Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବିଜେଡିରେ ମିଶିବେ ପ୍ରଦୀପ ମାଝୀ, କହିଲେ ନବୀନଙ୍କ ହାତମୁଠା ଟାଣ କରିବି
  • ||
  • ଆଇଆଇଟି ଜମ୍ମୁର ନୂତନ ଗୃହ ଲୋକାର୍ପଣ କରିବେ ଗୃହମନ୍ତ୍ରୀ ଅମିତ ଶାହ, ଉପସ୍ଥିତ ରହିବେ କେନ୍ଦ୍ର ଶିକ୍ଷାମନ୍ତ୍ରୀ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରଧାନ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍: କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୪ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୪୪୭ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୧୫ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୫୬୧ ମୃତ
  • ||
  • ଚିଲିକାକୁ ଆସିଲେଣି ବିଦେଶୀ ପକ୍ଷୀ, ସୁରକ୍ଷା ପାଇଁ ବନ ବିଭାଗ ପ୍ରସ୍ତୁତ
  • ||
  • ଲକ୍ଷ୍ମୀପୁର ହିଂସାର ମୁଖ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଆଶିଷ ମିଶ୍ରାଙ୍କୁ ଡେଙ୍ଗୁ, ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି
  • ||
  • କମୁଛି ତାପମାତ୍ରା, ଦାରିଙ୍ଗିବାଡିରେ ୧୧ ଡିଗ୍ରୀକୁ ଖସିଲା ପାରଦ
  • ||
  • ସୁପର ସଣ୍ଡେରେ ସୁପର ମୁକାବିଲା : ଟି୨୦ ବିଶ୍ୱକପରେ ଭାରତ-ପାକିସ୍ତାନ ହାଇଭୋଲଟେଜ୍ ଫାଇଟ୍
  • ||

ଅଜୟ ଦେବଗନଙ୍କ ପାଇଁ ହୋଟେଲ୍ ବାହାରେ ଶୋଇଥିଲେ ଅଭିଷେକ : ଏପରି କଣ ଘଟିଥିଲା ଦୁଇ ଜଣଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ…

25/09/2021 at 3:18 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୨୫/୦୯ : ଅଜୟ ଦେବଗନ୍ ଏବଂ ଅଭିଷେକ ବଚ୍ଚନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ 6 ବର୍ଷର ପାର୍ଥକ୍ୟ ରହିଛି, କିନ୍ତୁ ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବନ୍ଧୁତାର ସମ୍ପର୍କ ଦୃଢ ଅଟେ । ଉଭୟ ଏକାଠି ଫିଲ୍ମରେ ମଧ୍ୟ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି । ଅଜୟ ଏବଂ ଅଭିଷେକ କୌଣସି ଶୋ କିମ୍ବା ସାକ୍ଷାତକାରରେ ପରସ୍ପରକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବାକୁ ଥକନ୍ତି ନାହିଁ।  ଅଜୟ ଅଭିଷେକଙ୍କ ପୂର୍ବରୁ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ନିଜର କ୍ୟାରିୟର ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ। ଏବଂ ସେ ମଧ୍ୟ ଅଭିଷେକଙ୍କ ସିନିୟର ଅଟନ୍ତି। ଉଭୟଙ୍କ ବନ୍ଧୁତା ପ୍ରକୃତରେ ୧୯୯୮ ରୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା ।

ବାସ୍ତବରେ ଯେତେବେଳେ ଅଜୟ ଦେବଗନ୍ ମେଜର ସାବଙ୍କ ସୁଟିଂ କରୁଥିଲେ। ସେତେବେଳେ ଅଭିଜେକ ବଚ୍ଚନ ପ୍ରଡକ୍ସନ୍‌ରେ  ବୟ ଭାବରେ କାମ କରୁଥିବାବେଳେ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ସୁଟିଂ ସମୟରେ ଅଜୟ ଦେବଗନ୍ ଏବଂ ଅଭିଷେକ ବଚ୍ଚନ ଏକ ମଜାଦାର ଘଟଣାର ସ୍ମୃତି ବାଣ୍ଟିଥିଲେ। ତେବେ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ଏକ ଗୀତ ଅଷ୍ଟ୍ରିଆରେ ସୁଟିଂ କରାଯାଉଥିଲା । ପ୍ରଡକ୍ସନ୍ ବୟ ହିସାବରେ ଅଭିଶେକ୍‌ ଅଜୟ ଦେବଗାନଙ୍କୁ ବିମାନବନ୍ଦରରୁ ନେଇ ହୋଟେଲରେ ରହିବାର ଦାୟିତ୍। ଦିଆଯାଇଥିଲା। ସେହି ସମୟରେ ଅଭିଷେକଙ୍କ ସହ ଏପରି କିଛି ଘଟିଥିଲା ​​ଯେ ସେ ଅଜୟ ଦେବଗନଙ୍କ ସହ ବସି ନିଜର ବିରକ୍ତି ଭାବକୁ ଦୂର କରିବା ପାଇଁ ମଦ୍ୟପାନ କରିଥିଲେ ।

