହେ ତଳକୁ ଖସିଲା ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୯୯ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍‌, ୩୩୪୫୨୯ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||

ପ୍ରେମିକାକୁ କଥା ଦେଇଥିଲା ବୋଲି ପୋଲିସ ଗାଡିରୁ ଡେଇଁ ଖସିଗଲା…

13/12/2019 at 1:47 PM

କେନ୍ଦୁଝର ୧୩।୧୨: ପ୍ରେମିକାଙ୍କୁ ଦେଖା କରିବାକୁ ଦେଇଥିବା ପ୍ରତିଶ୍ରୁତି ରକ୍ଷା କରିବାକୁ ପୋଲିସ ଗାଡିରୁ ଡେଇଁ ଚମ୍ପଟ ମାରିଲେ ଯୁବକ । କେନ୍ଦୁଝରରୁ ରାଉରକେଲା ବାଳସୁଧାର ଗୃହକୁ ଆସୁଥିବା ୯ ନାବାଳକଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଜଣେ ଚଳନ୍ତା ଗାଡିରୁ ଛୁ’ ମାରିଥିଲେ । ଏ ନେଇ ଚାନ୍ଦିପୋଷ ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଥିଲା । ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ କେନ୍ଦୁଝରରୁ ଧରିଛି ପୋଲିସ ।

ପ୍ରେମିକାକୁ ଭେଟିବା ପାଇଁ ପୋଲିସ ସୁରକ୍ଷାବଳ ଭାଙ୍ଗି ବସ୍‌ରୁ ଚମ୍ପଟ୍‌ ମାରିଥିଲେ ଯୁବକ । ଅଭିଯୁକ୍ତର ଡାଏରୀ ଯାଞ୍ଚ ପରେ ପୋଲିସ ପ୍ରେମିକା ଘର ଆଗରେ ଜଗି ରହି ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଗିରଫ କରିଛି । ତେବେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଜଣଙ୍କ ଜଣେ ବାଳ ଅପରାଧୀ ଭାବେ ସୁଧାର ଗୃହରେ ରହି ଆସୁଥିବା ବେଳେ ଇତିମଧ୍ୟରେ ସେ ସାବାଳକ ହୋଇ ସାରିଥିବା ପୋଲିସ ପକ୍ଷରୁ ସୂଚନା ମିଳିଛି । 

କେନ୍ଦୁଝର ଜିଲ୍ଲା ଘଟଗାଁ ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ଢେଙ୍କିକୋଟ ମସାଣୀଯୋଡି ଗ୍ରାମରେ ଏକ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡରେ ସଂପୃକ୍ତ ଥିଲେ ଅଭିଯୁକ୍ତ । ସେତେବେଳେ ସେ ନାବାଳକ ଥିବାରୁ ଅଦାଲତର ନିର୍ଦ୍ଦେଶ କ୍ରମେ ରାଉରକେଲା ସ୍ଥିତ ସୁଧାର ଗୃହକୁ ପଠାଇ ଦିଆଯାଇଥିଲା । ସେ ସେଠାରେ ପ୍ରାୟ ୭/୮ମାସ ହେବ ରହି ଆସୁଥିଲା । ତେବେ ସୁଧାର ଗୃହରେ ଥିବାବେଳେ ନାବାଳକ ଜଣକ କେନ୍ଦୁଝର ଅଞ୍ଚଳର ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କୁ ପ୍ରେମ କରି ବସିଥିଲା । ମହିଳା ଜଣକ ୩ଟି ଛୁଆର ମା’ । ସେ ନିଜ ଭାଇକୁ ଦେଖା କରିବାକୁ ରାଉରକେଲା ଯାଉଥିବା ସମୟରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ସହିତ ନିୟମିତ ଦେଖା ହେଉଥିଲା । ସେଠାରୁ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଥିଲା । କିଛିଦିନ ତଳେ ମହିଳା ଜଣଙ୍କ ପୁଣି ରାଉରକେଲା ଯାଇଥିଲେ । ଅଭିଯୁକ୍ତ ସହିତ ଭେଟ ହେବା ପରେ ଗୁରୁବାର ସେ କେନ୍ଦୁଝରରେ ମହିଳାଙ୍କ ଘରକୁ ପହଞ୍ଚିବ ବୋଲି ପ୍ରତିଶ୍ରୁତି ଦେଇଥିଲା ।

ବୁଧବାର ଅଭିଯୁକ୍ତର ମାମଲା ବିଚାର ଥିବାରୁ ସେ କେନ୍ଦୁଝର ଯିବ ଓ ତାଙ୍କୁ ଦେଖାକରିବ ବୋଲି କହିଥିଲା ।  ଜଣେ ନାବାଳକଙ୍କ ଶରୀର ଅସୁସ୍ଥ ଥିବାରୁ ପୁଲିସ୍‌ ଟିମ୍‌ ୯ ଜଣଙ୍କୁ ଏକ ଗାଡ଼ିରେ କେନ୍ଦୁଝର ନେଇଥିଲେ । କେନ୍ଦୁଝର କୋର୍ଟରେ ସେମାନଙ୍କୁ ହାଜର କରିବା ପରେ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ୯ ଜଣଙ୍କୁ ଧରି ପୁଲିସ୍‌ର ଅନ୍ୟ ଏକ ଟିମ୍‌ ରାଉରକେଲା ଫେରୁଥିଲେ । ରାତି ପ୍ରାୟ ସାଢେ ୧୦ଟାରେ ୧୪୩ ନଂ.ଜାତୀୟ ରାଜପଥର ଚମ୍ପାଝରଣ ରେଲୱେ ଓଭରବ୍ରିଜ୍‌ ଉପରେ ଗାଡ଼ିର ଗତି ମନ୍ଥର ହେବାରୁ ଏହାର ସୁଯୋଗ ନେଇ ଚଳନ୍ତା ଗାଡ଼ିର ଝରକା ଖୋଲି ଜଣେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଚମ୍ପଟ ମାରିଥିଲା । ୮ ଜଣ ନାବାଳକଙ୍କୁ ପୋଲିସ୍‌ ଟିମ୍‌ ରାଉରକେଲା ବାଳସୁଧାର ଗୃହକୁ ହସ୍ତାନ୍ତର କରିବା ପରେ ଘଟଣାକୁ ନେଇ ଚାନ୍ଦିପୋଷ ଥାନାରେ ଲିଖିତ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ । ରାଉରକେଲାରେ ତା’ ଆସବାବପତ୍ର ଯାଞ୍ଚ କରିଥିଲା ।

ଯାଞ୍ଚ ସମୟରେ ଏକ ଡାଏରୀ ସେଠାରୁ ଜବତ ହୋଇଥିଲା । ଏହି ଡାଏରୀରେ ମହିଳାଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ ସମସ୍ତ ବିଷୟକୁ ଟିକିନିଖି ଲେଖାଯାଇଥିଲା । ପୁଲିସ ମଧ୍ୟ ରାଉରକେଲାରୁ ସମସ୍ତ ତଥ୍ୟ ହାସଲ କରିବା ପରେ ମହିଳାଙ୍କ ଘର କେନ୍ଦୁଝର ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ପଛପଟେ ସାଦା ପୋଷାକରେ ଜଗି ରହିଥିଲା । ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ମହିଳାଙ୍କୁ ଦେଖା କରିବାକୁ ଯାଉଥିବା ସମୟରେ ପୋଲିସ ପଞ୍ଝାରେ ପଡି ଯାଇଥିଲା ।

   Related Posts