Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କେରଳରେ ଭୀଷଣ ବର୍ଷା: ୫ ଜିଲ୍ଲାରେ ବନ୍ୟା ପରିସ୍ଥିତି, ଭୂସ୍ଖଳନରେ ଜଣେ ମୃତ, ୧୨ ନିଖୋଜ
  • ||
  • ପୂର୍ବତନ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମନମୋହନ ସିଂହଙ୍କୁ ଡେଙ୍ଗୁ, ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟବସ୍ଥାରେ ଆସୁଛି ସୁଧାର
  • ||
  • କାମେଶ୍ୱର ମନ୍ଦିରରୁ ଚୋରି, ଦାନବାକ୍ସ ଭାଙ୍ଗି ଟଙ୍କା ଲୁଟିନେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍: କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୩ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୩୫୮ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ନବୀନ @ ୭୬, ଶୁଭେଚ୍ଛା ଜଣାଇଲେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦୀ
  • ||
  • ୭୬ ବର୍ଷରେ ପାଦ ଦେଲେ ନବୀନ, କରୋନା ମହାମାରୀ ପାଇଁ ପାଳିବେନି ଜନ୍ମଦିନ
  • ||
  • ଶାରଦୀୟ ଦୁର୍ଗାପୂଜା ଶେଷ, ଶନିବାର ଧରାପୃଷ୍ଠରୁ ବିଦାୟ ନେବେ ମା
  • ||
  • ହାଟରୁ ଫେରୁଥିବା ବେଳେ ବୃଦ୍ଧାଙ୍କୁ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ, ଘରେ ଛାଡିଦେବେ କହି ଇଜ୍ଜତ ଲୁଟିଲେ ୮ ସଇତାନ
  • ||
  • କଟକ : କଟକରେ ଏନ୍‌କାଉଣ୍ଟର, ଦୁର୍ଦ୍ଦାନ୍ତ ଅପରାଧୀ ରାକେଶ ଆହତ
  • ||

ଏହି ୪ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ହୋଇଥାନ୍ତି ଖୁବ୍ ଖର୍ଚ୍ଚୀ : କେବେ ବି ହୋଇନଥାଏ ଏମାନଙ୍କ ପାଖରେ ଧନର ଅଭାବ

9/09/2021 at 11:53 AM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୦୯/୦୯ : ପ୍ରତ୍ୟେକ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ବହୁତ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି । ହେଲେ ତାଙ୍କର ଧନର ଅଭାବ ରହିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ । ଏଥିପାଇଁ ବ୍ୟକ୍ତି ମଧ୍ୟ ନିରନ୍ତର ପ୍ରୟାସ କରନ୍ତି । କିଛି ଲୋକ ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ ବହୁତ ରୋଜଗାର କରନ୍ତି କିନ୍ତୁ ତା’ଠାରୁ ଅଧିକ ଖର୍ଚ୍ଚ ମଧ୍ୟ କରନ୍ତି, ଯେଉଁଥି ପାଇଁ ସେମାନଙ୍କୁ ଅର୍ଥ ଅଭାବର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡେ । କିନ୍ତୁ ସେହି ସମୟରେ କିଛି ଲୋକ ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ ବହୁତ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରନ୍ତି ଏବଂ ଖୋଲାଖୋଲି ଭାବରେ ଖର୍ଚ୍ଚ କରନ୍ତି କିନ୍ତୁ ସେମାନଙ୍କର କଦାପି ଟଙ୍କା ଏବଂ ଖାଦ୍ୟର ଅଭାବ ନଥାଏ । ତେବେ ଏଠାରେ ଆମେ ରାଶିରୁ ଚିହ୍ନି ପାରିବା ଏହିପରି ଲୋକମାନଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ବ  ବିଷୟରେ ଜାଣିବା ।

ମେଷ ରାଶି: ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଟଙ୍କା ଦୃଷ୍ଟିରୁ ବହୁତ ଭାଗ୍ୟବାନ ବୋଲି ବିବେଚନା କରାଯାଏ। ସେମାନେ ସେମାନଙ୍କର ପରିଶ୍ରମରୁ ବହୁତ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରନ୍ତି। ବହୁତ କ୍ବଚିତ୍ ଏହି ଘଟଣା ଆସେ ଯେତେବେଳେ ସେମାନଙ୍କର ଖର୍ଚ୍ଚ ସେମାନଙ୍କ ଆୟଠାରୁ ଅଧିକ ହୁଏ। ସେମାନେ ବହୁତ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରନ୍ତି ଏବଂ ଏହାକୁ ବହୁତ ଖର୍ଚ୍ଚ କରନ୍ତି । ସେମାନଙ୍କ ଭିତରେ ଟଙ୍କା ଜମା କରିବାର ଅଭ୍ୟାସ ମଧ୍ୟ ଅଛି । ଯେଉଁ କାରଣରୁ ସେମାନଙ୍କ ପାଖରେ ବହୁତ କମ୍ ଅର୍ଥର ଅଭାବ ଦେଖାଯାଏ ।

ତୁଳା ରାଶି: ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ମଧ୍ୟ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କ୍ଷେତ୍ରରେ ବହୁତ ଆଗରେ ଅଛନ୍ତି । ସେମାନେ ନିଜ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସର୍ବାଧିକ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରନ୍ତି । ସେମାନେ ସେମାନଙ୍କର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ସହିତ ନିଜ କ୍ୟାରିୟରରେ ଏକ ଭଲ ସ୍ଥାନ ହାସଲ କରନ୍ତି। ସେମାନେ ସେମାନଙ୍କର ବିଳାସ ପୂର୍ଣ୍ଣ ଜୀବନ ପାଇଁ ବହୁତ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରନ୍ତି । ସେମାନେ ଟଙ୍କା ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ସଫଳ  ମଧ୍ୟ ଅଟନ୍ତି ।

ସିଂହ ରାଶି : ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରନ୍ତି, ହେଲେ ସେମାନଙ୍କର ଅର୍ଥର ଅଭାବ ନଥାଏ । ସେମାନେ ମଧ୍ୟ ସପିଂକୁ ବହୁତ ଭଲ ପାଆନ୍ତି । ବେଳେବେଳେ ସେମାନେ ନିଜ ବଜେଟରୁ ମଧ୍ୟ ବାହାରକୁ ଯାଆନ୍ତି କିନ୍ତୁ ସେମାନେ କଦାପି ଟଙ୍କା ଅଭାବ କରନ୍ତି ନାହିଁ ।

କର୍କଟ ରାଶି: ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନଙ୍କର ଦେବୀ ଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କ ବିଶେଷ ଅନୁଗ୍ରହ ରହିଛି । ସେମାନଙ୍କୁ ଜୀବନରେ ବହୁତ କମ୍ ଆର୍ଥିକ ସଙ୍କଟର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡେ । ସେମାନେ ସେମାନଙ୍କର ଅଧିକାଂଶ ଅର୍ଥ ଯାତ୍ରା ପାଇଁ ଖର୍ଚ୍ଚ କରନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ସେମାନେ କଦାପି ଟଙ୍କାର ଅଭାବ କରନ୍ତି ନାହିଁ।

   Related Posts