Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପିସିସି ସଭାପତି ନିରଞ୍ଜନ ପଟ୍ଟନାୟକ ଅସୁସ୍ଥ
  • ||
  • କାଳିଠୁ କୋଣାର୍କ ମନ୍ଦିର ବନ୍ଦ
  • ||
  • ଗ୍ୟାଙ୍ଗଷ୍ଚର ହାଇଦର ଗିରଫ ।। ତେଲେଙ୍ଗାନାରୁ ଗିରଫ କଲା ପୋଲିସ ।। ପୋଲିସ କମିଶନର ସୌମେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରିୟଦର୍ଶୀଙ୍କ ସୂଚନା ।। ଏପ୍ରିଲ ୧୦ରେ କଟକ ଏସସିବି ମେଡିକାଲ କଲେଜ ହସ୍ପିଟାଲରୁ ହୋଇଯାଇଥିଲା ଫେରାର
  • ||
  • ଅନ୍ୟ ରାଜ୍ୟକୁ ବସ ସେବା ବନ୍ଦ, ୫୦ ପ୍ରତିଶତ କର୍ମଚାରୀରେ ଚାଲିବ ସରକାରୀ ଅଫିସ, କୋଚିଂ ସେଣ୍ଟରରେ ଅଫ୍‌ଲାଇନ୍‌ କ୍ଲାସ୍‌ ମନା । ବିବାହ ପାଇଁ ସର୍ବାଧିକ ୫୦ ଜଣ ଏବଂ ଅନ୍ତିମ ସଂସ୍କାର ପାଇଁ ଅତିବେଶୀରେ ୨୦ ଜଣଙ୍କୁ ଅନୁମତି
  • ||
  • ବାକି ୨୦ ଜିଲ୍ଲାର ସହରାଞ୍ଚଳରେ କାଲିଠୁ ନାଇଟ୍‌ କର୍ଫ୍ୟୁ
  • ||
  • ଛତିଶଗଡ଼ ସୀମାନ୍ତ ୧୦ ଜିଲ୍ଲାର ସହରାଞ୍ଚଳରେ ବଦଳିଲା ନାଇଟ୍‌ କର୍ଫ୍ୟୁ ସମୟ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଫେରିଲା କୋଭିଡ୍‌ କଟକଣା
  • ||
  • ୨୧ ଆଇଏଏସ୍‌ଙ୍କୁ କୋଭିଡ୍‌ ପର୍ଯ୍ୟବେକ୍ଷଣ ଦାୟିତ୍ୱ
  • ||
  • ୨୧ ଆଇଏଏସ୍‌ଙ୍କୁ କୋଭିଡ ପର୍ଯ୍ୟବେକ୍ଷକ ଦାୟିତ୍ବ
  • ||
  • ଭଦ୍ରକ : ବୈତରଣୀ ନଦୀରେ ବୁଡି ଭାଇ-ଭଉଣୀଙ୍କ ସଲୀଳ ସମାଧି, ପିଉସୀଙ୍କ ଘରୁ ଫେରିବା ବେଳେ ଅଘଟଣ
  • ||

ଓଡିଶା ସମ୍ପର୍କରେ ଅଶାଳୀନ ମନ୍ତବ୍ୟ ପ୍ରସଂଗ: ଲୁଚକାଳି ଖେଳୁଛନ୍ତି ଅଭିଜିତ୍ ଆୟାର ମିତ୍ର, କାଲି ଗୃହ କମିଟିରେ ହାଜର ହେବେତ?

