Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭାରତୀୟ ଶିକ୍ଷୟିତ୍ରୀଙ୍କ ପାକିସ୍ତାନ ପ୍ରେମ, ଷ୍ଟାଟସ୍ ଦେଲେ ‘ଆମେ ମ୍ୟାଚ୍ ଜିତିଗଲୁ’
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୪ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୪୩୩ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ସୀମାପୁରୀରେ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା : ଘରେ ଲାଗିଲା ନିଆଁ, ୪ ମୃତ
  • ||
  • ଏବର୍ଷ ରାଜ୍ୟରେ ହାଡଭଙ୍ଗା ଶୀତ, ଅଧିକ ଦିନ ଥରାଇବ
  • ||
  • ସିଆରପିଏଫ କ୍ୟାମ୍ପରେ ରାତି ବିତାଇଲେ ଶାହ, ଯବାନଙ୍କ ସହ କଲେ ରାତ୍ରି ଭୋଜନ
  • ||
  • ମମିତା ମେହେର ହତ୍ୟା ମାମଲା : ବିଜେପି ପକ୍ଷରୁ ୧୨ ଘଣ୍ଟିଆ ସମ୍ବଲପୁର ବନ୍ଦ, ସେପଟେ ଡିଜିପି ଅଫିସ ଘେରାଉ କରିବ କଂଗ୍ରେସ
  • ||

ଶିବସେନା ଉପରେ ତାତିଲେ ଅଯ୍ୟୋଧ୍ୟା ସନ୍ଥ, କହିଲେ ଭୁଲରେ ସହରକୁ ପ୍ରବେଶ ନ କରନ୍ତୁ ଉଦ୍ଧବ ଠାକରେ

12/09/2020 at 1:36 PM

ଅଯୋଧ୍ୟା ୧୨/୦୯: ଶିବସେନା ମୁଖ୍ୟ ଉଦ୍ଧବ ଠାକରେଙ୍କ ତୀବ୍ର ନିନ୍ଦା କରିଛନ୍ତି ଅଯୋଧ୍ୟାର ସାଧୁସନ୍ଥ। ମହାରାଷ୍ଟ୍ର ସରକାରଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟ ଦ୍ବାରା କ୍ରୋଧିତ ହୋଇ ଅଯୋଧ୍ୟାର ସନ୍ଥ ଉଦ୍ଧବ ଠାକରେଙ୍କ ବିରୋଧରେ ବାହାରିଛନ୍ତି। ଏବେ ଅଯୋଧ୍ୟାର ସାଧୁସନ୍ଥ ଓ ବିଶ୍ବ ହିନ୍ଦୁ ପରିଷଦ ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି ଯେ ସୋମନେ ଉଦ୍ଧବ ଠାକରେଙ୍କୁ ଅଯୋଧ୍ୟାକୁ ପ୍ରବେଶ କରାଇଦେବେ ନାହିଁ। କିଛି ଦିନ ତଳେ ମହାରାଷ୍ଟ୍ରରେ ହୋଇଥିବା ସନ୍ଥଙ୍କ ହତ୍ୟା ଓ ଏହା ସହ ଅଭିନେତା ସୁଶାନ୍ତସିଂହ ମୃତ୍ୟୁ ମାମଲାରେ ସେ ଯେପରି ଭାବେ ପ୍ରତିଶୋଧ ଭାବନରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି ସେସବୁକୁ ଘୋର ନିନ୍ଦା ଏମାନେ କରିଛନ୍ତି।

ହନୁମାନଗଡ଼ ମହନ୍ତ ରାଜ ଦାସ କହିଛନ୍ତି ଶିବସେନା ଏବେ ସୋନିଆ ସେନା ହୋଇଯାଇଛି। ଯିଏ ବି ସରକାରଙ୍କ ବିରୋଦରେ ସ୍ବର ଉତ୍ତୋଳନ କରୁଛନ୍ତି ସେମାନଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଅଭିଯୋଗ ଲଗାଇ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରୁଛନ୍ତି। ମହାରାଷ୍ଟ୍ର ସରକାରଙ୍କ ପ୍ରୟାସ ହେଉଛି  ହିନ୍ଦୁ ଜନମାସକୁ ନିଚା ଦେଖାଇବା। ପାଲଘର ସନ୍ଥ ହତ୍ୟା ମାମଲାରେ ଏବେ ସୁଦ୍ଧା କିଛି ବି ଜଣାପଡ଼ିଲା ନାହିଁ। ଏଣୁ ସାଧୁସନ୍ଥ ଏକତ୍ର ଓ ଏକମତ ହୋଇ ଉଦ୍ଧବ ଠାକରରେଙ୍କୁ ଅଯୋଧ୍ୟା ଆଗମନ ବେଳେ ତୀବ୍ର ବିରୋଧ କରନ୍ତୁ। ବିଶ୍ବ ହିନ୍ଦୁ ପରିଷଦ ମଧ୍ୟ ସନ୍ଥଙ୍କ ସହ ଛିଡ଼ା ହୋଇଛି। ସେ ମଧ୍ୟ ମହାରାଷ୍ଟ୍ର ସରକାରଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟ ଉପରେ ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠାଇ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନକୁ ଭୁଲ୍ ବୋଲି ଦର୍ଶାଇଛନ୍ତି।

   Related Posts