Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବରିଷ୍ଠ ସାମ୍ୱାଦିକ ବିନୋଦ ଦୁଆଙ୍କ ପରଲୋକ, କରୋନାରେ ହୋଇଥିଲେ ଆକ୍ରାନ୍ତ
  • ||
  • ଚାଲିପାରିଲାନି ବିଧାନସଭା, ସୋମାବାର ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମୁଲତବୀ ଘୋଷଣା କଲେ ବାଚସ୍ପତି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଚଉଷଠୀ ଯୋଗିନୀ ମା’ ନାରାୟଣୀଙ୍କ ମନ୍ଦିରରୁ ଚୋରି, ମା’ଙ୍କ ମୂର୍ତ୍ତିରୁ ସୁନା ଅଳଙ୍କାର ତାଡି ନେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଛନ୍ତି ୬୯୭୦ଜଣ ଭିକାରୀ, ୪୧୨୮ ପୁରୁଷ ଓ ୨୮୪୨ ମହିଳା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଦ୍ଧା ରାଜ୍ୟରେ ଓମିକ୍ରନ୍ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇନାହିଁ : DMET
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଗୃହରେ ବିରୋଧୀଙ୍କ ପ୍ରତିବାଦ ପ୍ରସଙ୍ଗ, ବିଧାୟିକା ସ୍ନେହାଙ୍ଗୀନି ଛୁରିଆ କହିଲେ- ‘ଏହା ଗଣତନ୍ତ୍ର ପ୍ରତି ସୁସ୍ଥ ବାତାବରଣ ନୁହଁ’
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଦୁର୍ବଳ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ବାତ୍ୟା : ରାଜସ୍ବ ମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ମମିତା ଝଡ ଧୀରେ ଧୀରେ ମହାବାତ୍ୟା ଆଡକୁ ମୁହାଁଇବ : ବିଷ୍ଣୁ ସେଠୀ
  • ||
  • ପୁରୀ : ପୁରୀ ବେଳାଭୂମିରେ ଲାଗିଲା ରେଡ୍ ଫ୍ଲାଗ୍, ଜନସାଧାରଣଙ୍କୁ ଯିବା ଲାଗି ବାରଣ
  • ||
  • ପଦାର୍ଥ ବିଜ୍ଞାନୀ ପଦ୍ମଭୂଷଣ ତ୍ରିଲୋଚନ ପ୍ରଧାନଙ୍କ ପରଲୋକ
  • ||

ଇଣ୍ଡିଆନ୍ ଆଇଡଲ୍ ୧୨ ର ତିନି ଜଜଙ୍କ ଉପରେ ଭଡକିଲେ ଅଭିଜିତ୍ ଭଟ୍ଟାଚାର୍ଯ୍ୟ, କହିଲେ- ଲାଇଫରେ କେବଳ ୪ଟି ଗୀତ ଗାଇଛନ୍ତି

11/06/2021 at 1:34 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୧୧/୦୬: ସିଙ୍ଗିଙ୍ଗ୍ ରିଆଲିଟି ଶୋ ‘ଇଣ୍ଡିଆନ୍ ଆଇଡଲ୍ ୧୨’ କୁ ନେଇ ବିବାଦ ବନ୍ଦ ହେଉନାହିଁ। କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ କିଶୋର କୁମାରଙ୍କ ପୁଅ ଅମିତ କୁମାର ଏହି ଶୋ’ର ଏକ ଅଂଶ ହୋଇଥିଲେ। ସେ କହିଥିଲେ ଯେ ପ୍ରତିଯୋଗୀମାନଙ୍କୁ ମିଥ୍ୟା ପ୍ରଶଂସା କରିବାକୁ ତାଙ୍କୁ କୁହାଯାଇଛି। ସେବେଠାରୁ ବିବାଦ କ୍ରମାଗତ ଭାବେ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବାରେ ଲାଗିଛି। ଏଥି ସହ ଗାୟକ ଅଭିଜିତ୍ ଭଟ୍ଟାଚାର୍ଯ୍ୟ ଏହି ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ନିଜର ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଇଛନ୍ତି। ଗାୟକ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ଏହି ବିଷୟରେ ଅମିତ କୁମାରଙ୍କ ସହ କଥା ହୋଇଥିଲେ।