22/10/2018 at 6:26 PM

ଭୁବନେଶ୍ବର ୨୨|୧୦: ଲୁଚକାଳି ଖେଳୁଛନ୍ତି ଅଭିଜିତ୍ ଆୟାର ମିତ୍ର । କୋଣାର୍କ ମନ୍ଦିର ଓ ଓଡିଶାର ସଂସ୍କୃତି ଉପରେ ଅଭିଜିତ୍ ଆୟାର ମିତ୍ର ଯେଉଁ ଅଶାଳିନ ଟିପ୍ପଣି ଦେଇଥିଲେ ତା ଉପରେ ସିନା ଭୁଲ ମାଗୁଛନ୍ତି କିନ୍ତୁ ଧରାଛୁଆଁ ଦେଉ ନାହାଁନ୍ତି । କଥା ସେତିକିରେ ଅଟକିନି । ଓଡିଶା ପୋଲିସ କାହିଁକି ହାତ ବାନ୍ଧି ବସିଛି ତାହା ବି ବଡ ପ୍ରଶ୍ନ ହୋଇ ଉଭା ହେଲାଣି । ବିଧାନସଭା ଚାଲିଥିବା ବେଳେ ବିଜେଡି ନେତାଏ ତ ବେଶ ତମ୍ବି ତୋଫାନ କରି ଗୃହ ବନ୍ଦ କରିଦେଲେ । କିନ୍ତୁ ନିଜ ଦଳର ସରକାର ଥାଇ କାହିଁକି ଏ କେସ୍ ଆଗକୁ ବଢୁନି ତାହା ଏବେ ବି ସସପେନ୍ସ ଘେରରେ । ପୋଲିସି ସେତେଭେଳେ ଯେମିତି ଟାଣପଣ ଦେଖାଉଥିଲା ତାହା ଆଉ ନାହିଁ । ବୋଧହୁଏ ଏହାପଛରେ କିଛି ରହସ୍ୟ ଲୁଚି ରହିଛି ।

ଆସନ୍ତା କାଲି ଅର୍ଥାତ ୨୩ ଅକ୍ଟୋବରରେ ଅଭିଜିତ୍ ଆୟାର ମିତ୍ର ବିଧାନସଭା ଗୃହ କମିଟି ଆଗରେ ହାଜର ହେବେ ବୋଲି କମିଟି ଆଗରୁ ନିର୍ଦେଶ ଦେଇସାରିଛି  । କମିଟି ଆଗରେ କାଲି ହାଜର କରିବାକୁ ପୋଲିସ ଡିଜିଙ୍କୁ ବି କୁହାଯାଇଛି । ତିତିଲି ବାତ୍ୟା ପାଇଁ ଆୟାର ପ୍ରଥମ ତାରିଖରେ ଆସିନଥିଲେ ବୋଲି କୁହାଯାଇଥିଲା । କିନ୍ତୁ କାଲି ସେ ହାଜର ହେବେ ନା ନାହିଁ ତାହା ଏବେ ବି ସନ୍ଦେହରେ ଅଛି । ଯାହାକୁ ନେଇ ରାଜନୈତିକ ବୟାନବାଜି ଆରମ୍ଭ ହୋଇଗଲାଣି । ବିଜେଡିର ନିରବତା ଉପରେ ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠାଇଛନ୍ତି ବିରୋଧି ।

ସୁପ୍ରିମ କୋର୍ଟରୁ ଅନ୍ତରୀଣ ଜାମିନ ପାଇଁ ଯାଇଥିଲେ ଅଭିଜିତ୍ ଆୟାର ମିତ୍ର । ନିଜ ସୁରକ୍ଷା କଥା ବି ଉଠାଇଥିଲେ । ହେଲେ ତାଙ୍କ ପାଇଁ ଜେଲ୍ ସୁରକ୍ଷିତ ଜାଗା ବୋଲି ଖୋଦ୍ ସୁପ୍ରିମ କୋର୍ଟ କହିବା ପରେ ପୁରାପୁରି ଥଣ୍ଡା ପଡିଯାଇଥିଲେ ଅଭିଜିତ୍ ଆୟାର ମିତ୍ର । ସେଥିପାଇଂ ଏବେ ବାରମ୍ବାର ସରି ମାଗି ଚାଲିଛନ୍ତି ।

   Related Posts