News18 hindi

ଏନେଇ ଅଜୟ ଦେବଗାନ୍ କହିଥିଲେ ଯେ ଯେଉଁ ଦିନ ସେ ଅଷ୍ଟ୍ରିଆରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ, ହୋଟେଲରେ ଚେକ୍ କରିବା ପରେ ସେ ତଳ ମହଲାକୁ ପିଇବାକୁ ଯାଇଥିଲେ। ଯେତେବେଳେ ସେ ଅଭିଷେକଙ୍କୁ ଏକ ପାନୀୟ ଗ୍ଲାସ୍ ପ୍ରଦାନ କଲେ, ସେତେବେଳେ ଅଭିଷେକ ପିଇବାକୁ ମନା କରିଦେଲେ । ଅଜୟ ପୁଣି ପରଦିନ ଅଭିଷେକଙ୍କୁ ଏକ ପିଇବାକୁ କହିଥିଲେ। ହେଲେ ଅଭିଷେକ ଅଜୟ ଦେବଗନଙ୍କୁ କହିଥିଲେ, ‘ଯଦି ତୁମେ ପାପାଙ୍କୁ ନ କୁହ, ମୁଁ ପିଇବି’। ଏହା ପରେ ସେ ନିଜ ପାଇଁ ଏକ ଡ୍ରିଙ୍କ୍‌ କରିବାକୁ ଆଦେଶ ଦେଲେ।

ତାଙ୍କୁ କାହିଁକି ମଦ୍ୟପାନ ଦରକାର ବୋଲି ଅଭିଷେକ ପ୍ରକାଶ କରି କହିଥିଲେ। ବାସ୍ତବରେ, ସେ ଏକ ପ୍ରଡକ୍ସନ୍ ବୟ ହେବା ପରେ ସେ ଲଗାତାର ଭୁଲ୍ କରୁଥିଲେ । ସେ ବିମାନବନ୍ଦରରୁ ହୋଟେଲ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଅଜୟ ଦେବଗନଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ କାର ବୁକ୍ କରିବାକୁ ଭୁଲି ଯାଇଥିଲେ। ସେ ଟ୍ୟାକ୍ସିର ବ୍ୟବସ୍ଥା କରିଥିଲେ। ହୋଟେଲରେ ପହଞ୍ଚିବା ପରେ ମନେ ପଡିଗଲା ଯେ ସେ ଅଜୟଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ରୁମ୍ ବୁକ୍ କରିବାକୁ ମଧ୍ୟ ଭୁଲି ଯାଇଛନ୍ତି। ଏହା ପରେ ଅଭିଷେକ ନିଜର ଜିନିଷପତ୍ର ରୁମ୍‌ରୁ ଫିଙ୍ଗି ଅଜୟ ଦେବଗନଙ୍କୁ ଦେଇଥିଲେ। ରୁମ୍‌ ବୁକ୍ କରିପାରୁ ନ ଥିବାରୁ ଅଭିଷେକଙ୍କୁ ସେହି ରାତି ହୋଟେଲ ବାହାର ଫୁଟପାଥରେ ଶୋଇବାକୁ ପଡିଲାଥିଲା। ଏହି କାରଣ ଯୋଗୁଁ ଅଜୟଙ୍କ ସହ ବସି ମଦ୍ୟପାନ କରିଥିଲେ । ଏହି ଘଟଣା ପରେ ଦୁହିଁଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଘନିଷ୍ଠ ବନ୍ଧୁତା ଗଢି ଉଠିଥିଲା ।

   Related Posts