Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଡ୍ରାଇଭରଙ୍କୁ ମାଗିଲେ ଲାଞ୍ଚ, ନଦେବାରୁ ଆକ୍ରମଣ କରି କଲେ ଲହୁଲୁହାଣ
  • ||
  • ଆଉ ବର୍ଷା ନାହିଁ, ବଦଳିବ ପାଗ : ୧୧ରୁ କମିଯିବ ଶୀତ
  • ||
  • ଆସୁଛନ୍ତି ପୁଟିନ : ମୋଦୀଙ୍କୁ ଭେଟିବେ, ବହୁ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରସଙ୍ଗ ଉପରେ ହେବ ଆଲୋଚନା
  • ||

ମୁହାଁମୁହିଁ ଧକ୍କା ହେଲା ୨ ବାଇକ, ଦୁଇ ଗୁରୁତର

26/06/2020 at 4:03 PM

ନୀଳଗିରି, ୨୬|୦୬ : ବାଲେଶ୍ୱର ଜିଲ୍ଲା ନୀଳଗିରି ବ୍ଲକ ବରମପୁର ଥାନା ଅଧିନ ତେଲିପାଳ ଆଶ୍ରମ ନିକଟରେ ଦୁଇଟି ବାଇକ ସମ୍ନାସାମ୍ନି ଧକ୍କାହୋଇ ଦୁର୍ଘଟଣାଗ୍ରସ୍ତ ହୋଇଛି । ଏଥିରେ ଦୁଇ ଜଣ ଆରୋହୀ ଗୁରୁତର ହୋଇଥିବା ବେଳେ ଜଣେ ଆହତ ହୋଇଥିବା ଜଣାପଡିଛି।

ସୂଚନାନୁସାରେ,  ଉପରଡିହା ଗ୍ରାମର ସାରଙ୍ଗ ଧର ସାହୁ ଓ ନବୀନ କୁମାର ସାହୁ ଏକ ବାଇକରେ ନୀଳଗିରି ଆଡୁ ଘରକୁ ଫେରୁଥିଲେ । ସେହି ସମୟରେ ବିପରୀତ ଦିଗରୁ ଆସୁଥିବା ଖନ୍ତାପଡା ଅଞ୍ଚଳର ଶରତ ଚନ୍ଦ୍ର ବେହେରାଙ୍କ ବାଇକ ସହ ଅନ୍ୟ ବାଇକଟି ସାମ୍ନାସାମ୍ନି ଧକ୍କା ହୋଇଥିଲା। ଉଭୟ ବାଇକ ଭାଙ୍ଗିରୁଜି ଯାଇଥିବା ବେଳେ ସାରଙ୍ଗ ଓ ଶରତ ଗୁରୁତର ହୋଇଛନ୍ତି । ସେହିପରି ନବୀନ ମଧ୍ୟ ଆହତ ହୋଇଥିବା ଜଣାପଡିଛି।

ବରମପୁର ପୋଲିସ ପହଁଞ୍ଚି  ତିନିଜଣଙ୍କୁ ୧୦୮ ଆମ୍ବୁଲାନ୍ସ ଯୋଗେ  ନୀଳଗିରି ଡାକ୍ତରଖାନାକୁ ପଠାଇବା ସହ ଦୁର୍ଘଟଣା ଘଟିଥିବା ବାଇକ ଦୁଇଟିକୁ ଜବତ କରିଛି । ଶରତଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟାବସ୍ଥା ସଂକଟାପନ୍ନ ହେବାରୁ ତାଙ୍କୁ ବାଲେଶ୍ଵର ମୁଖ୍ୟ ଡାକ୍ତରଖାନାକୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତର କରାଯାଇଛି ।

   Related Posts