Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଶେଷରେ ରଦ୍ଦ ହେଲା ତିନି କୃଷି ଆଇନ, ବିଧେୟକ ଉପରେ ମୋହର ମାରିଲେ ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ରାମନାଥ କୋବିନ୍ଦ
  • ||
  • ପଞ୍ଜାବ ନିର୍ବାଚନ ପୂର୍ବରୁ ବିଜେପିକୁ ବଡ଼ ସଫଳତା, ପଦ୍ମ ଧରିଲେ ଶିରୋମଣି ଅକାଳି ଦଳର ମନଜିନ୍ଦର ସିଂହ
  • ||
  • ନୂଆ କୋଭିଡ୍‌ ଭାରିଆଣ୍ଟକୁ ନେଇ ସଚେତନ ରହିବାକୁ ଅପିଲ୍‌ କଲେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକ
  • ||
  • ଜୁନିୟର ହକି ବିିଶ୍ୱକପ୍‌: ସେମିରେ ପ୍ରବେଶ କଲା ଫ୍ରାନ୍ସ
  • ||
  • ବଙ୍ଗୋମୁଣ୍ଡା ଆଇଆଇସିଙ୍କୁ କୋର୍ଟ ଚାଲାଣ କଲା ଭିଜିଲାନ୍ସ
  • ||
  • ଖଣ୍ଡପଡା : କଲେଜ ସମ୍ମୁଖରୁ ୨ ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ଉଠାଇନେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ, ପ୍ରତିବାଦରେ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀଙ୍କ ରାସ୍ତାରୋକ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ୪ କୋଚ୍‌ଙ୍କୁ ବାଧ୍ୟତାମୂଳକ ଅବସର, ଅପାରଗତା ଓ ଦାୟିତ୍ବରେ ଅବହେଳା ପାଇଁ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ
  • ||
  • ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ପୁଣି ମହଙ୍ଗା ମାଡ, ସିଲିଣ୍ଡର ପିଛା ୧୦୦ ଟଙ୍କା ବଢିଲା
  • ||
  • ସାନଖେମୁଣ୍ଡି : ବିଲରେ ପଡିଛି ନରକଙ୍କାଳ, ଧାନ କାଟିବା ବେଳେ ଦେଖିଲେ ଲୋକେ
  • ||
  • ସୁବର୍ଣ୍ଣପୁର : ମା’ ସୁରେଶ୍ଵରୀ ମନ୍ଦିରରୁ ଚୋରି ଘଟଣା : କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅବହେଳା ପାଇଁ ୩ ପୋଲିସ କର୍ମଚାରୀ ସସ୍‌ପେଣ୍ଡ
  • ||

ଆସନ୍ତା ୫୪ ଦିନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପାଇଁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଶୁଭ, ବର୍ଷିବ ମାଆ ଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କ କୃପା

7/11/2021 at 8:34 AM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୦୭।୧୧ : ଧାରଣତଃ ସମସ୍ତ ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଜାତକ ଉପରେ ବିଶ୍ବାସ କରିଥାନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, ଆସନ୍ତା ୫୬ ଦିନ ପାଇଁ କିଛି ରାଶି ଉପରେ ମା ଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କର ଏକ ବିଶେଷ ଅନୁଗ୍ରହ ରହିବ । ପ୍ରାୟତଃ ମା ଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କୁ ଧନର ଦେବୀ ବୋଲି କୁହାଯାଏ । ମା ଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କ ଅନୁଗ୍ରହରେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିର ଜୀବନ ଖୁସି ଓ ସୁଖମୟ ହୋଇଥାଏ। ମା ଲକ୍ଷ୍ମୀ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିର ଶୋଇଥିବା ଭାଗ୍ୟକୁ ମଧ୍ୟ ଜାଗ୍ରତ କରିପାରେ । ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା କେଉଁ ରାଶି ଉପରେ ମାଆଙ୍କ ଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଆସନ୍ତା ୫୬ ଦିନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରହିବ …

