Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ରାଶି ଅନୁସାରେ ସୁନା ଅଳଙ୍କାର ପିନ୍ଧିବା ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅନ୍ତୁ, ମିଳିବ ଫାଇଦା..

ଆଜିକାଲି ସୁନା ଚେନ, ମୁଦି ବା କଡା ପିନ୍ଧିବାର ଟ୍ରେଣ୍ଡ ଚାଲିଛି। ତେବେ ସୁନା ପିନ୍ଧୁଥିବା ଲୋକେ ଜ୍ୟୋତିଷଶାସ୍ତ୍ରର ଏହି ନିୟମରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଜରୁରୀ। ଏହି ବିଷୟରେ ଜ୍ୟୋତିଷଶାସ୍ତ୍ର କଣ କହେ ଜାଣନ୍ତୁ।

– ମେଷ, କର୍କଟ, ସିଂହ ଓ ଧନୁ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ସୁନା ପିନ୍ଧିବା ଶୁଭ ହୋଇଥାଏ। ଅପରପକ୍ଷରେ ବୃଷ, ମିଥୁନ, କନ୍ୟା ଓ କୁମ୍ଭ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ସୁନା ପିନ୍ଧିବା ଅଶୁଭ ହୋଇଥାଏ।

– ତୁଳା ଓ ମକର ରାଶିର ଲୋକମାନେ ସୁନା କମ ପିନ୍ଧିବା ଜରୁରୀ।

– ବୃଷ ଓ ମାନ ରାଶିର ଲୋକେ ସୁନା ପିନ୍ଧିଲେ ତାଙ୍କ ପାଇଁ କେବେ କୌଣସି ଅସୁବିଧା ହୋଇନଥାଏ।

– କୁଣ୍ଡଳୀରେ ବୃହସ୍ପତ୍ତି ଖରାପ ଥିଲେ ବା ଦୂଷିତ ଥିଲେ ସୁନା ପିନ୍ଧିବା ଅନୁଚିତ୍‌।

– ସ୍ବର୍ଣ୍ଣ ଆବୁଷଣ ପବିତ୍ର ଧାତୁ ହୋଇଥାଏ। ଏହା ବୃହସ୍ପତ୍ତିଙ୍କ ଧାତୁ ବୋଲି କୁହାଯାଏ। ସେଥିପାଇଁ ସୁନା କେବେ ଗୋଡରେ ପିନ୍ଧିବା ଅନୁଚିତି୍‌। ଏହା ଦ୍ବାରା ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ଅନେକ ସମସ୍ୟା ହୋଇଥାଏ।

– ସୁନା ପିନ୍ଧୁଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ମଦ ପିଇବା ଅନୁଚିତ୍‌।

– ସୁନା ପିନ୍ଧୁଥିବା ଲୋକେ ମାଂସ ଖାଇବା ଅନୁଚିତ୍‌। ଏହା ଦ୍ବାରା ଜୀବନରେ ଅନେକ ସମସ୍ୟା ହୋଇଥାଏ। ଏହାର ପବିତ୍ରତା ପାଳନ କରିବା ଜରୁରୀ।

– ସୁନା, ଲୁହା ବା ନକଲି ଆଭୁଷଣ କେବେ ଏକା ସହ ପିନ୍ଧିବା ଅନୁଚିତ୍‌। ଏହା ଦ୍ବାରା ବୃହସ୍ପତିଙ୍କର କୌଣସି ଖୁଭ ପ୍ରଭାବ ପଡେ ନାହିଁ।

   Related Posts