Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଅନ୍ୟ ରାଜ୍ୟର ଜେଲକୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତର ହେଉଛନ୍ତି ଆତଙ୍କବାଦୀ : ଜମ୍ମୁ-କାଶ୍ମୀରରୁ ୨୬ ଆତଙ୍କୀଙ୍କୁ ପଠାଗଲା ଆଗ୍ରା
  • ||
  • କମୁଛି ପାରଦ, ଆଗକୁ ବଢିବ ଶୀତ
  • ||
  • ଟି୨୦ ବିଶ୍ୱକପ : ଅସଲ ଲଢେଇ ଆରମ୍ଭ, ସୁପର ୧୨ର ପ୍ରଥମ ମୁକାବିଲାରେ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ବନାମ ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା
  • ||

ପାକିସ୍ତାନର ଟିଭିରେ ଘୃଣ୍ୟ ବିଜ୍ଞାପନ ; ବିଶ୍ୱକପ ସହ ଯୋଡି ଅଭିନନ୍ଦନଙ୍କୁ କରାଯାଇଛି ପରିହାସ, ଦେଖନ୍ତୁ ବିଜ୍ଞାପନ

11/06/2019 at 4:57 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୧୧/୬ : ପାକିସ୍ତାନ ଯେବେଯେବେ ବିଶ୍ୱକପରେ ଭାରତ ବିପକ୍ଷରେ ଖେଳିଛି ତାକୁ କଡା ଜବାବ ମିଳିଛି । ପାକିସ୍ତାନ ପ୍ରତ୍ୟେକଥର ଭାରତ ଠାରୁ ପରାସ୍ତ ହୋଇଛି । ଏଥର ମଧ୍ୟ ପାକିସ୍ତାନର ସେହିଭଳି ଅବସ୍ଥା ହେବ ବୋଲି କ୍ରିକେଟପ୍ରେମୀ କହୁଛନ୍ତି । ଭାରତ ପାକିସ୍ତାନ ମ୍ୟାଚ ସମୟରେ ଟିଭିରେ ଭାରତ ପାକିସ୍ତାନ କ୍ରିକେଟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାର ବିଜ୍ଞାପନ ମଧ୍ୟ ଆସିଥାଏ । ଏଥର ପାକିସ୍ତାନ ଏକ ନିହାତି ଖରାପ ବିଜ୍ଞାପନ ତିଆରି କରିଛି । ଏହି ବିଜ୍ଞାପନ ପାକିସ୍ତାନର ନିମ୍ନ ଚିନ୍ତାଧାରାକୁ ସଫାସଫା ଦର୍ଶାଉଛି । ଏହି ବିଜ୍ଞାପନ ମାଧ୍ୟମରେ ଭାରତୀୟ ବାୟୁସେନା ୱିଙ୍ଗ୍ କମାଣ୍ଡର ଅଭିନନ୍ଦନ ବର୍ତ୍ତମାନଙ୍କ ପରିହାସ କରିଛି ପାକିସ୍ତାନ ।

ଵାଲାକୋଟ ଏୟାର ଷ୍ଟ୍ରାଇକ ପରେ ଅଭିନନ୍ଦନଙ୍କ ବିମାନ ପାକିସ୍ତାନ ସୀମାରେ ଧ୍ବଂସ ହୋଇଯାଇଥିଲା । ଅଭିନନ୍ଦନଙ୍କୁ ପାକିସ୍ତାନ ସେନା ବନ୍ଦୀ କରି ରଖିଥିଲା । ବନ୍ଦୀ କରିଥିବା ସମୟରେ ପାକିସ୍ତାନ ତାଙ୍କୁ ଚା ପିଇବାକୁ ଦେଇଥିଲା ଏବଂ ଚାର ସ୍ୱାଦ କେମିତ ଅଛି ବୋଲି ପ୍ରଶ୍ନ କରିଥିଲା । ଠିକେ ସେହିଭଳି ଏକ ବିଜ୍ଞାପନ ତିଆରି କରିଛି ପାକିସ୍ଥାନ । ଯେଉଁଥିରେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଚାର ସ୍ୱାଦ କଥା ପଚାର ଯାଉଛି । ପୁଣି ସେହି ବ୍ୟକ୍ତିଟିକୁ ଅଭିନନ୍ଦନଙ୍କ ଭଳି ଲୁକ ଦିଆଯାଇଛି । ଅଭିନନ୍ଦନଙ୍କ ନିଶ ଭଳି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କର ମଧ୍ୟ ନିଶ ରଖାଯାଇଛି ଯିଏ ଏହି ବିଜ୍ଞାପନ କରିଛନ୍ତି । ଏହାସହ ବ୍ୟକ୍ତି ଜଣକ ଭାରତ କ୍ରିକେଟ ଟିମ୍ ଜର୍ସି ଭଳି ନୀଳ ଜର୍ସି ମଧ୍ୟ ପିନ୍ଧିଛନ୍ତି । ବିଜ୍ଞାପନରେ ଉକ୍ତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ହାତରେ ଚା କପି ଅଛି ।

ବିଜ୍ଞାପନରେ ଉକ୍ତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ପ୍ରଶ୍ନ କରାଯାଉଛି ଯେ, ଭାରତ ପାକିସ୍ତାନ ମଧ୍ୟରେ ହେବାକୁଥିବା ମ୍ୟାଚରେ ଭାରତୀୟ ଟିମର ପ୍ଲାନିଂ ୧୧ କଣ ? ଏହି ପ୍ରଶ୍ନର ଜବାବ ଦକ୍ଷିଣ ଭାରତୀୟ ଅନ୍ଦାଜରେ ଦେଇଛନ୍ତି ଉକ୍ତ ବ୍ୟକ୍ତି । 

   Related Posts