Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବିଜେଡିରେ ମିଶିବେ ପ୍ରଦୀପ ମାଝୀ, କହିଲେ ନବୀନଙ୍କ ହାତମୁଠା ଟାଣ କରିବି
  • ||
  • ଆଇଆଇଟି ଜମ୍ମୁର ନୂତନ ଗୃହ ଲୋକାର୍ପଣ କରିବେ ଗୃହମନ୍ତ୍ରୀ ଅମିତ ଶାହ, ଉପସ୍ଥିତ ରହିବେ କେନ୍ଦ୍ର ଶିକ୍ଷାମନ୍ତ୍ରୀ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରଧାନ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍: କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୪ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୪୪୭ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୧୫ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୫୬୧ ମୃତ
  • ||
  • ଚିଲିକାକୁ ଆସିଲେଣି ବିଦେଶୀ ପକ୍ଷୀ, ସୁରକ୍ଷା ପାଇଁ ବନ ବିଭାଗ ପ୍ରସ୍ତୁତ
  • ||
  • ଲକ୍ଷ୍ମୀପୁର ହିଂସାର ମୁଖ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଆଶିଷ ମିଶ୍ରାଙ୍କୁ ଡେଙ୍ଗୁ, ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି
  • ||
  • କମୁଛି ତାପମାତ୍ରା, ଦାରିଙ୍ଗିବାଡିରେ ୧୧ ଡିଗ୍ରୀକୁ ଖସିଲା ପାରଦ
  • ||
  • ସୁପର ସଣ୍ଡେରେ ସୁପର ମୁକାବିଲା : ଟି୨୦ ବିଶ୍ୱକପରେ ଭାରତ-ପାକିସ୍ତାନ ହାଇଭୋଲଟେଜ୍ ଫାଇଟ୍
  • ||

କେମିତି ହୋଇଥିଲା ଅଭିଷେକ ଏବଂ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟାଙ୍କ ପ୍ରେମ କାହାଣୀ ?

22/04/2021 at 8:59 AM

ମୁମ୍ବାଇ ୨୨/୦୪: ଅଭିଷେକ ବଚ୍ଚନ ଏବଂ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ରାୟଙ୍କ ଯୋଡି ପରଫେକ୍ଟ ଯୋଡିମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଗୋଟିଏ । ୨୦୦୭ ରେ ଦୁହେଁ ବିବାହ କରିଥିଲେ । ସେମାନଙ୍କର ଗୋଟିଏ ଝିଅ ଆରାଧ୍ୟା ବଚ୍ଚନ ।  ବଲିଉଡର ଏହି ପାୱାରଫୁଲ୍ ଦମ୍ପତିଙ୍କ ପ୍ରେମ କାହାଣୀ ବିଷୟରେ ଜାଣିବାକୁ ସମସ୍ତେ ଚାହାଁନ୍ତି । ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହା ବିଷୟରେ ଅଭିଷେକ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି ଯେ ଯେତେବେଳେ ସେ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟାଙ୍କୁ ପ୍ରଥମ ଥର ଭେଟିଥିଲେ, ସେତେବେଳେ ସେ ଏକ ପ୍ରଡକ୍ସନ୍ ବଏ ଭାବରେ କାମ କରୁଥିଲେ ।

What acting tips does Aishwarya Rai Bachchan give hubby Abhishek Bachchan?  Read on to find out! : Bollywood News - Bollywood Hungama

ଏକ ଇଣ୍ଟରଭ୍ୟୁରେ ଅଭିଷେକ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ସ୍ୱିଜରଲ୍ୟାଣ୍ଡରେ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟାଙ୍କୁ ଭେଟିଥିଲେ । ସେତେବେଳେ ସେ ବବି ଦେଓଲଙ୍କ ସହ ଫିଲ୍ମର ସୁଟିଂ କରୁଥିଲେ । ଅଭିଷେକ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଯେତେବେଳେ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ପ୍ରଥମ ଥର ଭେଟିଥିଲି ସେତେବେଳେ ମୁଁ ଜଣେ ପ୍ରଡକ୍ସନ୍ ବଏ ଥିଲି । ମୋ ବାପା ‘ମୃତ୍ୟୁଦାତା’ ନାମକ ଏକ ଫିଲ୍ମ ତିଆରି କରିଥିଲେ । ମୁଁ ଏହାର ଲୋକେସନ୍ ଦେଖିବା ପାଇଁ ସ୍ୱିଜରଲ୍ୟାଣ୍ଡ ଯାଇଥିଲି କାରଣ କମ୍ପାନୀ ଭାବୁଥିଲା ଯେ ମୁଁ ସ୍ୱିଜରଲ୍ୟାଣ୍ଡ ବୋର୍ଡିଂ ସ୍କୁଲରେ ବଢିଛି ତେଣୁ ମୁଁ ସେମାନଙ୍କୁ ଭଲ ଲୋକେସନକୁ ନେଇପାରିବି । ‘

ଅଭିଷେକ ଆହୁରି କହିଛନ୍ତି ଯେ ମୁଁ କିଛି ଦିନ ପାଇଁ ଯାଇଥିଲି । ସେତେବେଳେ ମୁଁ ଏକା ଥିଲି । ସେଠାରେ ମୋର ପିଲାଦିନର ବନ୍ଧୁ ବବି ଦେଓଲ୍ ତାଙ୍କର ପ୍ରଥମ ଫିଲ୍ମ ‘ଔର ପ୍ୟାର୍ ହୋ ଗୟା’ର ସୁଟିଂ କରୁଥିଲେ । ସେ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଲେ ଯେ ମୁଁ ମଧ୍ୟ ସେଠାରେ ଅଛି ତେଣୁ ସେ ମୋତେ ଡିନର୍ ପାଇଁ ଡାକିଥିଲେ । ସେଠାରେ ମୁଁ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟାଙ୍କୁ ପ୍ରଥମ ଥର ଭେଟିଥିଲି ।

Aishwarya, Abhishek Bachchan return from their Goa vacation with daughter  Aaradhya. See pics, video | Hindustan Times

ଏହା ପରେ ଅଭିଷେକ ଏବଂ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟାଙ୍କର ଫିଲ୍ମ ‘ଢାଇ ଅକ୍ଷର ପ୍ରେମ କେ’ ସମୟରେ ସାକ୍ଷାତ ହୋଇଥିଲେ । ଯେତେବେଳେ ଅଭିଷେକଙ୍କୁ ପଚରାଗଲା ଯେ ସେହି ସମୟରେ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ତାଙ୍କର କ୍ରସ୍ ଥିଲେ, ସେ କହିଥିଲେ କାହାର କ୍ରସ୍ ସେ ହେବେ ନାହିଁ? ଦୁହେଁ ଏକାଠି ଅନେକ ଫିଲ୍ମ କରିଥିଲେ ଏବଂ ଧୀରେ ଧୀରେ ସେମାନେ ଭଲ ବନ୍ଧୁ ହେଲେ । ତା’ପରେ ପରେ ସେମାନେ ବିବାହ କଲେ ।

   Related Posts