ମେଷ ରାଶି –ସାଧାରଣତଃ ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିମାନଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ଦିଗ ଦୃଢ ହେବ। ବ୍ୟବସାୟରେ ବିନିଯୋଗ ଲାଭଦାୟକ ହେବ। ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ଖୁସିମୟ ହେବ । ମା ଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କ ଅନୁଗ୍ରହରେ ଜୀବନ ସୁଖମୟ ହେବ। ଖର୍ଚ୍ଚ ହ୍ରାସ ପାଇବ। କାରବାର ପାଇଁ ଏହି ବର୍ଷ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଶୁଭ ହେବ। ନଭେମ୍ବର ମାସର ୨୫ ଦିନ ପାଇଁ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ, ଟଙ୍କା ନଷ୍ଟ ହେବାର ଲକ୍ଷଣ ଦେଖା ଦେଇପାରେ ।

ସିଂହ ରାଶି-ଆପଣ ଏହି ସମୟରେ ଏକ ନୂତନ ଘର କିଣି ପାରିନ୍ତି । ମା ଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କର ବିଶେଷ ଅନୁଗ୍ରହ ରହିବ । ବିବାହିତ ଜୀବନ ତଥା ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ ସୁଖମୟ ରହିବ । ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବା ପାଇଁ ଏହା ଭଲ ସମୟ । କାରବାର ପାଇଁ ସମୟ ଶୁଭ ଅଟେ, କିନ୍ତୁ କାରବାର କରିବା ପୂର୍ବରୁ ଭଲ ଭାବରେ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ । ବର୍ଷ ଶେଷରେ ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ବହୁତ ଭଲ ହେବ ।

ନ୍ୟା ରାଶି- ମା ଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କ ଅନୁଗ୍ରହରେ, ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବ । ଆପଣଙ୍କର ଏକ ନୂତନ ଘର କିମ୍ବା ଯାନ କିଣିବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି । ବ୍ୟବସାୟ ପାଇଁ ଏହି ସମୟ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଶୁଭ ଅଟେ । ଟଙ୍କା-ପଇସା ଲାଭ ହେବ, କିନ୍ତୁ ଚଳିତ ବର୍ଷ ଆପଣଙ୍କର ଖର୍ଚ୍ଚ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ । ଏହା କାରବାର ପାଇଁ ସମୟ ଶୁଭ ହେବ ।

ତୁଳା ରାଶି- ଏହି ରାଶିରେ ସାଧାରଣତଃ ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିରେ ସୁଧାର ଆସିବ । ବିନିଯୋଗ ପାଇଁ ସମୟ ଭଲ । ଏକ ନୂତନ ଯାନ ବାହାନ କିଣି ପାରିବେ । କାରବାର ପାଇଁ ସମୟ ମଧ୍ୟ ଭଲ ଅଟେ । ମା ଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କର ଅନୁଗ୍ରହ ରହିବ । ଆୟର ଉତ୍ସ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ ।

ବିଛା ରାଶି- ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ସାଧାରଣତଃ ବିନିଯୋଗ ପାଇଁ ସମୟ ଯଥେଷ୍ଟ ଭଲ ରହିବ । ଏହି ସମୟରେ ମୁଦ୍ରା ଲାଭ ହେବ, କିନ୍ତୁ ଖର୍ଚ୍ଚ ହ୍ରାସ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ। ବ୍ୟବସାୟ ଶ୍ରେଣୀ ପାଇଁ, ଏଥର ଏକ ଖୁସିଠାରୁ କମ୍ ନୁହେଁ । ମା ଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କର ବିଶେଷ ଆଶୀର୍ବାଦ ପାଇବେ । ଏକ ନୂତନ ଯାନବାହାନ କିମ୍ବା ଘର କିଣିବା ପାଇଁ ଏହି ସମୟ ଶୁଭ ଅଟେ

   Related Posts