Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୭୦ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୩୩୭୭୪୪ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ନୂଆପଡ଼ା : ହଳଦି ଗାଁରେ ପୁଣି ଥରେ ବାଘ ଆତଙ୍କ, ଭୟରେ ଗ୍ରାମବାସୀ
  • ||
  • ପାକିସ୍ତାନରେ ହିନ୍ଦୁ ପରିବାରର ୫ ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ହତ୍ୟା ! ସନ୍ଦେହଜନକ ଅବସ୍ଥାରେ ମିଳିଲା ମୃତଦେହ
  • ||
  • ମୋହନା : ଅନ୍ଧବିଶ୍ୱାସର ଭୟଙ୍କର ରୂପ, ସୁସ୍ଥ ରହିବା ପାଇଁ ଏବେବି ଶିଶୁଙ୍କୁ ଦିଆଯାଉଛି ଚେଙ୍କ
  • ||
  • ଭିସୁଟର ୪୦ ଛାତ୍ର କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍ ମାମଲା : କମ୍ପାନୀର ଦାବି-‘ଆଣ୍ଟିଜେନ୍ କିଟରେ ତ୍ରୁଟି ନଥିଲା’
  • ||
  • ସୋନପୁର : ପଡୋଶୀଙ୍କ ସହ କଥା କଟାକଟିରୁ ଫୁଟିଲା ଗୁଳି, ଜଣେ ମୃତ
  • ||
  • ଚଣ୍ଡିଖୋଲ : ଗୋଷ୍ଠୀ ସଂଘର୍ଷର ସମାଧାନ ପାଇଁ ଯାଇଥିବା ପୋଲିସକୁ ବାନ୍ଧିଲେ ଏବଂ ୨ଟି ଜିପ୍ ଜାଳିଦେଲେ ଉତ୍ତ୍ୟକ୍ତ ଲୋକେ
  • ||

‘ରାଧେ ମା ସନ୍ଥ ନୁହନ୍ତି, ତାଙ୍କୁ ନାଚ ଗୀତ ଆସେ’- ଆଖଡା ପରିଷଦ

14/10/2020 at 3:19 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୧୪/୧୦: ଲୋକପ୍ରିୟ ଟିଭି ରିୟଲିଟି ଶୋ’ ବିଗବସ୍‌ ୧୪ର ମୁଖ୍ୟ ଅଂଶ ହୋଇଛନ୍ତି ରାଧେ ମା’। ଯଦିଓ ସେ ଏ​‌ବେ ପ୍ରତିଯୋଗୀ ଭାବେ ନଜର ଆସୁ ନାହାନ୍ତି। ମାତ୍ର ଘରକୁ ତାଙ୍କର ଯିବା ଆସିବା ଲାଗି ରହିବ। ତାକୁ ବିଭିନ୍ନ ଅବସରରେ ଶୋ’ରେ ଏଣ୍ଟ୍ରି ମିଳିବ। ମାତ୍ର ରାଧେ ମା’ ନିଜକୁ ରିୟଲିଟି ଶୋ’ରେ ଯୋଡିବା ଆଖଡା ପରିଷଦକୁ ପସନ୍ଦ ଆସି ନାହିଁ। ସେଥିପାଇଁ ସେ ରାଧେ ମାଙ୍କୁ ସନ୍ଥ ବୋଲି ବିଚାର କରୁ ନାହାନ୍ତି।

ଅଖିଳ ଭାରତୀୟ ଆଖଡ଼ା ପରିଷଦ ତରଫରୁ ଜାରି କରାଯାଇଥିବା ବୟାନରେ ସ୍ପଷ୍ଟ କରାଯାଇଛି ଯେ ରାଧେ ମା କୌଣସି ସନ୍ଥ ନୁହନ୍ତି ଓ ତାଙ୍କୁ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ କିଛି ଜଣା ନାହିଁ। ଏହାର ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ନରେନ୍ଦ୍ର ଗିରି କହିଛନ୍ତି, ରାଧେ ମା’ କୌଣସି ସନ୍ଥ ନୁହନ୍ତି। ସେ କୌଣସି ଆଖଡ଼ା ସହ ଜଡ଼ିତ ନାହାନ୍ତି। ପ୍ରଥମେ ତାଙ୍କୁ ଜୁନା ଆଖଡା ପକ୍ଷରୁ ମହାମଣ୍ଡଳେଶ୍ବର ଉପାଧି ମିଳିଥିଲା। ମାତ୍ର ଯେତେବେଳେ ତାଙ୍କର ଅସଲ ରଙ୍ଗ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଲା ସେଠାରୁ ବାହାର କରି ଦିଆଗଲା। ତାଙ୍କୁ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ କିଛି ଜଣା ନାହିଁ। ସେ ନାଚ ଗୀତ କରିପାରନ୍ତି। କାରଣ ଏବେ ତାଙ୍କୁ ଅଖିଳ ଭାରତୀୟ ଆଖଡ଼ା ପରିଷଦରୁ ଅଲଗା କରି ଦିଆଯାଇଛି। ଏଣୁ ସେ କୌଣସି ରିୟଲିଟି ଶୋ’ରେ ଭାଗ ନେବାର ଅନୁମତି ମିଳିଛି।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ପ୍ରତିଯୋଗୀ ନ ହୋଇ ରାଧେ ମା’ ଏହି ଶୋ’ରେ ସାମିଲ ହେବେ। କୁହାଯାଉଥିଲା ସେ ସପ୍ତାହେ ପାଇଁ ଶୋ’ରେ ନଜର ଆସିବେ। ମାତ୍ର ଏବେ ତାଙ୍କୁ ଗେଷ୍ଟ ଶୋ’ ବିନା ମଧ୍ୟ ବିଗବସକୁ ଆମନ୍ତ୍ରଣ କରାଯିବ। ମଝିରେ ମଝିରେ ସେ ବିଗବସ ପ୍ରତିଯୋଗୀଙ୍କ ସହ ପରିଚୟରେ ରହିବେ। ଗତ ଶୋ’ରେ ରାଧେ ମା’ ଘରର ଅନ୍ୟ ପ୍ରତିଯୋଗୀଙ୍କ ସହ ଆଲୋଚନା ହେବା ବେଳେ ତାଙ୍କ ମତ ସମସ୍ତଙ୍କ ଠାରୁ ଭିନ୍ନ ଥିଲା।

   Related Posts