Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କମୁଛି କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ, ସୁସ୍ଥ ହୋଇ ଘରକୁ ଫେରିଲେ ଆଉ ୬୬୯ ଆକ୍ରାନ୍ତ
  • ||
  • ସରକାର ଓ କୃଷକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରଥମ ବୈଠକ ବିଫଳ: ପୁଣି ଡିସେମ୍ବର ୩ରେ ଉଭୟ ପକ୍ଷ ମଧ୍ୟରେ ଆଲୋଚନା, ଜାରି ରହିବ ଆନ୍ଦୋଳନ
  • ||
  • ସୋର : ବାଇକ୍ ଉପରେ ମାଡିଗଲା କାର୍, ୩ ଗୁରୁତର
  • ||
  • କଣ୍ଟାବାଞ୍ଝି : ରାସ୍ତା କଡ ସିମେଣ୍ଟ ଖୁଣ୍ଟରେ ପିଟିହେଲା ବାଇକ୍ଦୁ, ଦୁଇ ମୃତ, ଜଣେ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଭଦ୍ରକ : ଟ୍ରକ୍‌କୁ ୮୭ ହଜାର ଟଙ୍କା ଫାଇନ୍, ପରମିଟ୍ ନଥାଇ ପରିବହନ ହେଉଥିଲା ଅଧିକ ଓଜନର ସାମଗ୍ରୀ
  • ||
  • ଆଠମଲ୍ଲିକ : ବାଇକ୍‌କୁ ଧକ୍କା ଦେଲା ପିକ୍‌ଅପ୍ ଭ୍ୟାନ୍, ଦୁଇ ବାଇକ୍ ଆରୋହୀଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ସୋର : ଟ୍ରକ୍ ଚାପାରେ ମା’ ମୃତ, ବାପା-ପୁଅ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ସାନଖେମୁଣ୍ଡି : ଦାଦା ବଟି ମାଗିବା ଅଭିଯୋଗରେ ଯୁବକ ଗିରଫ, ମାଉଜର ଓ ଅଫୁଟା ଗୁଳି ଜବତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୫ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ, ୧୭୪୪ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୩୭୮ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୩୧୯୧୦୩ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||

ବିବାହକୁ ୧୩ ବର୍ଷ ହେଲାଣି, ହେଲେ ଐଶ୍ବର୍ଯ୍ୟାଙ୍କ ଗୋଟେ ଜିଦ୍ ପୂରଣ କରିପାରୁନାହାନ୍ତି ଅଭିଷେକ!

15/10/2019 at 10:43 AM

ମୁମ୍ବାଇ୧୪|୧୦: ବଲିଉଡ ବ୍ୟୁଟି କୁଇନ୍‌ ଐଶ୍ବର୍ଯ୍ୟା ରାୟ ବଚ୍ଚନ ସବୁବେଳେ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଥାନ୍ତି। ପରଦାରେ ଅଭିନୟ କରନ୍ତୁ ବା ନକରନ୍ତୁ ହେଲେ ତାଙ୍କ କ୍ରେଜ ସର୍ବଦା ଦର୍ଶକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳେ। ବଲିଉଡ ତଥା ହଲିଉଡରେ ଐଶ୍ବର୍ଯ୍ୟାଙ୍କ ଫ୍ୟାନ୍ସ ଅଛନ୍ତି। ସମଗ୍ର ବିଶ୍ବ ତାଙ୍କୁ ନୀଳନୟନା ଭାବେ ଜାଣନ୍ତି। ଐଶ୍ବର୍ଯ୍ୟାଙ୍କୁ ଏବେ ୪୫ ବର୍ଷ। ହେଲେ ଆଜି ମଧ୍ୟ ସେ କାହାଠୁ କୌଣସି ଜିନିଷରେ କମ ନାହାନ୍ତି। ତାଙ୍କ ଅଭିନୟ ଓ ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ଆଗରେ ସମସ୍ତେ ଫିକା ପଡିଯାଆନ୍ତି।

ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ଅଭିଷେକ ବଚ୍ଚନ ଓ ଐଶ୍ବର୍ଯ୍ୟାଙ୍କ ବିବାହକୁ ୧୩ ବର୍ଷ ପୂରଣ ହୋଇସାରିଛି। ଉଭୟଙ୍କୁ ବଲିଉଡର ସବୁଠୁ ପାୱରଫୁଲ ଓ ସୁନ୍ଦର ଯୋଡି ବୋଲି କୁହାଯାଏ। ୨୦୦୭ ମସିହା ଏପ୍ରିଲ ମାସ ୨୦ ତାରିଖରେ ଅଭି ଓ ଐଶଙ୍କ ବିବାହ ବଚ୍ଚନ ପରିବାର ବଙ୍ଗଳା ପ୍ରତୀକ୍ଷାରେ ହୋଇଥିଲା। ଉଭୟଙ୍କ ଝିଅ ଆରାଧ୍ୟାକୁ ଏବେ ମାତ୍ର ୮ ବର୍ଷ। ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ଏହି ଦମ୍ପତ୍ତି ୨୦୧୫ ମସିହାରେ ଏକ ଆପାର୍ଟମେଣ୍ଟ କିଣିଥିଲେ। ହେଲେ ଏଯାଏଁ ସେମାନେ ସେଠାକୁ ସିଫ୍ଟ ହୋଇନାହାନ୍ତି। ଏବେ ଜୁହୁ ସ୍ଥିତ ଜଲସା ବଙ୍ଗଳାରେ ଉଭୟ ରହୁଛନ୍ତି।

ତେବେ ଖବର ଆସିଛି ଯେ, ଉଭୟ ନେଇଥିବା ନୂଆ ଘରକୁ ଐଶ୍ବର୍ଯ୍ୟା ସିଫ୍ଟ ହେବାକୁ ଚାହାନ୍ତି। ଏନେଇ ସେ ଅଭିଷେକଙ୍କ ପାଖରେ ବରାବର ଜିଦ୍‌ କରିଆସିଛନ୍ତି। ହେଲେ ଅଭିଷେକ ଏବେ ନିଜ ମାଆ ବାପାଙ୍କ ସହ ରହିବାକୁ ଚାହାନ୍ତି। କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ଏହି ଦମ୍ପତ୍ତି ଅଲଗା ସିଫ୍ଟ ହେବା ପାଇଁ ମୁମ୍ବାଇ ବାନ୍ଦ୍ରାରେ ଏକ ଆପାର୍ଟମେଣ୍ଟ କିଣିଥିଲେ। ଏହି ନୂଆ ଫ୍ଲାଟର ଦାମ ୨୧ କୋଟି ଟଙ୍କାରୁ ମଧ୍ୟ ଅଧିକ।

ଏବେ ଐଶ୍ବର୍ଯ୍ୟା ଅଲଗା ରହିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ଅଭିଷେକ ତାଙ୍କର ଏହି କଥା ରଖିପାରୁନାହାନ୍ତି। କାରଣ ସେ ଏବେ ତାଙ୍କ ମାଆ ବାପାଙ୍କୁ ଛାଡି ଯିବାକୁ ଚାହାନ୍ତି ନାହିଁ। ତେବେ ଏହି ନୂଆ ଘରକୁ ସିଫ୍ଟ ହେବା ପରେ ଅଭି ଓ ଐଶ୍‌ଙ୍କ ପଡୋଶୀ ସନୋମ କପୁର ହେବେ। ସୋନମ୍‌ ମଧ୍ୟ ଏହି ବିଲଡିଂରେ ଏକ ଫ୍ଲାଟ କିଣିଛନ୍ତି। ଏହାର ଦାମ ୩୫ କୋଟିରୁ ଅଧିକ।

 

   Related Posts