Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ୟୁପିରେ ବଡ ଧରଣର ଦୁର୍ଘଟଣା, ଖେରୀ ଘାଘରା ନଦୀରେ ଓଲଟିଲା ଡଙ୍ଗା, ୧୦୦ ଭାସିଗଲେ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍: କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୨ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୫୫୯ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଓ୍ୱାର୍ମ ଅପ୍ ମ୍ୟାଚରେ ମୁହାଁମୁହିଁ ହେବେ ଭାରତ-ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ, କଙ୍ଗାରୁ ବାହିନୀକୁ ମାତ୍ ଦେବାକୁ ତୟାର ବିରାଟ ଏଣ୍ଡ କୋ
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୧୪ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୧୯୭ ମୃତ
  • ||
  • ଆଜି କୁମାର ପୂର୍ଣ୍ଣିମା : ମା’ ବୃନ୍ଦାବତୀଙ୍କ ନିକଟରେ ଆଞ୍ଜୁଳି ଟେକିଲେ କୁମାରୀ
  • ||
  • ପୁରୀ : ଦାଦାବଟିକୁ କେନ୍ଦ୍ରକରି ମହିଳାଙ୍କୁ ଗୁଳିମାଡ଼, ପୂର୍ବରୁ ମିଳିଥିଲା ଧମକ
  • ||
  • ଜଗତସିଂହପୁର : କେନାଲର ଭାସୁଛି ଏକ ଗଳିତ ମୃତଦେହ, ୩ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଅଟକ
  • ||

ମାମୁଁ –ଭଣଜାଙ୍କ ବିବାଦରେ ପେସି ହେଉଛନ୍ତି ଆରତୀ ସିଂ : କହିଲେ, ‘ଦୁହିଁଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଯାହା ହୋଇଛି ମତେ ଭୋଗିବାକୁ ପଡୁଛି’…

26/09/2021 at 12:05 PM

ଟିଭିର ଲୋକପ୍ରିୟ ରିୟାଲିଟି ଶୋ ବିଗ୍‌ବସ୍‌ର ପ୍ରତିଯୋଗୀ ରହି ଆସିଛନ୍ତି ଆରତୀ ସିଂ ।କୃଷ୍ଣା ଅଭିଷେକ ଓ ଗୋବିନ୍ଦାଙ୍କ ଭିତରେ କିଛି ବର୍ଷ ହେବ ବିବାଦ ଚାଲିଛି। ଏବେ ଏହି କଥା ଲୋକଲୋଚନକୁ ଆସି ଯାଇଛି, ଯାହା ପରଠାରୁ ଲଗାତାର ପରିବାରର କେହି ନା କେହି ସଦସ୍ୟଙ୍କର ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିବାରେ ଲାଗିଛି। ନିକଟରେ ଏହି ମାମଲା ଉପରେ କୃଷ୍ଣା ଅଭିଷେକଙ୍କ ଭଉଣୀ ତଥା ଅଭିନେତ୍ରୀ ଆରତି ସିଂ ମଧ୍ୟ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଇଛନ୍ତି।

ଆରତି ଏ ବିଷୟରେ କହିଛନ୍ତି କି, ସେମାନଙ୍କ ଭିତରେ ଯାହା ବି ବିବାଦ ହୋଇଛି, ମୋତେ ଏବଂ ପରିବାରକୁ ମଧ୍ୟ ଏହାର ପରିଣାମ ଭୋଗିବାକୁ ପଡ଼ୁଛି। ଚିଚି ମାମା ଓ ତାଙ୍କ ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ମୋ ସହିତ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରନ୍ତି ନାହିଁ। ଆରତି ଏହା ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ମାମା ଓ ଭଣଜାଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଚାଲିଥିବା ବିବାଦକୁ ଶେଷ କରିବାକୁ ବି ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ଏଥିରେ କୌଣସି ଫରକ ପଡ଼ି ନ ଥିଲା। କି ଏହାର କୌଣସି ସମାଧାନ ହୋଇ ନଥିଲା । ଏନେଇ ଆରତି କହିଥିଲେ, କି ମୁଁ କୃଷ୍ଣାଙ୍କ ସହିତ କଥା ହୋଇଥିଲି। ଏବେ କଥା ମାମାଙ୍କ ଉପରେ ରହିଛି କି, ସେ କୃଷ୍ଣାଙ୍କୁ କ୍ଷମା କରୁଛନ୍ତି କି ନାହିଁ। ଦୁଇ ପକ୍ଷ ପରସ୍ପରକୁ କିଛି ନା କିଛି କହିଛନ୍ତି। ଯଦିଓ ଆମେ ଫ୍ୟାମିଲିରେ ଅଛୁ, ତ ଆଶା କରୁଛି କି, ଏହି ବିବାଦ ଜଲ୍‌ଦି ସମାଧାନ ହେଇଯାଉ ଏବଂ ପୁଣିଥରେ ସେହି ଭଲ ଦିନ ଫେରି ଆସୁ’।

   Related Posts