Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ ଆକାଉଣ୍ଟାଣ୍ଟ, ୩ ହଜାର ଟଙ୍କା ଲାଞ୍ଚ ନେବାବେଳେ ଧରାପଡିଲେ

21/08/2020 at 2:41 PM

ଫୁଲବାଣୀ ୨୧।୮: ଭିଜିଲାନ୍ସ ହାତରେ ଧରାପଡିଲେ ଆକାଉଣ୍ଟାଣ୍ଟ । ୩ ହଜାର ଟଙ୍କା ଲାଞ୍ଚ ନେବାବେଳେ ଭିଜିଲାନ୍ସ ହାତରେ ଧରାପଡିଲେ ଜିଲ୍ଲା ଟ୍ରେଜେରୀ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟର ଆକାଉଣ୍ଟାଣ୍ଟ ।

ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ ଟିକାବାଲିର ପ୍ରମୋଦ କୁମାର ପାଣିଗ୍ରାହୀ ଫୁଲବାଣୀ ସ୍ଥିତ ଜିଲ୍ଲା ମତ୍ସ୍ୟ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ସହକାରୀ ମତ୍ସ୍ୟ ଅଧିକାରୀ ଭାବେ ୨୦୧୪ରେ ଅବସର ଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ । ପ୍ରମୋଦ କୁମାର ପାଣିଗ୍ରାହୀଙ୍କର ୨ ଲକ୍ଷ ୧୮ ହଜାର ୭୯୫ ଟଙ୍କା ଏରିଏର ବିଲ୍ ପାଇବାର ଥିଲା । ଏହାକୁ ପାସ୍ କରିବା ପାଇଁ ଜିଲ୍ଲା ଟ୍ରେଜେରୀର ଆକାଉଣ୍ଟାଣ୍ଟ ଅରୁପ କୁମାର ମିଶ୍ର ୩ ହଜାର ଟଙ୍କା ଲାଞ୍ଚ ଦାବି କରିଥିଲେ । ଏହାକୁ ନେଇ ପ୍ରମୋଦ ବ୍ରହ୍ମପୁର ଭିଜିଲାନ୍ସରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ ।

ଅଭିଯୋଗ ପାଇ ଭିଜିଲାନ୍ସ ଏସପି ଚଢାଉ କରିବାକୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେବାପରେ ଯୋଜନା ମୁତାବକ ଶୁକ୍ରବାର ପୂର୍ବାହ୍ନ ୧୧ଟା ସମୟରେ ଆକାଉଣ୍ଟାଣ୍ଟ ପ୍ରମୋଦଙ୍କଠାରୁ ୩ ହଜାର ଟଙ୍କା ଲାଞ୍ଚ ନେଉଥିବାବେଳେ ପୂର୍ବରୁ ଲୁଚି ରହିଥିବା ଭିଜିଲାନ୍ସ ଅଧିକାରୀମାନେ ତାଙ୍କୁ ଧରିବା  ସହ ଗିରଫ କରି ଲାଞ୍ଚ ଟଙ୍କା ଜବତ କରିଥିଲେ । ପରେ ଆକାଉଣ୍ଟାଣ୍ଟଙ୍କ ପିଅନପଡା ଘରେ ସର୍ଚ୍ଚ କରାଯାଇଛି । ଏହି ଚଢାଉରେ ଡିଏସପି ଏକେ ନାୟକ, ଇନ୍ସପେକ୍ଟର ଶରତ ଚନ୍ଦ୍ର ସାହୁ, ପୁଲସ୍ତି ଛତ୍ରିଆ ପ୍ରମୁଖ ସାମିଲ ଥିଲେ ।

   Related Posts