PunjabKesari

ଅଭିଜିତ୍ ଭଟ୍ଟାଚାର୍ଯ୍ୟ କହିଛନ୍ତି, ‘ମୁଁ ଏହି ମାମଲାକୁ ନେଇ ଅମିତ କୁମାରଙ୍କୁ ଫୋନ୍ କରିଥିଲି । ଅମିତ କୁମାର ମୋତେ କହିଲେ ଯେ ଜିନିଷଗୁଡିକ ଅତ୍ୟଧିକ ମାତ୍ରାରେ କରାଯାଉଛି। ମୋ ପକ୍ଷରୁ କୌଣସି ବିବାଦ ନାହିଁ । ଲାଇମଲାଇଟ୍ ରେ ରହିବା ପାଇଁ ନିର୍ମାତାମାନେ ଏହାକୁ ଏତେ ବଡ କରିଛନ୍ତି । ଅମିତ କୁମାର କ୍ୟାମେରା ଆଗରେ କିଛି କହି ନାହାଁନ୍ତି କିମ୍ବା ତାଙ୍କ ପାଖରେ କୌଣସି ଅଡିଓ କିମ୍ବା ଭିଡିଓ ନାହିଁ। ଗଣମାଧ୍ୟମ ଯାହା କହିଛି ତାହା ଲୋକମାନେ ବିଶ୍ୱାସ କରିଛନ୍ତି।‘

PunjabKesari

ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଅଭିଜିତ୍ ଶୋ’ର ତିନିଜଣ ଜଜ୍ ନେହା କକ୍କଡ, ହିମେଶ ରେଶମିଆ ଏବଂ ବିଶାଲ ଦାଦଲାନୀଙ୍କ ଉପରେ ମଧ୍ୟ କ୍ରୋଧ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି। ଗାୟକ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଯେଉଁମାନେ ଶୋ’ରେ ନିଜକୁ ପ୍ରୋତ୍ସାହିତ କରନ୍ତି ସେମାନେ ପ୍ରକୃତ ଜଜ୍ ନୁହଁନ୍ତି। ଗାୟକ କହିଛନ୍ତି, ‘ନେହା କକ୍କଡ, ହିମେଶ ରେଶମିଆ ଏବଂ ବିଶାଲ ଦାଦଲାନୀଙ୍କ ସଙ୍ଗୀତରେ ଅଧିକ ଅଭିଜ୍ଞତା ନାହିଁ କିମ୍ବା ସଂଗୀତ ଶିଳ୍ପରେ ସେମାନଙ୍କର କୌଣସି ଅବଦାନ ନାହିଁ। ତୁମେ ସେଇମାନଙ୍କୁ ଡାକ ଯେଉଁମାନେ ଜୀବନରେ କେବଳ ଚାରୋଟି ଗୀତ ଗାଇଛନ୍ତି । ତାଙ୍କୁ ଜଜଙ୍କ ଚେୟାରରେ ବସିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରାଯାଇଛି ଯାହା କେବଳ ବ୍ୟବସାୟିକ ଅଟେ ।‘

ଅଭିଜିତ୍ ଆହୁରି କହିଛନ୍ତି, ‘ମୋତେ ସେହି ଆସନରେ ବସାଅ ଯାହାର ମୁଁ ଯୋଗ୍ୟ । ମୁଁ କାମ ମାଗୁନାହିଁ । ମୁଁ ଆଜି ସେହି ସ୍ଥାନରେ ଅଛି ଯେଉଁଠାରେ ଅନେକ ଲୋକ ମୋ ଅଧୀନରେ କାମ କରୁଛନ୍ତି । ମୋ ପୁଅର ବହୁତ ବଡ ବ୍ୟବସାୟ ଅଛି । ମୋର ପ୍ରପର୍ଟି କାମ ମଧ୍ୟ ଅଛି । ମୋତେ କାମ ଦିଅ ନାହିଁ କିନ୍ତୁ ମୋତେ ଯୋଗ୍ୟ ଆସନରେ ରଖ ।‘

   Related Posts